BTR başvuru başlayan iller

Kodla Büyü
EnTRoPi' Alıntı:
Balıkesirde sadece bazı liselerde görevlendirme yapılacakmış. Tam bir saçmalık. Bahtsız bedevimiyiz neyiz????
hocam belki önce fatih kapsamındakileri doldururlar daha sonra da bt sını olanlara görevlendirme yaparlar

bartında per_cey hocamın söylediği gibi bir iki hafta içinde belli olacakmış rehberlik işi. bizi daha ne kalıba sokacaklar bakalım zaman geçtikçe... öğretmen olduğumu unutmaya başladım :(

halaçoğlu' Alıntı:
EnTRoPi' Alıntı:
Balıkesirde sadece bazı liselerde görevlendirme yapılacakmış. Tam bir saçmalık. Bahtsız bedevimiyiz neyiz????
hocam belki önce fatih kapsamındakileri doldururlar daha sonra da bt sını olanlara görevlendirme yaparlar

Gelen yazı sadece liseler diyor. Ve yukarıdakilerde liseler dışında görevlendirme yapmak istemiyorlar mış.....

Balıkesirdeki uygulanış doğru mu ,sadece fatih projesiyle ilgili liselere mi var görevlendirme tam kavrayamadım.İller arasında bir yazının uygulaması nasıl farklılık yaratıyor.Çok enteresan bir durum.Yazı bakanlıktan yazılıyor fakat iller farklı şekilde uyguluyor ve bunu benim kafam almıyor.

bilgisayarhocam' Alıntı:
Öncelikle Fatih projesi kapsamındaki okullar, sonrasında BT sınıfı olan okullar. Zaten Formatör görevlendirmeleri de buna göre yapılmıştı.

pamuuuk' Alıntı:
bilgisayarhocam' Alıntı:
şu an itibariyle okuluma Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmenliği ile ilgili yazı geldi. Artık Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmeniyim :) (ANKARA-Yenimahalle)
hocam ben de ankara yenimahalledeyim.yazıda ne yazıyor tam olarak.bi de önceden formatör müydünüz

Hocam yazı ilçeden aynen gönderilmiş. İlçenin yorumu yok, görev tanımı değişikliği il tarafından yapıldığı için ilçe sadece bize yazıyı ulaştırmış. üst yazıyı ekliyorum. devamında BTR öğretmenin görev ve çalışma esasları yazıyor.

keşke çalışma saatleri ile ilgili madde net olsaydı bizim müdür aynı diye yorumladı

haruneser' Alıntı:
Balıkesirdeki uygulanış doğru mu ,sadece fatih projesiyle ilgili liselere mi var görevlendirme tam kavrayamadım.İller arasında bir yazının uygulaması nasıl farklılık yaratıyor.Çok enteresan bir durum.Yazı bakanlıktan yazılıyor fakat iller farklı şekilde uyguluyor ve bunu benim kafam almıyor.
harun hoşgeldin sadıcım yeğitek in yazısını okudun mu. yazıda proje kapsamındaki okullarda ihtiyaç varken başka okullarda görevlendirme yapılmayacağı yazıyor. Liselerdeki ihtiyaç karşılandıktan sonra bir yazı daha gönderip bt sınıfı olan okullara görevlendirme yapabilirler belki. Senin lisede tahta kurulumu yapıldı mı

mrsduzcelee' Alıntı:
Düzce başvuruları almadı. Ancak il eğitici formatörüyle konuştum. yarın müdür beyle görüşecekmiş. bir kaç güne tekrar dilekçe alırız dedi.
sadece fatih projesi kapsamındakiler değil laboratuarı olan sınıflar dahil olacak dedi. saatler düzenlendi. tatilleriniz verildi. kısaca istediğiniz ve sizler için iyi olanı oldu diye özetledi.
beklemedeyiz.

Hocam tatilleriniz verildi ne demek? Bir de "sadece fatih projesi kapsamındakiler değil laboratuarı olan sınıflar dahil olacak dedi." sınıflar yerine okullar mı demek istediniz. Hangi isteğimiz olmuş bizler hala okullarda norm fazlasıyız.

kayseride henüz ses seda yok.Formatörlük başvuruları yapıldı ama onaylar gelmedi.BTR başvurusu yapılacakmı belirsiz

arkadaş bu ne garabet bir şeydir. kimisi sadece liselere yapıyor kimisi 15 saat doldurmadan görevlendirme yapamayız diyor kimisi hiç tepki göstermiyor

Denizli ilden dün okullara mail geleceği söylenmişti henüz haber yok. Formatörlük zamanında da görevlendirmeler gelmişti ama onay alamamıştı. Web sitesinde de bir bilgilendirme yok. Var mı haber alan?

Balıkesir sadece Fatik projesi olan okulları almış. Okuduklarını anlayamayan adamlar, yuh. :verymad:

Arkadaşlar ben birşeyi merak ediyorum, şu an 24 saat (5.sınıf bilg)seçmelilerle birlikte dersim var.
BTR olursam, 24 saate girmeye devam mı edeceğim yoksa 15 saat mi gireceğim?

turkel2001' Alıntı:
Arkadaşlar ben birşeyi merak ediyorum, şu an 24 saat (5.sınıf bilg)seçmelilerle birlikte dersim var.
BTR olursam, 24 saate girmeye devam mı edeceğim yoksa 15 saat mi gireceğim?
24

konya-okullara gelmeye başladı yazı. sadece liseler diye bi zorunluluk yok. bugün başvurumu yaptım.

omd' Alıntı:
amasya ilk olacak, formatörlük yapmamışlardı

hocam peki nasıl bir düzenleme olacak bilginiz var mı?

ikili öğretim yapan bir okuldayım, sadece 3 gün sabah 10 saat dersim var.
bugün müdüre sordum, müdür yardımcısına yolladı o da "hocam siz en iyisi mem'e sorun" dedi..

Bebeğim var ve eğer gerçekten öğlene kadar okulda olacaksam başvuru yapıcam
ama bizim okulda kimse net bişey anlamamış yazıdan..(daha doğrusu okumamışlar:O)

Ben dünkü toplantıda konuştuklarımızı ve olması gerekeni söyledim ama "MEB ne derse öyle yaparız hocam" diyolar

Denizliden haber varmı arkadaşlar, denizlinin web sitesinde 10 gündür yeni haber bile yok, onlarda mı grevde anlayamadım :)

tahtakama' Alıntı:
Denizliden haber varmı arkadaşlar, denizlinin web sitesinde 10 gündür yeni haber bile yok, onlarda mı grevde anlayamadım :)

Dün okullara mail geleceği söylendi ama gördüğüm kadarıyla gelen giden yok. Başvurular alınmaya başladı çoğu ilde, başvuru süresi biten iller var ama Denizli'de netliğe kavuşmadı. Haber alırsanız benimle de paylaşırsanız sevinirim hocam.

Ankara ek görevlendirme yapacak. 08.10.2012-10.10.2012 tarihleri arasında elektronik ortamdan başvuru alınacak.

İstanbul il e yazı gelmeden başvuramıyormuyuz sonuçta böyle bir hak verildi gidip dilekçe versek işe yarar mı acaba...

Kayseri de hala ses seda yok. Formatörlük onayları da daha gelmemişti. bir arıza çıkar mı diye korkuyorum işin aslı. bakalım neler olacak...

Geri