Bilgisayara İhtiyacı Olan Okullar Bu Fırsatı Kaçırmayın

Kodla Büyü
23 eylülde yaptığım başvurudan 3 hafta sonra 5 adet geldi bize. ilkokul için ayrı başvuru yapmıştım 5 adette ona geldi. listeye yazıcıda eklemiştim, hp marka sadece yazdırma özelliği olan yazıcı geldi.

burhaneren' Alıntı:
ikaratas' Alıntı:
hocam ben yurtiçi kargoyla göndermiştim bi sıkıntı olur mu? tekrar mektupla mı gçndersem

Muhtemelen bişey olmaz hocam sonuçta gidecek oraya. Gerçi yurtiçi dediniz gitmezse şaşırmam :)
yazınız güzelmiş hocam döktürmüşsünüz :+1:

Bugün mdr yrd odasına bir girdim 5 takım bilgisayar, Finansbank göndermiş, neden daha önce denemedim ki die üzüldüm kendi kendime..

paradox99' Alıntı:
Bugün mdr yrd odasına bir girdim 5 takım bilgisayar, Finansbank göndermiş, neden daha önce denemedim ki die üzüldüm kendi kendime..
nasıl bir yazı gönderdin hocam üst yazımı
adres bilgisi de paylaşabilirmisiniz

finansbankasına kendi sayfasından başvurdum

Okulumuz Antalya İli....... ilçesi .... Mahallesinde yer almaktadır. İlçemiz çok göç alan bir bölgedir. Bölgenin sosyo-ekonomik koşulları sebebiyle öğrencilerimizin çoğunun evlerinde bilgisayar ve internet yoktur. Öğrencilerimiz Araştırma ve bilgi edinme gibi ihtiyaçları için İnternet kafeleri ve Okulumuz laboratuarını kullanmaktadırlar. Bizler ........ Ortaokulu olarak; 13 tane, 2003 yılına ait düzgün çalışmayan ve çağın gereksinimlerine ayak uyduramayan bilgisayardan oluşan Bilgisayar Laboratuarımızı yenilemek ve öğrencilerimizi İnternet Kafelere gitmek yerine okulumuzdaki laboratuarı kullanarak bilgi edinmelerini sağlamak istiyoruz. Laboratuarda işlenen derslerde ise; 30-40 arası değişen sınıf mevcutlarıyla öğrencilerimiz bir bilgisayarın başında ikişer ve üçerli oturmaktadırlar. Bu bağlamda sizlerinde yardımıyla 15 bilgisayardan oluşan yeni bir Bilgisayar Laboratuarı kurmak istiyoruz ...... Bankası A.Ş. olarak ihtiyaçlarımızın tamamını ya da bir kısmını karşılayabilirseniz çocuklarımız adına memnun oluruz. Bu hususta;

Ben de geçen hafta hem Ziraat Bankasına hem Yapı Kredi Bankasına dilekçe yazdım okul adı ve müdür imzası ile bakalım gelirse burdan paylaşırım detayları...

paradox99' Alıntı:
finansbankasına kendi sayfasından başvurdum, sonra arayıp mail adresi verdiler. zimmet.yonetimi@finansbank.com.tr buraya mail at dediler bende üst yazıyı taratıp mail attım.

Okulumuz Antalya İli....... ilçesi .... Mahallesinde yer almaktadır. İlçemiz çok göç alan bir bölgedir. Bölgenin sosyo-ekonomik koşulları sebebiyle öğrencilerimizin çoğunun evlerinde bilgisayar ve internet yoktur. Öğrencilerimiz Araştırma ve bilgi edinme gibi ihtiyaçları için İnternet kafeleri ve Okulumuz laboratuarını kullanmaktadırlar. Bizler ........ Ortaokulu olarak; 13 tane, 2003 yılına ait düzgün çalışmayan ve çağın gereksinimlerine ayak uyduramayan bilgisayardan oluşan Bilgisayar Laboratuarımızı yenilemek ve öğrencilerimizi İnternet Kafelere gitmek yerine okulumuzdaki laboratuarı kullanarak bilgi edinmelerini sağlamak istiyoruz. Laboratuarda işlenen derslerde ise; 30-40 arası değişen sınıf mevcutlarıyla öğrencilerimiz bir bilgisayarın başında ikişer ve üçerli oturmaktadırlar. Bu bağlamda sizlerinde yardımıyla 15 bilgisayardan oluşan yeni bir Bilgisayar Laboratuarı kurmak istiyoruz ...... Bankası A.Ş. olarak ihtiyaçlarımızın tamamını ya da bir kısmını karşılayabilirseniz çocuklarımız adına memnun oluruz. Bu hususta;
teşekkürler hocam

geçen hafta çalıştığım okulu ve durumu anlatan bir mektup yazıp halk bank, ziraat, iş bankası, koç holding, sabancı holdinge mektup yazdım. ilk arayan halk bankası oldu. 5 takım bilgisayarı hibe olarak göndereceklerini söylediler. bugünde arkadaşın verdiği finans bank mail adresine mail gönderdim. hayırlısıyla 25 bilgisayardan oluşan yeni bir lab kuracağım.

edindiğiniz bilgileri paylaştığınız için teşekkürler bende bir kaç yere başvuru yapayım en azından 10 tane bilgisayarım gelse benim işimi baya baya görür

Hocalarım gelen bilgisayarlar TİF e işleniyor mu.Benşm müdürüm pek razı gelmedi hocam tif e işlenecekse isteme dedi.Yazılarım da hazır.

kirazımsı' Alıntı:
Hocalarım gelen bilgisayarlar TİF e işleniyor mu.Benşm müdürüm pek razı gelmedi hocam tif e işlenecekse isteme dedi.Yazılarım da hazır.
işlenmiyor hocam

çünkü yapıkredi kendi zimmetinden size zimmetlemiyor direkt olarak hibe ediyor. o yüzden kbs de zimmetlemeye taşınıra kaydetmeye gerek yok.

zimmet.yonetimi@finansbank.com.tr adresine bilgisayar ihtiyacı ile ilgili mail göndermiştim. bugün maile cevap gelmiş. bizim mail adresimizi nasıl buldunuz? kimin verdiğini birim, isim ve telefon bilgisini olarak yazınız şeklinde. forumdan yoğun istek olmuş olabilir diye düşünüyorum. bu tarz bir cevap alan var mı? bu arada ismim murat olmadığı halde murat bey diye hitap etmişler.

geçen hafta yapıkrediden 5 takım bize de geldi henüz kontrol edemedim ama geldi ya. :D

arkadaşlar e - mail yoluyla iletişime geçtiğiniz ve olumlu dönüş aldığınız firmalar ve mail adreslerini yazarsanız çok sevinirim...iyi çalışmalar...

7 kuruma daha istek mektubu gonderdim gelismeler olursa yazacagim

GT-I9505 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Qnb finansbank tan 2 takım geldi Dün. Yatay kasa ve kullanılmış ama sorun değil. Emek verip güzelce paketlemisler. Sabancı vakfindan yardım edemicez diye mektup geldi. toplam 14 kuruma yazdım bakalım.kaldı 12 tane :D

erdemayt' Alıntı:
Qnb finansbank tan 2 takım geldi Dün. Yatay kasa ve kullanılmış ama sorun değil. Emek verip güzelce paketlemisler. Sabancı vakfindan yardım edemicez diye mektup geldi. toplam 14 kuruma yazdım bakalım.kaldı 12 tane :D

erdemayt hocam ne zaman müracaat etmiştiniz ?

SelimTvs' Alıntı:
erdemayt' Alıntı:

3 Kasım da mektup ellerine ulasmisti hocam.17 kasımda pc ler geldi

SM-A800I cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

erdemaytac26' Alıntı:
SelimTvs' Alıntı:
erdemayt' Alıntı:

3 Kasım da mektup ellerine ulasmisti hocam.17 kasımda pc ler geldi

SM-A800I cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[/quote

Ben de 4 Kasım da fax çekmiştim herhangi bir geri dönüş olmadı :/

Teşekkürler arkadaşlar güzel bilgiler bunlar

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri