Bilgisayara İhtiyacı Olan Okullar Bu Fırsatı Kaçırmayın

Kodla Büyü
Arkadaşlar nasıl gönderiyoruz. Üst yazı ile ilçe ye mi? Bankaya mail ile mi yoksa direkt mektupla mı?

paradox99' Alıntı:
Arkadaşlar nasıl gönderiyoruz. Üst yazı ile ilçe ye mi? Bankaya mail ile mi yoksa direkt mektupla mı?
Üst yazı ile birlikte iadeli taahhütlü mektup şeklinde

GT-I9505 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hbbkr' Alıntı:
zodiac' Alıntı:
burhaneren' Alıntı:
İş bankası bana da kitap yollamıştı. onlarda yok sanırım bilgisayar.

yok hocam işbankasının pcleri tükenmiş :(
hocam nasıl yazdınız acaba
yukardakı yazılarda verilen linkler sııkıntılı. aşamalarınızı yazabilir misiniz ?

Hocam belli bir şablonu yok. Okulunuzun şartlarını,içinde bulunduğunuz durumu anlatan bir yazı yazın. Ben en son ziraate yazdığımda 10 takım bilgisayar.2 laptop,1 lazer yazıcı,1 tanede mükemmel bir fotokopi makinası aldım.

burhaneren' Alıntı:
hbbkr' Alıntı:
zodiac' Alıntı:
burhaneren' Alıntı:
İş bankası bana da kitap yollamıştı. onlarda yok sanırım bilgisayar.

yok hocam işbankasının pcleri tükenmiş :(
hocam nasıl yazdınız acaba
yukardakı yazılarda verilen linkler sııkıntılı. aşamalarınızı yazabilir misiniz ?

Hocam belli bir şablonu yok. Okulunuzun şartlarını,içinde bulunduğunuz durumu anlatan bir yazı yazın. Ben en son ziraate yazdığımda 10 takım bilgisayar.2 laptop,1 lazer yazıcı,1 tanede mükemmel bir fotokopi makinası aldım.

Hocam peki okul mu yaziyor bunu nasil oluyor aciklayabilit misiniz adimlari okul ilce meb kaymakamlik banka zinciriyle mi gidiyor yazi bir de nerelere yazdiniz

Hayır hocam hayır. Ben normal bir arkadaşıma yazar gibi içten samimi bir mektup yazdım bir sayfalık.El yazısıyla,ptt ye verdim yolladım. Vakıfbank 2 kere yazmama rağmen olumsuzda olsa cevap vermedi. Ziraate yazdım yapıkredi ve iş bankasına yazdım. Ziraat ihtiyaçlarımı fazlasıyla karşıladığı için başka yere yazmadım.Son hali bu şekilde.

Ekli dosyalar

• DSC_0005.JPG
    DSC_0005.JPG
    443.5 KB · Görüntüleme: 717
  • 20160822_120424.jpg
    20160822_120424.jpg
    376 KB · Görüntüleme: 707
Özellikleri ne geliyor hocam pclerin? Gayet güzel olmuş elinize emeğinize sağlık :alkis:

Mektupta buydu. Dediğim gibi kendi durumunuzu anlatın.

Ekli dosyalar

• IMG_20140603_144107.jpg
    IMG_20140603_144107.jpg
    398.3 KB · Görüntüleme: 702
Enddlesss' Alıntı:
Özellikleri ne geliyor hocam pclerin? Gayet güzel olmuş elinize emeğinize sağlık :alkis:

Gelen bilgisayarlar işimizi görüyo hocam fazlasıyla. Çift çekirden işlemci var,2-4 gb ram var değişiyo. Hdd nin vs. önemi yok zaten. Seminer dönemlerinde counter oynanıyo öyle söyleyim :D

ikaratas' Alıntı:
hocam ben yurtiçi kargoyla göndermiştim bi sıkıntı olur mu? tekrar mektupla mı gçndersem

Muhtemelen bişey olmaz hocam sonuçta gidecek oraya. Gerçi yurtiçi dediniz gitmezse şaşırmam :)

Burhaneren hocama, Hocam merhaba, sınıfınızda dikkatimi çeken duvardaki güzel renkli yazılar. onu nasıl yaptınız? anlatır mısınız, ve bana da yollar mısınız?

İadeli taahhütlü göndermek şart mı? Normal gönderdim dün ama bakalım ne olacak....

sadece üst yazı göndermek yeterli mi iletişim bölümüne de yazın denmiş ti sanki?

iki okul 3 hafta önce birlikte yazdık onlara geldi bize gelmedi hocam.Bazen göndermedikleri oluyor kararlı olmak lazım peşine düşün bence

Geri