Araba galerisine çevirdiniz burayı yeter ama

Kodla Büyü

kadir2301

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Sevgili moderatörlerim ve adminlerim burayı araba galerisine çevirdiler bi dur demeyecekmisiniz bu işe
sürekli televizyonlarda haberler duyuyoruz devlet memurları aç geçinemiyor hepsi yalan galiba

Harbiden benimde aklıma gelmedi desem yalan olur bu kadar parayı nerden buluyorsunuz. Benim şu anda çarşıya gidecek param yok, 30 bin liralık arabalar havada uçuşuyor forumda. Babadan kalma mı yoksa biriktirdinz mi naptınız ya.

bir de top sahasına çevirenler var ki sorma sayfa sayfa yazıyorlar. :puhaha:

aynen bir arada param var hangi bankadan altın hesabı alayım. Hey allahım bide memurlar açlık sınırındaymış. Yalan ya :puhaha:

napsınlar yani dert küpü mü olsunlar.
hiç yoktan arabanın arızaları falan filan kafa dağıtıyoruz :)

hakkaten ilk başta ne varki bunda diyordum ama şu an ana sayfadaki 13 haber başlığının 7 tanesi Araba ile ilgili.
:oops:

ARABA - FUTBOL - ALTIN :p
Sağlık sorunları neden yok.En önemlisi sağlık değilmi?
Saklımız özelimiz olsun paylaşmayalım.demi :?: :?:

Şu an en son konularda görünen yazılar....

Araba galerisine çevirdiniz burayı yeter ama
Şahin Ve Doğan Hakkındaki Fikirleriniz
BÖTEDEN SONRA
Hiç derse girmeyen formatör
Suzuki
Chevrolet yeni aveo sedan LTZ aldım
Günlük Takip Ettiğiniz Siteler Nelerdir?
Dacia Sanderolar
Astra - Focus - citroen c4 - p307 sizce hangisi???
Hyundai accent hakkında ne düşünüyorsunuz?
Her telden, Güncel haberler, anketler ...
yarına kadar
Margarinin zararları !
Iphone 5'in videosu
-----------------------------------------------

Bu kadarda olmaz arkadaşlar... bu forum ne için yapılmış, kime neye hitap ediyor..

Memur AÇ KALSIN, SÜRÜNSÜN, ARABA EV NEYİNE, normal olanı bu... :wink:
Bak bakalım etrafına işi olmayan adamın bile altında en az broadway, şahin... 8)
Naapsınlar forum bilgi paylaşımı işte adam soruyo fikir veren olur diye... :idea:
Allah aşkına çocuğuna ismi burdaki yorumlara göre koyan bile var... :scared:

millet boş işlerle uğraşmaya bayılıyor zaten... iyice yörüngesizleşti bu site zaten... yok çocuk ismi, yok araba modeli, yok tatil önerisi, yok kaynanamı boğazlıyacam nasıl yaparım önerisi.... bunun sonu gelmezki... ana safyayı bi açıyorum magazin programı gibi bilgisayar hariç her konu mevcut....

faruks' Alıntı:
millet boş işlerle uğraşmaya bayılıyor zaten... iyice yörüngesizleşti bu site zaten... yok çocuk ismi, yok araba modeli, yok tatil önerisi, yok kaynanamı boğazlıyacam nasıl yaparım önerisi.... bunun sonu gelmezki... ana safyayı bi açıyorum magazin programı gibi bilgisayar hariç her konu mevcut....
..
hocam zaten BT öğretmenleri de öğretmenlik dışında her işi yapmıyormu :)
öyle öğretmene böyle forum diyor anlaşılan yöneticilerde :puhaha:

refleto' Alıntı:

günde 2 şamar 3 fırça yiyen adam için normal post...

Arkadaşlar aslında bi başlık olsa "satılık" isminde. SAdece araç değil, her türlü elektronik ve diğer eşyalar için kullanabilsek. iyi olur bence.

Bizim mesleğimiz getirisi açısından diğer memurlara göre çok çok aşağı seviyelerde. Fakat ek iş yapma imkanı olan bir branşız. Eşi çalışan arkadaşlarda var, araba satın alabilmek-kullanmak gayet normal geliyor bana. Bu kadar üyeden arabası olanlarda hatırı sayılır bir yüzde oluşturuyordur...

Kapatıcaz bbneti siz de rahat edeceksiniz biz de :)
Kimseyi memnun edemiyorsun.

burası her konuda tartışılıp bilgi alışverin de bulunulabilecek yerigeldinde geyikte yapılabilecek bilgi de paylaşılabilecek bir platformdur..öyle de kalmalıdır...biz bu haliyle seviyoruz hocam bbnet i..çıkıntılık yapanlar da olacak haliyle :D

her eylüle isyan' Alıntı:
Sevgili moderatörlerim ve adminlerim burayı araba galerisine çevirdiler bi dur demeyecekmisiniz bu işe
sürekli televizyonlarda haberler duyuyoruz devlet memurları aç geçinemiyor hepsi yalan galiba

Hocam Otomobil Kulübü diye bir bölüm varsa bu başlıklarda normal. Hepimiz birşeyler almadan önce araştırma yapmıyormuyuz. Bunun neresi rahatsız edici anlamadım. Hazır parası olan var, babasından miras kalan var, kredi çekip ayda 300 500 ödeyen var. Açılan başlıklardaki arabalarda öyle 0 mercedes audi ferrari falan değil hocamızın biri yazmış 10000 e hangi arabayı tavsiye edersiniz diye. Demekki 10000 tl si var bütçesine göre araba arıyor ama bilemiyor ne alacağını soruyor. Bilende cevap yazıyor hala anlamış değilim bunun neresinin yanlış ve rahatsız edici olduğunu. Bir öğretmene çokmu 10000 tl lik bir araba. Veya bu başlıkları açan hocalarımız "biz açız geçinemiyormuyuz diyor". Geçinende var geçinemeyende var. Geçinemeyenlere geçinenler üzerinden saldırmak hoş değil bence.

inanakyol' Alıntı:
Hocam Otomobil Kulübü diye bir bölüm varsa bu başlıklarda normal. Hepimiz birşeyler almadan önce araştırma yapmıyormuyuz. Bunun neresi rahatsız edici anlamadım. Hazır parası olan var, babasından miras kalan var, kredi çekip ayda 300 500 ödeyen var. Açılan başlıklardaki arabalarda öyle 0 mercedes audi ferrari falan değil hocamızın biri yazmış 10000 e hangi arabayı tavsiye edersiniz diye. Demekki 10000 tl si var bütçesine göre araba arıyor ama bilemiyor ne alacağını soruyor. Bilende cevap yazıyor hala anlamış değilim bunun neresinin yanlış ve rahatsız edici olduğunu. Bir öğretmene çokmu 10000 tl lik bir araba. Veya bu başlıkları açan hocalarımız "biz açız geçinemiyormuyuz diyor". Geçinende var geçinemeyende var. Geçinemeyenlere geçinenler üzerinden saldırmak hoş değil bence.

:alkis: :+1:

inanakyol' Alıntı:
her eylüle isyan' Alıntı:

Hocam çok ciddiye almışsınız bu işi. açılan başlık sayısı aşırı artınca o h a falan oldum yani diye bir deyim var ya işte öyle bişi oldu rahatsız edicideğil tabikide çok aşırı olmuş o manada :mrgreen:

Cemal TANER' Alıntı:
Kapatıcaz bbneti siz de rahat edeceksiniz biz de :)
Kimseyi memnun edemiyorsun.
Allah korusun
Biz rahatız siz de rahat olun
Takılıyoruz arkadaşlara işte
aşırı bir araba başlığı açınca şaşkınlık geçirdim birden hani araba galerisi gibi oldu o açıdan aşırı bir rahatsızlık yok
ha bide arada bir dövüş lazım refleto hocamla eşi izliyor :puhaha:

bu başlıktanda görülüyorki herkes iyi kötü bişeylerden yakınıyor. ortaya karışık bir forum, ama bt cilerin forumu olunca teknik konular ağır basan bir yer gibi algılama ve düşünce var dışarıdan bi başlıkdada şu forumun sınırlarımı çizsek sevgili modlar ve üyeler,
ilk öneri benden gelsin yeni postlarda bir konuya ait örneğin 3(sayı tartışılabilir) tane post yeralabilsin. her telden birileri bişeyelr yazıp son postlar bir konuya yığılmasın.
bu arada hanım koş kavga var. güzeldi.

Geri