DİJİTAL YILLIK HAZIRLAMA PROGRAMI V1 ÇIKTI !

Kodla Büyü

Dijital yıllık hazırlama programını nasıl buldunuz?

• Çok güzel

Oy: 111 84.1%
  • İdare eder

Oy: 18 13.6%
  • Berbat

Oy: 3 2.3%

• Kullanılan toplam oy
    132
çok güzel hocam ellerine sağlık...
v2 için bir öneride bulunmak isterim
öğrenci ve öğretmen sayfasında alt kısımda yer alan 1 2 3.... resimlerini değiştirmek istiyorum.
Öğrenci sayfasında öğrencilerin resmini koyunca öğretmenlerin alt kısmında öğrenci resmi cıkıyor.
her ikisi için ayrı ayrı belirlersek daha iyi olacagını dusunuyorum
kolay gelsin

mazot' Alıntı:
çok güzel hocam ellerine sağlık...
v2 için bir öneride bulunmak isterim
öğrenci ve öğretmen sayfasında alt kısımda yer alan 1 2 3.... resimlerini değiştirmek istiyorum.
Öğrenci sayfasında öğrencilerin resmini koyunca öğretmenlerin alt kısmında öğrenci resmi cıkıyor.
her ikisi için ayrı ayrı belirlersek daha iyi olacagını dusunuyorum
kolay gelsin
öneri için tesekkurler hocam

esariaslan' Alıntı:
Tasarımı neyde istiyorsunuz hocam photoshp tarzındamı programın arayuzu ıcın mı
Hocam tasarım programın arayüzü için lazım yani programı baştan aşağı giydireceğiz işte tüm bütün sayfalar.

Gerçekten çok faydalı bir paylaşım olmuş developer hocam. Emeğinize sağlık. Ayrıca tüm emeği geçenlere de teşekkürler.
İyi çalışmalar...

Bir sorum olacaktı. Ben bu seneki mezunlarımız için yapmak istiyorum bunu. Ortalama 150 öğrencimiz var. Hazırlamam kaç gün ya da saatimi alır acaba ona göre başlasam iyi olur.

yesimk06' Alıntı:
Bir sorum olacaktı. Ben bu seneki mezunlarımız için yapmak istiyorum bunu. Ortalama 150 öğrencimiz var. Hazırlamam kaç gün ya da saatimi alır acaba ona göre başlasam iyi olur.
Versiyon 1de yapmayın bunu bekleyin versiyon 2 çıkınca yaparsınız hem daha gelişmiş hemde kolay.

güzel olmuş bende kullanmayı düşünüyorum.
Elinize sağlık sayın hocam.
Yeni versiyon yetişirse tabi ki onu kullanırız :D

Yeni sürümü merakla bekliyoruz...Öğrencilerimiz sürekli ne zaman yapacağız diye soruyor. Kolay gelsin.

Geri