DİJİTAL YILLIK HAZIRLAMA PROGRAMI V1 ÇIKTI !

Kodla Büyü

Dijital yıllık hazırlama programını nasıl buldunuz?

• Çok güzel

Oy: 111 84.1%
  • İdare eder

Oy: 18 13.6%
  • Berbat

Oy: 3 2.3%

• Kullanılan toplam oy
    132
Re: DİJİTAL YILLIK HAZIRLAMA PROGRAMI ÇIKTI !

Tebrikler eline sağlık. :alkis:

Birkaç önerim olacak:
1. "Hocalarımız" pek olmamış :( "Öğretmenlerimiz" olsa sanki daha iyi olur ha?
2. "Okulumuzun adresi" yerine "Okulumuz Hakkında" olsa ve tarihçe, misyon, vizyon, adres vb. orda olsa nasıl olur?
3. Öğrenciler birbirleri hakkında birden fazla görüş yazabilse ?

Tüm yorum yazan yani emeğimize saygı duyanlara sonsuz teşekkürler. :)

maverick07' Alıntı:
ileride daha da geliştirileceğini düşünüyorum. yapan arkadaşa ve destek veren herkese teşekkürler...
Kesinlikle desteklerle gelişecektir hocam.

hanedantr' Alıntı:
ellerine saglık hocam ancak benim bazı sınıflarım 30 dan fazla onu nasıl hallederiz acaba
Sayın hocam şuanda maalesef 30 öğrencili yaptım ilerde bunu doğuyu baza alarak 50yede çıkaracağım üzgünüm :(

mazaka2012' Alıntı:
Hocam elinize sağlık 2 sorum olacak:

1- Öğrenci sayfalarına diğer öğrenciler yorum yapabilse daha güzel olacak bence.
2- Bu şekliyle bunu web ortamına yerleştirmek mümkün mü acaba?
1-Zaten öğrenci hakkında bölümü bu iş için.
2-Hocam pek bi bilgim yok fakat bir web sitesine dvd hazırlamıştım orda koymuşlardı araştırırız

mfacil' Alıntı:
emeklerıne saglık ılk sayfadakı bılgılerı nasıl degıstırecegım foto galerıme resım ekleyınce calısmadı ıcındekı ımage ye atıp orayımı gostereyım yol olarak
İlk sayfa dediğin anasayfa ise orada sadece il veyahut ilçe ismini değiştirebilirsiniz..Foto galerisine gelince eğer okul galerisini diyorsanız "Resimler" klasörüne kopyalamanız yeterlidir şayet il/ilkçe resimleri ise "Sehir" klasörüne kopyalayınız.

bkama' Alıntı:
Tebrikler eline sağlık. :alkis:

Birkaç önerim olacak:
1. "Hocalarımız" pek olmamış "Öğretmenlerimiz" olsa sanki daha iyi olur ha?
2. "Okulumuzun adresi" yerine "Okulumuz Hakkında" olsa ve tarihçe, misyon, vizyon, adres vb. orda olsa nasıl olur?
3. Öğrenciler birbirleri hakkında birden fazla görüş yazabilse ?

1-Hocam esasında liseye göre tasarlamıştım
2- O anlık aklıma geleni yazdım pek üzerinde durmadım 2. versiyonda full özelleştirebileceksiniz.
3-Öğrenciler zaten ekliyor ama öğretmen ana yönetim panelinden.

hocam hemen indirip deneyeceğim. ama zaten çok güzel görünüyor. ellerinize sağlık.

Emeğiniz için tşk ederim hocam. ALLAH razı olsun...

gerçekten elinize sağlık aslında elbirliği ile birlikte forumdaslar oalrak guzel birsey cıkarabiliriz cunku hepimizin ihtiyac duydugu bir eksiklikti bu yeniden cok tesekkur ederim

hocam 30 öğrencili olmuş izah etmişsiniz 50 şekli yapacağım diye ama bu sayıyı ayarlayarak yani ekle şeklinde yapmak mümkün değil mi? bir de ben ana bölümde amasya yazısını kaldıramadım.

:alkis: :alkis: :alkis: teşekkürler hocammm

developer hocam sonsuz teşekkürler böyle bir programı bizlere kazandırdığın için...

Gönlünüzün güzelliğiyle teşekkür yazmışsınız, sonsuz teşekkürler... Hiçbir emeğim olmadığı halde böyle bir güzellik düşündüğünüz için Allah razı olsun...

Herkese/hepimize hayırlı uğurlu olsun...

Emeğine ve yüreğine sağlık sayın hocam. Bence bu yılın paylaşımı olmuş.. Teşekkür ederim...

tebrik ederim hocam çok güzel bir çalışma.. Allah razı olsun...

hanedantr' Alıntı:
gerçekten elinize sağlık aslında elbirliği ile birlikte forumdaslar oalrak guzel birsey cıkarabiliriz cunku hepimizin ihtiyac duydugu bir eksiklikti bu yeniden cok tesekkur ederim
Kesinlikle katılıyorum versiyon 2'de sizlerin yardımı çok gerekecek.
geceyolcusu2002' Alıntı:
hocam 30 öğrencili olmuş izah etmişsiniz 50 şekli yapacağım diye ama bu sayıyı ayarlayarak yani ekle şeklinde yapmak mümkün değil mi? bir de ben ana bölümde amasya yazısını kaldıramadım.
Sayın hocam 30 öğrencili yapmamın sebebi versiyon 1 olmasıdır versiyon 2'de değilde 3 veyahut 4 de o özelliği kazandıracağım.Çünki 2. sürümü sql yapmayı planlıyordum veritabanına bağlanamıyor 2. sürümde ini olacak fakat 64 bi kripto kullanılacak.

Bir sorun yok gibi görünüyor hocam tekrar indirmeyi denediniz mi?

Böyle sorunla karşılaşan başka biri varmı?

dosyayı kontrol ettim şuan herhangi bir sıkıntı yok

indirdim henüz inceleyemedim ama elinize sağlık bu arada mesaj yazarak haber vermeniz de çok büyük incelik teşekkür ederim.

Hocam hangi menüler olacağı tespiti bile işinizizde ne kadar iyi olduğunu kanıtlamış. Bu kadar komplike bi şeyi düşünmek kolay değil diye düşünüyorum. EEE artık program hakkında yorum yapmama gerek yok. Çok ciddi bir emek var

aak' Alıntı:
Hocam hangi menüler olacağı tespiti bile işinizizde ne kadar iyi olduğunu kanıtlamış. Bu kadar komplike bi şeyi düşünmek kolay değil diye düşünüyorum. EEE artık program hakkında yorum yapmama gerek yok. Çok ciddi bir emek var
çok teşekkür ederim sayın hocam :roll:

elinize sağlık hocam memleketimi özledim birden :cry:

ucamus' Alıntı:
elinize sağlık hocam memleketimi özledim birden :cry:
Hocam oldumu ama şimdi yayından kaldıralım o zaman programı hı ne dersin :)

Tebrik ederim, başarılarının devamını dilerim. Yolun açık olsun...

hocam yönetici panelindeki dialog penceresine gizli özelliği ve kısayolu nasıl atadınız ?

Geri