Başta onurumuz için 21 Aralık..

Kodla Büyü
nht268' Alıntı:
amen
Zekanıza göre kelime hazneniz çok geniş şaşırdım doğrusu.

:+1:

Bugün gaziantepte eylemdeydim. başından sonuna kadar da katıldım ve tek bir kck lafı duymadım. herkes kendi hakları için ordaydı ve herkeste bunun bilincindeydi. çokta güzel geçti. Kendi adıma vicdanım rahat. Yeteri kadar ses bulamasa da kendi adımıza bişeyler yapmaya çalıştık. Amen denen zavallı arkadaş haberleri nasıl izlemiş, nasıl böyle bir sonuca varmış anlamak zor ama en azından benim gördüğüm kadarıyla kck ya özgürlük diye çırpınan kimseler yoktu :)

İstanbul eylemi de gayet güzeldi. Havada güzeldi. Herşey yolundaydı. Eski arkadaşlarımı da görmüş oldum.

Hatay'da greve destek veren ve yürüyüşe katılan herkese binlerce teşekkür...
Haklarımız, onurumuz ve geleceğimiz için yürüdük. İçimiz rahat... Yok KCK, yok PKK diye laf atanlara da afedersiniz ama kapak olsun...
saygılar...

Kına yakın gençler çapadan beyazıt'a usul usul yürüdük ne anaidilde eğitim ne kck sizler derslerinizde sürülüğe devam ederken parasız eğitim diye bağırdık, eşit iş dedik, baskı korku imp. dağıtın dedik ama merak etmeyin sizler içinde dedik sizler bir iki kelimenin arkasına sığınan yok şu olmasa bende gelirdim şu yazılmasa bende varım diyebilecek kadar korkak ve ahlaksızsınız. Utanmadan birisi iğrençsiniz demiş biz kimin ne bok olduğunu biliyoruz ya sizler ......
Korkak, zavallı, sözde delikanlılık,kabadayılıkla bu davranışlarınızı temizleyebilirmisiniz, bugünkü ve daha önceki sizin adınıza haklarınız için koşturanların haklarını ödeyebilrimisiniz, Gidin beyler gidin kınaların yeri belli..........

bcakmak' Alıntı:
Kına yakın gençler çapadan beyazıt'a usul usul yürüdük ne anaidilde eğitim ne kck sizler derslerinizde sürülüğe devam ederken parasız eğitim diye bağırdık, eşit iş dedik, baskı korku imp. dağıtın dedik ama merak etmeyin sizler içinde dedik sizler bir iki kelimenin arkasına sığınan yok şu olmasa bende gelirdim şu yazılmasa bende varım diyebilecek kadar korkak ve ahlaksızsınız. Utanmadan birisi iğrençsiniz demiş biz kimin ne ***** olduğunu biliyoruz ya sizler ......
Korkak, zavallı, sözde delikanlılık,kabadayılıkla bu davranışlarınızı temizleyebilirmisiniz, bugünkü ve daha önceki sizin adınıza haklarınız için koşturanların haklarını ödeyebilrimisiniz, Gidin beyler gidin kınaların yeri belli..........
Süpersiniz :puhaha: Haklarımız için yapmışsınız grevi belli. Hep birlikte yapsaydınız ölür müydünüz şu grevi ölür müydünüz? Yazık masum öğretmenleri de alet ettiniz emellerinize. iYİ Kİ BİZİM GİBİ İNSANLAR UYANDIRDI MASUM ARKADAŞLARIMIZI. EMELLERİNİZİ ANLATTI. :alkis: :alkis: :alkis:

Ekli dosyalar

• agri grew 004.JPG
    agri grew 004.JPG
    182.5 KB · Görüntüleme: 903
  • dyb-21-12-11-kesk-grev-yuruyus-dagkapi10.JPG
    dyb-21-12-11-kesk-grev-yuruyus-dagkapi10.JPG
    56.3 KB · Görüntüleme: 903
  • MARDİN (22).JPG
    MARDİN (22).JPG
    137.1 KB · Görüntüleme: 903
  • agri grew 004.JPG
    agri grew 004.JPG
    182.5 KB · Görüntüleme: 903
  • MARDİN (25).JPG
    MARDİN (25).JPG
    125 KB · Görüntüleme: 903
bcakmak' Alıntı:
Kına yakın gençler çapadan beyazıt'a usul usul yürüdük ne anaidilde eğitim ne kck sizler derslerinizde sürülüğe devam ederken parasız eğitim diye bağırdık, eşit iş dedik, baskı korku imp. dağıtın dedik ama merak etmeyin sizler içinde dedik sizler bir iki kelimenin arkasına sığınan yok şu olmasa bende gelirdim şu yazılmasa bende varım diyebilecek kadar korkak ve ahlaksızsınız. Utanmadan birisi iğrençsiniz demiş biz kimin ne ***** olduğunu biliyoruz ya sizler ......
hayatımda en sevmediğin iki insan tipi vardır;
birincisi grev kırıcılar : grevi fırsata çevirip kendine fayda sağlayanlar, grevdeki işçinin yarı maaşına işi üstlenen kişileridir,
ikincisi ise, kendi siyasi amaçlarını gizli gündemde tutup, diğer sendikalarla ortak hareket etme gereği duymadığı halde, kendi maddelerini dayatıp, diğerlerini de "katılmamak için bahane çok" lafıyla eleştirenler, ve hatta sürü olmakla,onursuzlukla, ahlaksızlıkla nitelendirenler..
işte sen ikinci kategoridesin arkadaşım, tebrikler :)

hocam bu dediğin zaten belli illerin pankartı o illerde diğer sendikaya üyelerin düşünceleri çokmu farklı zannediyorsun? akp ye oy veren ordaki vatandaşaların asıl düşüncelerinin çokmu farklı olduğunu sanıyorsun kendini kandırıyorsun :-1:

koca bir grevi iki maddeye indirecek kadar küçüksünüz. Ne diyeyim Diğer arkadaşları kendi büyük korku dünyanıza çekerek sürüye kattığınız için teşekkür ederiz,

Ayrıca beni iki numara maddeyle bütünleştiren arkadaş, saolasın fakat korkaklığınızı tıpkı hükümet yalakaları gibi komplo teorileri ile süsleyip getirmeyin karşımıza, sadece iki madde ile gizli amellerimizi, düşüncelerimizi farkeden siz üstün zekalı insanı saygıyla selamlıyorum.Frkettiniz ve bizleri yakaladınız :)) Buna rağmen sizler ve diğer sendikalar bizler bu iki madde hariç diğer haklar için sahaya iniyoruz diyemiyecek kadar meşguldünüz ne diyim Allah'a emanet olun...

AMen' Alıntı:
turapt' Alıntı:
evet yeteri kadar medyada yankı bulmadı. Amen bulmamasını ne kadar çok isityormuşsun. keşke maaşlarımızı asgari ücret seviyesine indirseler, hamdolsun yeter. sanki bu insanlar hak elde ettiğinde sadece kendi sendikaları için elde etmiş olacaklar. eylemin amacına ulaşmamasına sevinenlere kına dağıtabiliriz..

Aptal saptal konuşmayın... Ne için yapıldı bu grev? KCK için... Öğretmenlerin hakları için grev yapılsaydı eğer katılırdım. Bütün kanallarda KCK'ya özgürlük diye çırpınan öğretmenleri gördüm. Niye acaba... İğrençsiniz.
evet haklısın, at gözlükleri ile bakılınca öyle görünüyor..

bcakmak' Alıntı:

Bu şekilde greve katılmayan herkesi itham edemezsiniz. Siz Sözde Sol bir sendikanın başkalarının fikirlerine tahammül edemeyen bir bireyisiniz sanırım..

Bu arada ben birçok haber kanalında KESK lilerle BDP lileri kol kola gördüm ama yeterince BDP Milletvekili olmadığı için sanırım sizin bölgeye yetmedi..

evrim0626' Alıntı:
hocam bu dediğin zaten belli illerin pankartı o illerde diğer sendikaya üyelerin düşünceleri çokmu farklı zannediyorsun? akp ye oy veren ordaki vatandaşaların asıl düşüncelerinin çokmu farklı olduğunu sanıyorsun kendini kandırıyorsun :-1:

O pankartı taşıyanlardan birkaç tanesini yakından tanıyorum, aynı zamanda orda görev ve oralı olan başka arkadaşları da tanıyorum ve gerçekten fikirlerinin çok farklı olduğunu söyleyebilirim..(Herkesle her konuyu tartışabilecek kadar demokrat olduğumu düşünüyorum)

Güneydoğulu, Doğulu, Batılı diye herkesi aynı kefeye koymak çok büyük hata olur...

AMen bu nasıl bir kindir, nasıl bir bakış açısıdır, tiksindim gerçekten. Aramış aramış forumdaki tüm konulara aynı fotoları eklemişsin. İnsanın, senin gibi olmamak sana benzememek için, yanlış olduğunu düşündüğün her ne varsa, onu onaylayası, kendini ona adayası geliyor.

ben haberlerde izlediğim kadarıyla kck'dan çok doktor ve eczacıların eylemiymiş izlenimi edindim (birkaç farklı kanalda da aynı izlenimi verdi). öğretmenlerle ilgili bir tane pankart veya slogan gösterilmedi. doktor ve eczacılar daha çok önemseniyor, haber yaparken bile ayrım var.

Geri