bahçe hortumunu musluğa takamadım?

Kodla Büyü
polwert' Alıntı:
kaybil' Alıntı:
Rüyada Hortum Görmek

Kişi Rüyasında bir hortumdan Su fışkırdığını görürse hayırlı bir gelir sahibi olur.
Rüyada su hortumu görmek kazanca yorumla nir. Rüyasinda içinden su geçen bir hortum görmek, isinde ka zançli olacagina veya eline beklemedigi bir yerden mal veya para geçecegine veya bir mirasa konacagina delalet eder. Yangin hortu mu görmek, kiskançliga isarettir, içinden su geçmeyen kuru bir hortumu sarili bir halde görmek; kazancinin azalacagina yorum lanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada hortum görmek, içinden su akiyorsa kazançli bir yatirim yapmaya isaret eder. Susuz hortum, kazancin eksilmesine isarettir. Hortumlu bahçe sulamak, ailenizin geçimini bollastirmaya isaret eder.

Sevgili hocam...Programınızı her gün takip ediyorum...Genelde rüya görmez idim ta ki bu başlık açılıncaya kadar...Geçen gece rüyamda bir bahçede ilerliyorum...Baktım yerdeki çimler kurumuş...Dedim ki şunları bir sulayayım...Fakat hortumu bir türlü musluğa sokamadım...Daha sonra gökyüzünde bir karaltı belirdi...Yukardan aşağıya inerken kuş gibi idi ama sonradan çift başlı bir hortuma dönüştü...Ben 1 tanesini takamamışken bu gelen çift başlı hortumu nasıl takabilirdim ki? Kara kara düşünürken birden musluktan bir ses duydum...Tek şansın var dedi...O sırada bende uyandım...Acaba bu rüyanın manası nedir? Teşekkürler...

yatağa işemiş olabilir misin hocam :D

Bence samete soralım hocam, ne dersiniz :)

[Bkz] :
36809.jpg

ÇOK YAKINDA BÜTÜN SEÇKİN KİTAPÇILARDA...

Ekli dosyalar

• HORTUM_86839.jpg
    HORTUM_86839.jpg
    114 KB · Görüntüleme: 550
demhar hocam çok ayıp walla 19 sayfa oldu sen hala avatarını değiştirmedin koy artık güzel bir hortum avatarı

HERKES AVATARINI HORTUM mu yapsa

mesai sonunda keyfim çok yerine geldi valla :D çok güldüm, diğer arkadaşlar gibi bende gerekli değil diye bakmamıştım konuya halbuki devlet meselesi olmuş :D :++:

Bugün A-101 de gördüm ucuza bahçe hortumu satılıyormuş. Almadım.

Almadığım hortumu çeşmeye nasıl takabilirim.

gelecek' Alıntı:
Bugün A-101 de gördüm ucuza bahçe hortumu satılıyormuş. Almadım.

Almadığım hortumu çeşmeye nasıl takabilirim.
Hocam A101'deki hortuma bende baktım ama BİM'deki hortum daha güzel ve kaliteli. 21 sayfa oldu hala reytingi tavan yapıyor.

Hedef 41 sayfa. Çünkü 41 kere maşallah diyeceğiz.

ne çektin be @demhar;
bim'de sıra bekleyecem de hortum alacam diye! aldın da ne oldu takabildin mi musluğa? sulayabildin mi çiçeklerini, çileklerini? Helak ettin be yavrum hem kendini hem bbnet'i...

:puhaha: :p

Ekli dosyalar

• tumblr_mkhcu6nceI1rmqda6o1_1280.jpg
    tumblr_mkhcu6nceI1rmqda6o1_1280.jpg
    41.8 KB · Görüntüleme: 439
Rüyada bahçe hortumu görmek ne demektir? Rüyalarda bahçe hortumu görmek ne anlama gelir? Rüyanda bahçe hortumu görmek neye delalet eder? rüya açıklaması nedir?.

Rüyada Su hortumu görmek
Burada kasdedilen hortum bahçe sulamada kullanılan su hortumu anlamındadır Rüyada hortum görmek gireceğiniz yeni işte veya başlayacağınız yeni ticaret hayatında başarılı olacağınızı işaret eder. Rüyada hortum ile bahçe suladığını görmek daima faydalı işler ile çevrenizin takdirini kazanacağınızı ifade eder Rüyada yangın hortumu görmek kıskanç bir mizaca sahip olduğunuzu işaret eder.

Yoğun, gergin bir günün ardından bu başlık hakkaten iyi geldi, hortum iyi ki varsın beee :lol:

Geri