Bursa BT Rehber Öğretmen Görevlendirmesi

Kodla Büyü
betl' Alıntı:
Nilüferde yazılar geldi. 1 Kasım itibariyle görevlendirmenin başladığı yazıyor. Benim bugün dersim var. Bitince gitmem gerekir mi diye düşünüyorum. Çünkü yazıda göreve başlama tarihleri bildirilsin denmiş.
Osmangazide gelmedi henüz...

adrenaline' Alıntı:
betl' Alıntı:
Nilüferde yazılar geldi. 1 Kasım itibariyle görevlendirmenin başladığı yazıyor. Benim bugün dersim var. Bitince gitmem gerekir mi diye düşünüyorum. Çünkü yazıda göreve başlama tarihleri bildirilsin denmiş.
Osmangazi gönderse şaşardım zaten. :evil:

Bize gelen mailde (kemal akarın gönderdiği) görevlendirme yazıları var onları kendiimiz çıktı alıp görev verilen okula gidemezmiyiz?
İllaki okula gelecek resmi yazıylamı yapılacak görevlendirmeler :?:

jb.can' Alıntı:
adrenaline' Alıntı:
betl' Alıntı:

Bize gelen mailde (kemal akarın gönderdiği) görevlendirme yazıları var onları kendiimiz çıktı alıp görev verilen okula gidemezmiyiz?
Bende düşündüm aslında onu ama ne bileyim okula gelsin diye bekliyoruz işte. Yalnız şu var osmangazi ekdersler olsun, yazılar olsun her daim diğer ilçelerden geride.

adrenaline' Alıntı:
jb.can' Alıntı:
adrenaline' Alıntı:
betl' Alıntı:

Bende düşündüm aslında onu ama ne bileyim okula gelsin diye bekliyoruz işte. Yalnız şu var osmangazi ekdersler olsun, yazılar olsun her daim diğer ilçelerden geride.

Öyle demeyin alınır küserler sonra yoksa çok çalışıyor onlar :puhaha: . İşlerini zamanında yaptıkları için her şeyleri gecikiyor hep. Arayıp sorsak yoğunuz derler, yanlarına gitsek çay, sigara molasında olurlar.

vzgr' Alıntı:
adrenaline' Alıntı:
jb.can' Alıntı:
adrenaline' Alıntı:
betl' Alıntı:

Öyle demeyin alınır küserler sonra yoksa çok çalışıyor onlar :puhaha: . İşlerini zamanında yaptıkları için her şeyleri gecikiyor hep. Arayıp sorsak yoğunuz derler, yanlarına gitsek çay, sigara molasında olurlar.

Bizden her naneyi tam zamanında istemeyi biliyolar ama.

Evraksise mail gelmiş ama görevlendirmeler gözlere konmuştur diye bir yazı sadece. Beyefendilere evraksisten yazıları göndemek zor gelmiş. evraksis sistemini niye yaptılarsa.

Slm arkadaşlar görevlendirme yazısı geldi bize 31 ekimde lakin müdür bey ders programını biraz geç yaptı bu günden itibaren bizde başladık.

arkadaşlar bir sorum olacak. gerçi il koordinatörü Kemal Bey e mail attım ama cevaplayabilcek biri varsa aranızda iyi olur.
çalıştığım okul yıldırımda Anadolu lisesi sınavı ile Osmangazi de bir okula atandım ama 25 inde ilişik kesicez. 24 ü de başvuru son. nasıl bir yol izlemeli sizce?

Yeni okulunuzdan başvurunuzu yapmanız daha mantıklı geliyor. Sonuçta komisyon kurulduğunda siz yeni okulunuzda göreve başlamış oluyorsunuz... Ama yine de Kemal Beyden cevap bekleyin...

bakalım ben bir dilekçe yazdım. Kemal Bey in cevabına göre hareket etmek en mantıklısı tabii.

Bt rehber öğretmeni olan arkadaşlar ;
norm fazlası için atama yapmamız gerekiyor mu ne yapıyonuz? 21 son gün

Bt rehberliği norm fazlalığı durumunu kurtarıyor mu?
bt rehberi olupta norm fazlası durmda olan var mı?

çok fazla okul yok zaten?
tercih yapacaz da bakalım kabul edilcek mi son tarih 22 ocak yazmışlar?

Geri