bahçe hortumunu musluğa takamadım?

Kodla Büyü

Demhar

Seçkin Üye
Seçkin Üye
bimden bahçe hortumu aldım. reyon görevlisi normal musluğa da takılabileceğini söyledi. ama ben takamadım. alan bilen kullanan var mıdır acaba... :? :shock:

Eyice kıvır ve tak hocam.
1_buyuk_20501535_hortum_330x280.jpg

Sonrada kelepçe ile sıkıştır ki çıkmasın.
celik-hortum-kelepcesi.jpg

İyi sulamalar. :+1:

tcoalngsau' Alıntı:
:p :puhaha:

musluğa bağlanacak aparat 2 kısımdan oluşuyomuş. içini sökünce vidalı kalan kısım makina musluğuna oluyor. ama normal musluk için malesef aparatsız takmak lazım. ısıtıp takacan kelepçeylede sıkıştıracan.

saygılar...

Arapgir'in damından atlayamadım.
Lütfen biri yardımcı olsun :)
Hocam kusura bakmayın, başlığı görünce aklıma geldi.
Saygılar. :)

endorfinnn' Alıntı:

önce beline bir ip bağla ipide damda bulunan bacaya bağla ipin sağlam olduğuna emin ol sonra gözlerini kapat ve kendini aşşağıya bırak! aman dikkat et aşşağıda yaralayıcı kesici birşeyler olmasın :++: :puhaha:

mersin açık futbolu seviyor nobrede formda galatasaray realin acısını çıkartmak isteyecektir ama işi garantileyip yatabilirlerde bence karşılıklı golvar en mantıklısı 8)

absürt sorular-sorunlar adında bir başlık açılsa süpeer olacak yaw geyiğin dibine vurabiliriz hemde benim ki gibi gerekli ama gereksiz onularıda orada hallederiz!

Demhar' Alıntı:
mersin açık futbolu seviyor nobrede formda galatasaray realin acısını çıkartmak isteyecektir ama işi garantileyip yatabilirlerde bence karşılıklı golvar en mantıklısı 8)
:D

boru ve hortumda FIRATPEN i tek geçerim :p

şaka bir yana biraz ısıtıp boruya uygun bir şekilde geçirdikten sonra kelepçe ile de sabitleştir ve sonra güzel güzel bahçeni sula :) ama lütfen nasıl sulayacağını da sorma :p

mutfakta bulaşıklar birikti.. hızlı bi yolu varmı bildiğnz.. atsammı acaba :) yardım edebilecek varmı:))

Demhar' Alıntı:
endorfinnn' Alıntı:

önce beline bir ip bağla ipide damda bulunan bacaya bağla ipin sağlam olduğuna emin ol sonra gözlerini kapat ve kendini aşşağıya bırak! aman dikkat et aşşağıda yaralayıcı kesici birşeyler olmasın :++: :puhaha:

endorfinnn' Alıntı:
O, Muratgil'in damından atlayamadım olmayacak mıydı? :)

hortum konusunda gerekli açıklama yapılmış. bu arada uç kısmındaki yeşil parçayı çevirince fıskiye gibi kullanabiliyorsun.

uleyyn geyik tam gaz yeni haberim oldu :mrgreen: :mrgreen: :puhaha:

Başlığı görünce girmeyecektim. Ama böyle bir konuda insanlar niye 3 sayfa yorum yazar diye merak ettim....

Geri