BTR başvuru başlayan iller

Kodla Büyü

sadece susarak

Seçkin Üye
Seçkin Üye
ARKADAŞLAR BAŞVURU KABUL EDEN VE ETMEYEN İLLERİ YAZARSAK KİMSENİN MAĞDUR OLMAMASI AÇISINDAN İYİ OLUR.
BEN ADANAYI MERAK EDİYORUM ADANA MEM VE YÜREĞİR MEM DE HERHANGİ BİR GELİŞME YOK ŞİMDİLİK.

eskişehirde cuma toplantı var. Toplantı varsa büyük bir ihtimalle yapılacaktır. (2 yıldır hep böyle oldu.)

kısaltmayı da yapıştırıvermişiz BTR diye, görünce hoşuma gitti hadı hayırlısı bakalım :)

nryozer' Alıntı:
kısaltmayı da yapıştırıvermişiz BTR diye, görünce hoşuma gitti hadı hayırlısı bakalım :)
köftehor öğretmenimin işi birde btr aracının resmini atmıştıki tam oturttu kısaltmayı :)

İstanbul BTRÖ görevlendirmelerini yayınlamadı. (BT formatör görevlendirmeleri yapıldı)

KIRIKKALE zorla formatörlüğü yeni kabul ettirmişti şimdi BTR görevlendirmesi yapmayı düşünmüyorlarmış!!!

BÖYLE BİRŞEY OLABİLİR Mİ NOLACAK SİZCE????

Eğer çalışma saatlerinden azcık tereddüt etmesem hemen görevlendirme kağıdını doldurup okula verecem ama ya eski düzen olursa diye düşünmeden edemiyorum:(

BaRaNaY' Alıntı:
KIRIKKALE zorla formatörlüğü yeni kabul ettirmişti şimdi BTR görevlendirmesi yapmayı düşünmüyorlarmış!!!

Eğer çalışma saatlerinden azcık tereddüt etmesem hemen görevlendirme kağıdını doldurup okula verecem ama ya eski düzen olursa diye düşünmeden edemiyorum:(

----- Original Message -----
From: fatih_egitim@meb.gov.tr
To: ilsis_yonetici_mem%MEB@meb.gov.tr
Cc: gm_fatih_egitim@meb.gov.tr
Sent: Tuesday, October 02, 2012 12:16 PM
Subject: BT Rehberliği Görevi

Sayın Yetkili;

Bilişim Teknolojileri Rehberliği görevi ile ilgili e-posta ekindeki yazının gereğinin rica ederim.

Oğuz TEMİZHAN
M.E.B.
Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü
Eğitim Bilişim Sistemleri Grup Başkanı

-----------------------------------------------------------

hocam bu mail bütün illere gitti diye biliyorum. herhalde rica ederimin yazışma kurallarında emir anlamına geldiğini de söylememe gerek yok. Neye dayanarak yapmıyormuş o beyler?

bartın da iki haftada sonuçlanacakmış en geç mahir hoca ( eğitici koordinatörümüz) söyledi hadi hayırlısı

KöfteHoRr' Alıntı:
BaRaNaY' Alıntı:

Sayın Yetkili;

Bilişim Teknolojileri Rehberliği görevi ile ilgili e-posta ekindeki yazının gereğinin rica ederim.

Oğuz TEMİZHAN
M.E.B.

hocam bu mail bütün illere gitti diye biliyorum. herhalde rica ederimin yazışma kurallarında emir anlamına geldiğini de söylememe gerek yok. Neye dayanarak yapmıyormuş o beyler?

Hocam İStanbul ilinde norm fazlası öğrtmenler yer değiştirdi ve Valilik öğretmenlerin yerini değiştirdik ama dönem sonuna kadar kalsınlar dönem sonunda yer değiştirme işlemlerini yapsınlar dedi.
Bu adamlar norm fazlası ama mühim değil neticede bu bir atama emri ile bakanlık yapın dedi, valilik yaptı ve süreci dönem sonuna attı bunu neye dayanark yapmış ise onu da aynı şeye dayanarak yapmıştır tahminimce.

Bunu istanbul başlığında da yazdım eğer bir il BİTEFO onayı almış görevlendirmeyi yapmışsa 1. ve 2. dönemde yapılır diyor valilikle görüşüp mevcut durumun etkileneceği ve bunun eğitim-öğretimi olumsuz etkileyeceği onayı alınarak ikinci dönem başına bırakabilir,
şimdi olumsuzmu etkilenicek hocam falan demeyin etkilenmeyecektir elbette ve branşımız için iyide olacaktır sadece neye dayanarak sorunuza cevap vermek için mantığı izah etmekti amacım.

Umarım bir an evvel uygulamaya karar verirler Kırklarel'inde ve tüm türkiyede.

KöfteHoRr' Alıntı:
BaRaNaY' Alıntı:

Sayın Yetkili;

Oğuz TEMİZHAN
M.E.B.

İşte daha onu soramadım ama bastırmayı düşünüyorum.enazından okula görev belgesini veririm, görevlendirme yapılmazsa sonra da şikayet ederim diye düşünüyorum yalnız 1 tane bilgisayar sınıfı var ve faz1 bilgisayarlarla dolu sorun çıkarırlar mı bilmiyorum. yazıya göre

madde 1. de işler vaziyette bt sınıfı(bilgisayar laboratuvarı) dediği için görevlendirme yapmıyoruz diyemezler değil mi???

yağmurtan' Alıntı:
İstanbul BTRÖ görevlendirmelerini yayınlamadı. (BT formatör görevlendirmeleri yapıldı)

bu bilgiyi nerden aldınız? İstanbul için yeniden başvuru olmayacak mı yani ?

ist_koord' Alıntı:
KöfteHoRr' Alıntı:
BaRaNaY' Alıntı:

Sayın Yetkili;

Oğuz TEMİZHAN
M.E.B.

Hocam İStanbul ilinde norm fazlası öğrtmenler yer değiştirdi ve Valilik öğretmenlerin yerini değiştirdik ama dönem sonuna kadar kalsınlar dönem sonunda yer değiştirme işlemlerini yapsınlar dedi.
Bu adamlar norm fazlası ama mühim değil neticede bu bir atama emri ile bakanlık yapın dedi, valilik yaptı ve süreci dönem sonuna attı bunu neye dayanark yapmış ise onu da aynı şeye dayanarak yapmıştır tahminimce.

Bunu istanbul başlığında da yazdım eğer bir il BİTEFO onayı almış görevlendirmeyi yapmışsa 1. ve 2. dönemde yapılır diyor valilikle görüşüp mevcut durumun etkileneceği ve bunun eğitim-öğretimi olumsuz etkileyeceği onayı alınarak ikinci dönem başına bırakabilir,
şimdi olumsuzmu etkilenicek hocam falan demeyin etkilenmeyecektir elbette ve branşımız için iyide olacaktır sadece neye dayanarak sorunuza cevap vermek için mantığı izah etmekti amacım.

Umarım bir an evvel uygulamaya karar verirler Kırklarel'inde ve tüm türkiyede.

Hocam açık ve net;

Askerlik 12 aya düştü, yazı çıktı resmi gazetede yayınlandı. 12 ayını tamamlayanlar derhal terhis mi edilir yoksa vatan savunmasız kalır biz bunları 15 aya göre almıştık askere ona göre plan yaptık deyip hadi bundan sonraki dönemde mi uygulayalım denir?

Arkadaş rehberlikle ilgili birşey yayınlanmadı demiş bu bilgiyi biryerden almaya gerek yok ki bu havada oksijen var gibi birşey bilgiyi teyid gerekirmi ilahi hocam ya. :)

Aksaray bugün BT Formatör toplantısı yaptı. fatih yine tanıtıldı, akıllı tahta kullanım kursu verildi. bu konu konuşuldu.
mesai saatleri farklı yorumlanmayacak denildi. misal olarak 6 saat Bilgisayar dersi var 24 de rehberlik eklenecek toplam 30 saat, dersin ne zaman biterse o saatte çıkacaksın denildi. Şu an Formatörlük devam, büyük ihtimal hafataya da yeni yazıya göre görevlendirmeler yapılacakmış...
Hadi hayırlısı bakalım...

Ha kesinlikle eski görevler iptal edilir diye bişey demiyorum, ama milli eğitimin ya da valiliğin yapması gereken. en azından görevlendirmeleri ve görev yerlerini değiştirmezse bile yeni bir yazı yayınlaıp aynı onayı bir daha alıp yeni çalışma şartlarına göre bt rehberi görevlendirmektir. minare-kılıf meselesi kısaca

ya formatörlüğün aynısı değişen birşey yok yine görevlendirme mantığıyla yani yine norm fazlası çilesi giderilmemiş...

Geri