BEYLER :( Bu başlık da bizim olsun

Kodla Büyü
fercanx' Alıntı:
7 bıçaklı mach3 çıktımı
:puhaha: :puhaha: bizim paylaşımlarımız ne olacak biz ne yapalım ancak bunları paylaşırız
jöle tavsiyesi olan var mı avon katoloğundan :puhaha:

QML' Alıntı:
neyzenoktay' Alıntı:
Bilmeyecek ne var canım çiğköfte Adıyamanın:D

Taş yokmu taş.
Urfanın medarı iftarı,çiğköftesine sahip çıkilar yetişinn :)
Hocam birlik olalım düşmanı sevindirmeyelim diye ben de Urfa demedim, Adıyamanlılardan hiç yemedim ama hocam diyorsa vardır onun da bir bildiği :) Urfa'dayım ama yapandan yapana değişiyor burada usta el olacak ayranı güzel turpu da kütür kütür olacak, sonuna da şerbeti yerinde fıstıklı kadayıfı verdin mi tamaam, göbek yaptım burada

[/quote]
Hocam birlik olalım düşmanı sevindirmeyelim diye ben de Urfa demedim, Adıyamanlılardan hiç yemedim ama hocam diyorsa vardır onun da bir bildiği :) Urfa'dayım ama yapandan yapana değişiyor burada usta el olacak ayranı güzel turpu da kütür kütür olacak, sonuna da şerbeti yerinde fıstıklı kadayıfı verdin mi tamaam, göbek yaptım burada[/quote]

Canım çekti valla...

Bu da benden bir fıkra olsun :)
Birgün temel ile dursun kahvede oturularmış.O sırada tv de uzaylılar hakında haberler çıkmış.Dursun bilmişlik yapmak adına ben çooook uzaylı gördüm demiş.Temel ise ula uşağum nasi konuşurlar peki bu uzaylılar diye sorar Dursun'a.Dursun bilmişlik yapacak ya yavaş yavaş diye atar ,daha sonra dursun eve gider. Yarım saat sonra da temel kalkar eve gider. Yolda giderken çalıların arkasında bi kıpırdı duyar,aklına ilk uzaylılar gelir ve dursunun söyledikleri aklına gelir.
-uuuşşşaaaağğıımm kiiimm sssiiinnn seeenn der, ses gelmez ve kıpırdamalar devam eder temel tekrar
-baaaaannnaaa baaak sooon keeez sooorruuyyyoorruum ssenn kiiimnsssinn veee neee yaaapııyooorssunn?
çalıların arkasından bi ses gelir
BEEEENN DUURRSUUN SI...........YRUMMM UUZZAYYLII UŞŞAAĞUMM
Ahlaki açıdan biplenmiştir :)

Millet "Fringe" dizisine başladım.İlk bölümü izledim ve güzeldi.İzleyen var mı bu diziyi.Diğer bölümleri nasıl ki.

xchg' Alıntı:
Millet "Fringe" dizisine başladım.İlk bölümü izledim ve güzeldi.İzleyen var mı bu diziyi.Diğer bölümleri nasıl ki.

Şimdi sezonun kalan bölümlerini özetlemek geliyor içimden :D

Tuna54^' Alıntı:
xchg' Alıntı:

Şimdi sezonun kalan bölümlerini özetlemek geliyor içimden :D

Hocam 4. sezon yayında bu sene. tavsiye ederim.

Şu iki başlığı açanları da tebrik ediyorum. Bütün yorgunluğum geçti sayenizde :D

Artık forumda bayanlar ve baylar diye iki başlık olduğuna göre geriye kalan tüm başlıkları silebiliriz.

Geri