BTR başvuru başlayan iller

Kodla Büyü
arkadaşlar biriniz adanadaki durumu bimere sorabilirmi.
ben idarem ingilizce dersini seçecez bt seçmeyecez dediğinde bimere yazmıştım. okul idareme soruşturma açıldı. mem müdürü idareme şunu durdurun demiş müdürümde bt derslerini seçti birdaha oraya yazma ne istiyorsan yanıma gel demişti. şu an ben mimliyim yani.

Ankara Şereflikoçhisar'dayım okuluma yazı gelmiş btr görevlendirmesi için.İnternet sitesinden okulumun adı çıkmıyor ama.Başvuruyu da elden götürmemiz gerekiyormuş ilmem'e.Götüren var mı?Yada başlayan göreve?

sadece susarak' Alıntı:
ben idarem ingilizce dersini seçecez bt seçmeyecez dediğinde bimere yazmıştım. okul idareme soruşturma açıldı. mem müdürü idareme şunu durdurun demiş müdürümde bt derslerini seçti birdaha oraya yazma ne istiyorsan yanıma gel demişti. şu an ben mimliyim yani.
tebrikler :++: hakkınızı alış tarzını beğendimya ben :)

Arkadaşlar Konyada da başvuru alınıyor cuma son gün de. Farklı okulları tercih edebileceğimiz yazıyor bu yazıda zaten hepimiz kadro fazlasıyız nasıl olcak bu iş ben anlamadım

asiboteli35' Alıntı:
sadece susarak' Alıntı:
tebrikler :++: hakkınızı alış tarzını beğendimya ben :)
bakanlık müfettişleri adamı koltuğundan eder valla. bt dersleri seçilince amacım bilgi edinmekti şikayet etmedim dedim olay kapandı. :mrgreen:

Karabük'ten bildiriyorum...
:lol:
başvurular dün bitti.
ilk etapta kurulum yapılan liseler, sonrada labı olan okullar..
bize yazdırdılar liseyi...
hadi hayırlısı..

Geri