BT Rehber öğretmen - Kulüp ücreti

Kodla Büyü
2020 yazısını ilgi göstererek dilekçe yazdım, ilçe 2020 yazısına göre işlem yapılsın dedi. Yani ek ders yazılacak

7 ekim tarihi itibariyle samsun mem resmi olarak personel genel müdürlüğü'nden görüş istemiş. il sorumluluğumuz bizi bu şekilde bilgi verdi. Henüz bir cevap yok.

İlçeden okuluma Bitlisin görüş yazısını göndermişler geriye dönük olarak Sosyal Kulüp ücretini kestiler. Dilekçe yazdım bakalım sonuç ne olacak

bende kulüp ücreti alıyorum haftalık toplam 18+2=20 saat ek ders alıyorum. ayrıca 6 saat de egzersiz 26 saat ekdersim var

Bugün il milli eğitimden müdür yardımcısı imzalı okul müdürlerine atılan yazı arkadaşlar.

Ekli dosyalar

• IMG_20221031_233553.jpg
    IMG_20221031_233553.jpg
    68.3 KB · Görüntüleme: 364
Bugün il milli eğitimden müdür yardımcısı imzalı okul müdürlerine atılan yazı arkadaşlar.
Şimdi Fortamtör!!! arkadaşlar 2020 yılındaki bir yazıya ilgi gösteren bilgi notu için kendimizi üzmeyelim. İlgi ve bilgileri bu kadar zaten. Onun yerine Bitlis'in kuyuya attığı bu taşı nasıl çıkaracağız bir düşünelim :) Benden daha tehlikeli taşlar atıyorlar kuyuya :p

Bu sabahta şöyle bir yazı geldi aynı şube müdüründen

Ekli dosyalar

• IMG-20221101-WA0001.jpg
    IMG-20221101-WA0001.jpg
    45 KB · Görüntüleme: 291
Sayın "Müdür Yardımcısı" arkadaşın acilen Türkçe eğitimi alması lazım. Her yazısı ayrı Türkçe katli.

"Fortamtör öğretmenler" 2020 yılında gelen yazıya göre düşünsün :)
Arkadaşlar neden kendiniz adım atmıyorsunuz. Bakın size söylüyorum. Biz böyle çözdük diyorum. Dilekçemi ve ekindeki resmi yazıları da paylaşıyorum. İlinizdeki veya ilçenizdeki sizle beraber hareket etmek isteyen arkadaşlarla ortak dilekçenizi aynı gün okula verin ve YEGİTEK'ten gelecek cevabı bekleyin. Ben bu sorunu 2 yıl önce çözdüm. Şimdi kafam rahat. Kafasının rahat etmesini isteyen benim yaptığım yolla sorunu çözebilir.

• Beğen
Tepkiler: omd
Yegitek ne zaman cevap verecek ve bizi bu durumdan kurtaracak acaba. Yukarıdaki yazılar bu zamana kadar görmediğim türden bir resmi yazı.Bunu yazıp okullara gönderen kişiler resmi yazı yazmayı bilmiyor galiba.

Benim kulüp ücreti kesilmişti ilçeye yazı yazdık ama cevap olarak bitlisteki yazıyı tekrar yazmışlar ve ücret alamayacağımı belirtmişler.

Benim kulüp ücreti kesilmişti ilçeye yazı yazdık ama cevap olarak bitlisteki yazıyı tekrar yazmışlar ve ücret alamayacağımı belirtmişler.
Hocam YEGİTEK'ten bilgi edinmek üzere dilekçe yazın. Ücreti karıştırmayın. Kulübün asli göreviniz olup olmadığının öğrenilmesi için yazın.

Arkadaşlar kulüp ücreti alınır.Sürekli bu konuyu gündemde tutmanın anlamı yok. Ders dışı bir çalışmadır.

Arkadaşlar kulüp ücreti alınır.Sürekli bu konuyu gündemde tutmanın anlamı yok. Ders dışı bir çalışmadır.
bende biliyorum ders dışı olduğunu ama ilçe bun kabul etmiyor önümüze bitlisteki yazıyı sunuyor. Sosyal kulüpler yönetmeliğinin maddesini bile gönderdim kendilerine ama onlar cevap olarak bitlisteki yazıyı baz aldıklarını belirterek sosyal kulüp ücretini alamayacağımı belirtiler

Arkadaşlar bu sorunu yeğitek'e görüş sorarak aşabiliriz, 10 Şubat 2020tarihli yazısının arkasında durması gerekir, bakanlığın birimleri birbirlerini yalanlayamaz. Bu işi çözmek zorundalar.

Geri