Araba galerisine çevirdiniz burayı yeter ama

Kodla Büyü
Ne yani biz BT ciler diğer branşlardan az almıyoruz ki(formator olduğumuzda daha cok bile alıyoruz bazılarından) neden araba almayalım ya da ağlayalım? Hele bir de evliyse çift maaş 0 km bile alır ne var bunda? Babadan kalma evi vardır kira vermez, bir maaşı harcayıp bir maaşlada kredi ödeyip audide alır bmw de. Ben garipsenecek bişey göremedim. Tabiki geçim sıkıntısı çekenler de vardır o ayrı... Yani ilk sayfada bilgisayar ile ilgili başlık bulamayanlar, acaba ben neden açmıyorum diye düşünüyor mu? Ama şunu da söylemeden geçemiyce bazı konular bana göre de çok ama çok saçma, onlardan birini bu konuda bir arkadaşımız yazmış zaten.
İstanbul için iftar vakti.. Herkese İyi Bayramlar...

rock' Alıntı:
Ne yani biz BT ciler diğer branşlardan az almıyoruz ki(formator olduğumuzda daha cok bile alıyoruz bazılarından) neden araba almayalım ya da ağlayalım? Hele bir de evliyse çift maaş 0 km bile alır ne var bunda? Babadan kalma evi vardır kira vermez, bir maaşı harcayıp bir maaşlada kredi ödeyip audide alır bmw de. Ben garipsenecek bişey göremedim. Tabiki geçim sıkıntısı çekenler de vardır o ayrı... Yani ilk sayfada bilgisayar ile ilgili başlık bulamayanlar, acaba ben neden açmıyorum diye düşünüyor mu? Ama şunu da söylemeden geçemiyce bazı konular bana göre de çok ama çok saçma, onlardan birini bu konuda bir arkadaşımız yazmış zaten.
İstanbul için iftar vakti.. Herkese İyi Bayramlar...
Hocam dövüş bitti geç kaldın :puhaha:

Otomabil Kulübüne turşu tarifi yapılacak değil ya...
Tabiki otomobil hakkında yazılacak... :lol:

BURADA BİR BİT PAZARI EKSİK(SADECE BİLGİSAYAR VE DONANIM)
ben 4 senedir sahibinden.com da alıp satıyorum ama sizlerle alışveriş yapmak isterim.İşi bilenlerle daha güzel olur resimleri koyarız özellikleri yazarız birbirimizden alır satarız.

isteyen isediğini yazsın.. isteyen istediğini okusun. linklere hala tıklanarak giriliyor değil mi? kimse zorlamıyor!

gececi' Alıntı:
refleto' Alıntı:

günde 2 şamar 3 fırça yiyen adam için normal post...

Arkadaşlar aslında bi başlık olsa "satılık" isminde. SAdece araç değil, her türlü elektronik ve diğer eşyalar için kullanabilsek. iyi olur bence.

Bizim mesleğimiz getirisi açısından diğer memurlara göre çok çok aşağı seviyelerde. Fakat ek iş yapma imkanı olan bir branşız. Eşi çalışan arkadaşlarda var, araba satın alabilmek-kullanmak gayet normal geliyor bana. Bu kadar üyeden arabası olanlarda hatırı sayılır bir yüzde oluşturuyordur...

Hacı sende döktün ortaya özel olayları...:)

Lainn' Alıntı:
isteyen isediğini yazsın.. isteyen istediğini okusun. linklere hala tıklanarak giriliyor değil mi? kimse zorlamıyor!

Aynen. İnsanlar bildiği bir konu hakkında bilgi deneyimlerini paylaşıyor ve bu konuda bilgi sahibi olmayanlara çok faydalı oluyor.

ben kendi açımdan söyliym 2 araba kullandım ve sattım şu an arabam yok ve bir sürü kredi borcum var. maaştan başka geliri olmayanlar araba işine girmesin benden size altın bi tavsiye...miras bişey olur o başka istediğinizi alın...yani araba almak mesele değil parasını ödeyebilmek ve kullanmak mesele...

Millet genelde çift maaş çalışıyor. eşlerin ikiside çalışırsa ful ekdersle beraber hesap edin :)) bence 30bin liralık araba da alırlar 50 bin liralık da. Allah daha çok versin gözümüz yok:) benim bi gözüm trilyon eder çoooook zenginim. başka şeye ihtiyacım yok çok mutluyum çok :))

Geri