Balıkesir Formatörlük???

Kodla Büyü
sayın milli eğitim müdürü bizleri mi devlete yük olarak görüyormuş,önce çevresine bir baksın kaç tanesi hakkıyla orada ve kaç tanesi işini doğru dürüst yapıyor. gelsin bir görsün okullardaki bt laboratuvarlarının halini.şimdilik böyle.bir kaç ay sonra bu durum daha da kötüye gidecek.ayrıca bizler devletten bedava para almıyoruz.devletin atadığı ve az önce bahsettiğim ve milli eğitim müdürününde çevresinde olan onlarca çalışandan, yöneticilerden okullarda da var ve malesef bizler hem kendi işimizi yapıyoruz ve malesef diyorum devletin atadığı ve yöneticilikten,teknolojiden bi haber onlarca müdür ve müdür yardımcılarının işlerinide istemesekte yapmak zorunda kalıyoruz.bizlere laf atarken en son laf atacağı insanlarda bizleriz. bu fatih projesi yaygınlaştığı zaman ben göreceğim sayın milli eğitim müdürünü,o zamanda görevlendirmesin bizleri.nasıl olsa bilgisayarlar geldi ya,içeriklerde geldi.bunlar hiç arızalanmaz ve herkeste sahip çıkar bu tahta ve bilgisayarlara.bilgisayar laboratuvarlarına sahip çıktıkları gibi. ram takmak kolay evet bilene kolay,ram in ne olduğunu bilene kolay. bizlerin maaşını milli eğitim müdürü vermiyor devlet veriyor.hiç kimse devlettende büyük değildir.yenilik ve eğitim teknolojileri genel müdürlüğünün bir yazısı vardır ve malesef bu yazıya uyulmadan usulsüz görevlendirme ilanı çıkarılmıştır ve en üzücü olanda bt öğretmenlerinin mağduriyeti ortada iken bu yapılmaktadır. Allah herkesin yaptığınıda görüyor ve herkesin niyetini ve yaptığı işi biliyor. Allaha havale ediyorum.

ben fatih projesi olan anadolu lisesindeyim. cuma günü bt rehber öğretmenliği yazısını imzalayıp gönderdim. ne zaman onay çıkacak açıklama yapılmadı. idarecilerim de okudu yeni çıkan genelgeyi, 30 saat ders planı yapacaklar, rehber öğretmenler gibi 30 saat çalışacağım. üzülüyorum sizin için de ilköğretimlerde de yapılır umarım en kısa zamanda.

bandırmada da yazı geldi ilçedeki bütün bilişimcilerin adı vardı seçecekleri okullarda sadece liseler. üç tercih yaptım ama bakalım nolcak.

evet bandırma'da bugün bize de yazı geldi. ama ben meslek lisesindeyim.. kabul etmedim. hem meslek liselerinde BTR görevlendirmesi ilginç değil mi??

Bugün saat 4 gibi okullara tekrar yazı gönderilmiş BTR görevlendirmesiyle ilgili. Yazı içeriği hakkında Bilgisi olan varmı?

biraz önce memurumuz aradı bugün sonmuş görevlendirme istenmeyen okulların listeleri gönderilmiş bir de isim listesi varmış isim listesinde adı olmayan kişiler okul listesinden okul seçerek görev talebinde bulunabileceklermiş okullar fatih projesi olan okullar

ben dün istedim, kendini okulum listede yoktu. kasabadayız diye bize yazı geç gedi heralde, önce merkezdekileri görevlendiler.

ekders olayı onayın çıktığı tarihten itibaren mi başlıycak arkadaşlar

rohun' Alıntı:
ekders olayı onayın çıktığı tarihten itibaren mi başlıycak arkadaşlar
evet hocam onaydan itibaren diğer illerin onayı çıktı bile, bu ay sıfır tl çekicez yine ek dersten

ili aradım ama açmadılar, onay yazıları ne zaman gelecekmiş duyan var mı

bizde tercih yaptik ama sadece liseler vrdi bende uc tane lise yazdim ama sonuc aciklanmadi hâlâ

EnTRoPi' Alıntı:
İl mudurlugunden formatorlukle ilgili bir haber varmi arkadaslar?
yok hocam aramızdan biri ili arayıp sormadıkça hiç haberimiz olmayacak, belkide sümen altına atıp unuttular bizi.

sonunda bugün onay geldi okula, umarım ortaokul ve ilkokullara da yapılır en kısa zamanda

Geri