Balıkesir Formatörlük???

Kodla Büyü
fatihpc' Alıntı:
mavi85' Alıntı:
sonunda bugün onay geldi okula, umarım ortaokul ve ilkokullara da yapılır en kısa zamanda
ilçelerdeki listelerle birlikte geldiyse ekler misiniz hocam
hocam liste idarede kaldı, ama şunu gördüm listede: sadece fatih projesi olan okullara verilmiş, bi de bilişim tek. öğrt. olmayan okulları seçtiyse bilişim öğretmenleri, aynı okulu o okulun bilişim tek. branşı dışından başvuran olduysa kimya, fizik... onları onaylamışlar, yani bi okulu seçtiyseniz ve çıkmadıysa o okulun kimya , fizik öğretmeni onaylanmış yani, yeni genelgeye göre nasıl bilmiyorum ama 180 saat kurs aldıkları için sanırım önceliği onlara vermişler kendi okulları olduğu için de.

mavi85' Alıntı:
fatihpc' Alıntı:
mavi85' Alıntı:
sonunda bugün onay geldi okula, umarım ortaokul ve ilkokullara da yapılır en kısa zamanda
hocam liste idarede kaldı, ama şunu gördüm listede: sadece fatih projesi olan okullara verilmiş, bi de bilişim tek. öğrt. olmayan okulları seçtiyse bilişim öğretmenleri, aynı okulu o okulun bilişim tek. branşı dışından başvuran olduysa kimya, fizik... onları onaylamışlar, yani bi okulu seçtiyseniz ve çıkmadıysa o okulun kimya , fizik öğretmeni onaylanmış yani, yeni genelgeye göre nasıl bilmiyorum ama 180 saat kurs aldıkları için sanırım önceliği onlara vermişler kendi okulları olduğu için de.
Bu normal mi ki.. bence yönetmeliğe aykırı bir durum sözkonusu ben ortaokuldayım üç tane lise yazdım yazdımğım lisede BT ci yok ama daha önceden formatörlük yapan branşçı var. Nedir yani şimdi o mu olacak BT rehberi ???

hocam görevlendirme yazısının başındaki konu: ..... kısmına "Eğitici bilişim tek. formatör görevlendirmesi " yazmışlar. yeni çıkan bt rehberlik genelgesini hiç okumadılar ildekiler belki de.

arkadaşlar lütfen 30 saat konusunda taviz vermeyin,idarecinize genelgeyi ve diğer illeri emsal gösterin, haftalık 30 saat duruyoruz okulda.

mavi85' Alıntı:
fatihpc' Alıntı:
mavi85' Alıntı:
hocam yok öyle birşey ben kendii okuluma istedim branş dışı cio nun bt öğretmeni görevlendirildi. liseyi isteyen olmayınca fizik öğretmeni üzeyir hocamı görevlendirmişler

doğrudur o zaman bt öğrtmenleri tarafından hiç tercih edilmedi demek ki bu okullar.

digitalboy72' Alıntı:
mavi85' Alıntı:
fatihpc' Alıntı:
mavi85' Alıntı:
hocam yok öyle birşey ben kendii okuluma istedim branş dışı cio nun bt öğretmeni görevlendirildi. liseyi isteyen olmayınca fizik öğretmeni üzeyir hocamı görevlendirmişler
liseyi de akyar'daki bt öğretmeni istemiş diye duymuştum hocam, demek ki sonradan vazgeçmiş.

Onay yazısı gelmeyen varmı arkadaşlar bandırma geldi mi mesela ? kurumnete bakıyorum bende ses yok hala ?

biraz önce böyle bi Yazı geldi
Konu:Bilişim Teknolojileri Rehberliği Görevi
Milli Eğitim Bakanlığı’nın emirleri gereği Etkileşimli Tahtaların kurulduğu ortaöğretim kurumlarında görevlendirilen Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmenlerin ek derslerinin ödenebilmesi için ders ücretleri yönetmeliği gereği, maaş karşılığı derslerin doldurulması hususunda;
Gereğini rica ederim.

Ektede şu yazıyo Kırmızıyla çizmişler
Genel bilgi ve meslek dersleri öğretmenleri haftada 15 saat

Benim haftalık 10 saat dersim var . Nedemek şimdi bu Dersim olsa bunlarla niye uğraşayım ?

rohun' Alıntı:
biraz önce böyle bi Yazı geldi
Konu:Bilişim Teknolojileri Rehberliği Görevi
Milli Eğitim Bakanlığı’nın emirleri gereği Etkileşimli Tahtaların kurulduğu ortaöğretim kurumlarında görevlendirilen Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmenlerin ek derslerinin ödenebilmesi için ders ücretleri yönetmeliği gereği, maaş karşılığı derslerin doldurulması hususunda;
Gereğini rica ederim.

Ektede şu yazıyo Kırmızıyla çizmişler
Genel bilgi ve meslek dersleri öğretmenleri haftada 15 saat

Benim haftalık 10 saat dersim var . Nedemek şimdi bu Dersim olsa bunlarla niye uğraşayım ?
bu ne şimdi ya ben bandırmadayım daha bakmadım kurumnete eğer bir yanlışlık yoksa balısir yine farklılığını ortaya koymuş

artemiss' Alıntı:
yazı geldi ancak uygulamayla ilgili en ufak bir açıklama yok... sadece liselerde görev vermişler.
Nerdesiniz hocam bandırmada mı hangi okuldasınız yazı felan yok görünürde sizde varsa eklermisiniz

vecihibeydeyim hocam ben hatta bir öğretmen daha gözüküyor bizim okulda o siz olabilirsiniz çünkü yanlış yazılmış ve kadro bizde yazıldığı için yazı gitmemiştir okulunuza. fatih karaokur diye yazıyor ismi. hocam birazdan taratır yollarım olmazsa.

artemiss' Alıntı:
hocam bize gelen liste bu şekilde.

Aha adımı gördüm hocam Sağol Allah razı olsun

Hıocam yanlız orda tc kimlik nolar var net ortamında nolur nolmaz . Onları kaldırırsanız ii olur.

evet hocam okulum vecihibey olmuş çok sağolun yardımlarınız için bide tc nomda sizinkiyle aynı :)

yazılar geldi ama bu okutması gereken ders saati 15 tir olayı kafamı karıştırdı ne yapcaz ki benim 13 saat dersim var e görevlendirmede olmuş

fatihpc' Alıntı:
yazılar geldi ama bu okutması gereken ders saati 15 tir olayı kafamı karıştırdı ne yapcaz ki benim 13 saat dersim var e görevlendirmede olmuş

sizin son durum ne oldu hocam

arkadaşlar kendi okulumda 10 saat derse giriyorum 15 saat maaş karşılığını doldurmadın diye ekdersimden 5 satlik kesinti yaptılar. 13 saat ders ücreti yazdılar. Nasıl olacak gelen yazıda nasıl anlatılmış bilen varmı ?

rohun' Alıntı:
arkadaşlar kendi okulumda 10 saat derse giriyorum 15 saat maaş karşılığını doldurmadın diye ekdersimden 5 satlik kesinti yaptılar. 13 saat ders ücreti yazdılar. Nasıl olacak gelen yazıda nasıl anlatılmış bilen varmı ?

Ek ders yönetmeliğini gösteremediniz mi hocam. Orda Formatör olarak görevlendirilen öğretmenin 18 saat ek ders alacağı yazıyor. çıkarın o yazıyı yüzlerine çarpın...

rohun' Alıntı:
insaf!!! neye dayanarak?

Bu yazıya istinaden

gjmjy.jpg

http://imageshack.us/photo/my-images/827/yazilb.jpg/

Balıkesir Formatörlük ?

Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmenlik İçin başvuru yazısı geldi. Başvuru yapacaklar nereleri düşünüyorlar? 11şubatta başlıyor görevlendirme.haziranda da bitiyor.

yazı geldi ama yazının eklerini göremiyoruz.
Dolayısıyla okulları göremiyoruz.
Elinde olan varsa gönderebilir mi?

ek burda ama yazıda işler vaziyette bilişim teknolojileri olan okullarda diyo sanırım ortaokul ve ilkokullara da görevlendirme yapılacak bu sefer ama öncelik fatih projesi diyor

Ekli dosyalar

• 1-Akilli_Tahta_Olan_Okullar.zip
    18.9 KB · Görüntüleme: 45
İşler vaziyette BT sınıfı olan okularda da görevlendirme yapılacak bu sefer. İkili öğretim yapılan okullarda 2 BT rehberi görev alabilecek. Öncelik Akıllı tahta kurulan liseler. Bandırma Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde BT Rehberi yok arkadaşlar bilginize.

Geri