Bilişim Dersi Ortak Sınavı

Kodla Büyü
bu ortak sınav- kısa cevaplı sınav- açık uçlu sınav olayı çok karıştı bana biri ortaokul 5 ve 6. sınıflar için bilale anlatır gibi anlatabilir mi

bizim ilde paylaşılan konular içinde "bilgisayarda kullanılan faydalı programlar" diye bir kazanım var. bu hangi konunun içerisinde anlamadım. dosya yönetimi konusundan sonra etik konusu geliyor oysaki

israil taktiği.Biz>hepiniz .Biz ne dersek o olur. Sizin ne düşündüğünüz önemli değil.Yehova yahudileri seçti çünkü. işte bu yuzden saçmalık bu.

konu dağılımları burada tüm dersler için. bir senaryo seçip soru dağılımını da öğrenciye vermek gerekiyormuş. mesela ben 5 soruluk bir senaryo seçtim.
bu senaryolar öğretim yıllık planlara uygun değil. işe yaramaz.

algılarımla oynama:D
Hocam MEB, eğitimi düzeltmek isteseydi düzeltemez miydi, kaç bakan, kaç yıl oldu, birinin yaptığını diğeri yıkıyor, herkes ayrı telden çalıyor, taş üstüne taş koyalım diyen var mı?
Samimi olabilirler mi?
Dalga - dublaj yaptıkları sadece.

Sorgulama - Eleştiri - Analitik düşünme herkesin harcı değil bu ülkede .

Daha öğretim programı belli olmayan dersler var be. Ne anlatacağımızı bilmezken, yıllık planını bile daha yapmamışken, ne soracağımızı kim ne yapsın Allah aşkına.

Hangi seçmeli derslerin programı var ki?

Bazı arkadaşlarımla konuştum, kendisine seçmeli görgü kuralları dersini vermişler, derste matematik, fen bilimleri anlatıyorlarmış. Bunun gibi daha çok örnek vardır eminim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Şunun surasinda emekliliğime ne kaldı.cabuk gecer heralde.

Son düzenleme:
Sevgili Angaralı arkadaşlarım burda hazırlanmış senaryolar var mı? Yoksa ben kendim mi hazırlayım

Hocam sınavımız ortak değil, bize ilden gelen bilgilendirme o şekilde bir de açık uçlu soru sormanız gerekiyor. Tüm sorular açık uçlu olacaktır. Test çoktan seçmeli uygulama sınavı 1. sınavlarda yok bilginiz olsun.
Bizde bilişim dersi de ortak :/

Arkadaşlar ölçek ve analiz raporları hazırlamamız gerekiyor galiba. Nasıl ve ne şekilde bir evrak olacağı konusunda fikri olan var mı?

Geri