Bursa BT Rehber Öğretmen Görevlendirmesi

Kodla Büyü
Arkadaşlar il koordinatörümüzden mail geldi görevlendirmeler belli olmuş fakat onay bayramdan sonra gelecekmiş bu yüzden kim nereye görevlendirildi belirtilmemiş görevlendirilen herkese hayırlı olsun..

benim bildiğim kadar ilçe ilçe değerlendirilmiş benim bulunduğum kestel ilçesinde başvuru yapan tüm arkadaşların görevlendirilmeleri yapılacakmış.

arkadaşlar bana görevlendirme çıkmamış fakat istediğim okula da kimse görevlendirilmemiş.

İlçenizdeki tüm fatih okulları dolmadığı veya okulunuzdaki ders yükünüzün fazlalığından olabilir...

ne alakası var bizim ilçede 2 fatih proje kapsamında lise var 2 side tercih edildi ama sadece birine görevlendirme çıktı bende dahil diğer arkadaşlara görevlendirme yapılmamış

arkadaşım kaç saat derse giriyordun, başvuru kısmından anladığım kadarıyla ona dikkat ediyorlardı.

riche hocam sen hangi ilçsedesin? Bizim Kestel de tüm öğretmenler görevlendirilmiş

26 saat derse giriyorum ama sorun olacağını zannetmiyorum. yazıda belirtilmeliydi diye düşünüyorum

dioden' Alıntı:
26 saat derse giriyorum ama sorun olacağını zannetmiyorum. yazıda belirtilmeliydi diye düşünüyorum
hocam yazıda o ibare yok ama düşüncelerde vardı ben burda da yazdım. ders saati fazla olanlara görevlendirme olmayacak diye. konuşmamda bana öyle denmişti.sizin görevlendirme ondan olmamıştır muhtemelen

evrim0626' Alıntı:
dioden' Alıntı:
hocam yazıda o ibare yok ama düşüncelerde vardı ben burda da yazdım. ders saati fazla olanlara görevlendirme olmayacak diye. konuşmamda bana öyle denmişti.sizin görevlendirme ondan olmamıştır muhtemelen
kendi branşımda değil fakat 24 saat derse giriyordum görevlendirme çıkmış bana. kendi branşımda olup olmadığını bilemezler çünkü o sorulmadı. sadece girdiğimiz ders saatini yazdık ve bende 24 yazdım. 24 saate oluyorda, 26 saate olmuyormu orasını bilemiyorum.

bana telefonda 25 saat ve üzerine düşünmüyoruz hocam denmişti. ama bilemem tabi neye göre son şeklini verdiler. bende 26 saat derse giriyorum 2 okul. lise tercihi yapmadım görevlendirmem olmadı

Görevlendirme yazısını alıp yeni okula mı gidecez napacaz?
Görev başlatma olayı nasıl oluyo biri bilgilendirsin.

hakansia' Alıntı:
riche hocam sen hangi ilçsedesin? Bizim Kestel de tüm öğretmenler görevlendirilmiş
gürsu dayım hocam bugün arkadaşlarla konuştum ben lise tercih etmemiştim liselere yakın olan arkadaşlar var diye onlardan da sadece biri tercih yapmş bu nedenle diğer liseye görevlendirme olmayınca otomatik olarak bizede görev çıkmamış.

Değerlendirmeler İlçe ilçe yapılmış.

Ekli dosyalar

• bursabtr.rar
    1.2 MB · Görüntüleme: 91
Nilüferde yazılar geldi. 1 Kasım itibariyle görevlendirmenin başladığı yazıyor. Benim bugün dersim var. Bitince gitmem gerekir mi diye düşünüyorum. Çünkü yazıda göreve başlama tarihleri bildirilsin denmiş.

Geri