BEYLER :( Bu başlık da bizim olsun

Kodla Büyü

netame

Süper Üye
Süper Üye
Bu cinsiyet ayrımcılığı niye, sanki diğer başlıklar erkeklere mi özel de bayanlara özel başlık açılıyor? Bir de sabit başlık yapılsın demişler, çok okunuyormuş, erkekler de giriyor buraya kıh kıh diyorlar
s3.gif
Şimdi biz erkek muhabbeti yapsak gelip okumayacaklar mı, o konu - konu dışına alınmalı, bir iki baktım belki bir daha bakmam ama gözümün önüne de gelip durması hoş değil acaba ne yazıyorlar lae diye merak eder insan, her türlü ayrımcılığa hayır
icon_smile_disapprove.gif

İhtiyacımız yok. Bizim her başlığımız bizim için özel :p

aak' Alıntı:
İhtiyacımız yok. Bizim her başlığımız bizim için özel :p

Elbette hocam, tüm başlıklar bizim... Yemek süslünme hariç Donanım yazılım elektronik spor otomobil gündem siyaset sinema vs vs her telden çalıyoruz..
Ama yumurta, patates, sucuk temel yiyecekler üçlüsünden 10 çeşit tarif isteyen varsa da paylaşırız :lol:

nryozer' Alıntı:
kıskançlık kokusu alıyorum :)

katılıyorum arkadaşım :) sadece masum bir başlık işte (bayan bilişimciler) :) ayrımcılıkla ne alakası var, yemek tarifiyle ayrımcılık mı olurmuş :D

2008 focus titanyum sedan 4600 de tüplü hatasız boyasız arabamı satıyorum 35 000 tl

pin' Alıntı:
beyler yarışamazsınız hiç kendinizi zorlamayın :sleep:
yarışmaya gerek yok ki başlığı açıp bırakalım beylerden çok bayanlar girip bakıyor neler oluyor diye :puhaha:

beyazgolge' Alıntı:
bayan tarafı daha renkli geldi :)
Hocam renkli de, kendinizi bayanların odasını dikizlermiş gibi hissetmiyor musunuz, mesaj atan erkeklere yoklarmış gibi davranıyorlar üzüldüm o arkadaşlara
icon_smile_disapprove.gif
ayrıca savaş falan değil zaten kek pasta muhabbetinden başka ciddi bir konu yok, herkes bakıp dururken ne konuşabilirler ki, kendilerine özel zannediyorlar :lol:

Geri