Antalya'da Formatörlük Uzatılmayacak

Kodla Büyü
bende tef mezunuyum. ama gelde dönem ortasında ne yap. saçmalık. tutarlılık yok yaaaa. :x

:) tefli kardeş 5 yıl içinde meslek liselerine bötelilerin tayin olacağını biliyor muydun? İnan boşa konuşmuyorum 5 yıl içinde görüşürüz. Bir mesele var sa bu ortak bir mesele - unutma sizlerin adını da teknik bilgisayar öğretmeni yerine bilişim teknolojileri yaptılar nedenini iyi bir araştır ve üniversiteler ile görüş bakalım sebep neden?-.

Ortada bir sorun varsa hepimizin sorunu bununla dalga geçmek yersiz olur. He bu arada benim derse girmemem (kendim için söylüyorum) daha iyi yukarıda sebepleri saydım. Benim bakanlık sadece atm memuru yapmak istiyorsa kendi bileceği iş.

mfk' Alıntı:
ben de böteler kapanacak diyorum buyur bakalım :)
kardeş af buyur yok yere sidik yarışına girdin. Doğrusun diyeyim sana büyüksün kralsın biz böteliler reziliz siz tefliler kralsınız. Haklısın şampiyonsun. Adamsın. Süpermensin. :)

Arkadaşlar,birbirimize sahip çıkmak varken bu kırıcı mesajlara ne gerek var ki,şunu unutmayalım ki devlet sektöründe çalışıyoruz bizler işimizi ne kadar düzgün yaparsak yapalım bu yöneticilerin çok ta umrunda değil.

yok siz böteliler akıllanmazsınız onu diyorum.

mfk hocam, bir tef mezunu olarak yazdıklarını kabul etmiyorum onu bil. bu forumda ayrışma hepimize zarar getirir.

yazı ekte arkadaşlar sayfaların tamamını okumadım ama ekleyen olduysa kusura bakmayın

Ekli dosyalar

• formator.jpg
    formator.jpg
    102.6 KB · Görüntüleme: 661
Antalyadaki arkadaşlar burda ilgi tutulan 22.09.2011 tarih ve 28206 sayılı yazımız ve valilik oluru denilen yazıda ne yazıyordu... Çünkü görevlendirmelerin iptalini bu yazıya ilgi tutarak yapmışlar. 28206 sayılı yazı ve 28053 sayılı valilik oluru bu konuda size ve bize daha çok fikir verebilir? En azından hangi gerekçe ile yenilemeyeceklerini o yazıları ilgi göstererek yazdıkları için bizde öğrenmiş oluruz... Selamlar...

acaba ekders olayı nasıl olaur valla hem daha mantıklı gibi bu muhtemelen diğer illerede yayılır.

bu sene il dışında antalyayı yazacaktım ama vazcaydım
ilden ile farklılık gösteren bu uygulamalara da ancak bizim bıranşta rastlanır zaten

çok garip bir durum ya annem bilgisayar öğreniyor kursları açalım herkesi bilgisayar okur yazarı yapalım

Yine tef-böte kapışması.biz ne diyoruz siz ne diyorsunuz.Artık alışılmış mantık yok.böte kapanırsa tüm böteli tefliyle aynı olur telaşlanmayın.

bakan saat 9 a kadar okullar açık olacak dediğinde pek inandırıcı gelmemişti. fakat şimdi açık olacağına inanıyorum.

Okullarda hayat bulsunun bilişimlere patlayacağı belliydi zaten tüm zümrelerime hayırlı olsun

şimdi işi bulduk işte, haftasonlarında ve yaz tatillerinde gece yarılarına kadar okulda bekçi olarak bekliyecez.. küçük çocuklara " okuyupta bi halt mı olacaksın" diyenlere kızardım, özür diliyorum..

aykutgultekin' Alıntı:
Antalyadaki arkadaşlar burda ilgi tutulan 22.09.2011 tarih ve 28206 sayılı yazımız ve valilik oluru denilen yazıda ne yazıyordu... Çünkü görevlendirmelerin iptalini bu yazıya ilgi tutarak yapmışlar. 28206 sayılı yazı ve 28053 sayılı valilik oluru bu konuda size ve bize daha çok fikir verebilir? En azından hangi gerekçe ile yenilemeyeceklerini o yazıları ilgi göstererek yazdıkları için bizde öğrenmiş oluruz... Selamlar...

ilgi tuttuğu söylediği yazı sanırım birincisi formatör atama ilanı ikincisi ekte oda onay yazısı yani ilgide söyledikleri bir açıklama yapmıyor bence

Ekli dosyalar

• görevlendirme.jpg
    görevlendirme.jpg
    116.9 KB · Görüntüleme: 578
Bu, Antalya Milli Eğitim Müdürlüğünün kendi almış olduğu karar arkadaşlar.Bakanın söylediği Arge ve MEM lerdeki görevlendirmeleri iptal isteklerini bu şekilde yorumlamışlar.Diğer illerde böyle bir uygulama yok.Isparta da yıllarca formatörlük uygulanmadı.Diğer illerde böyle bir uygulamanın yapılıp yapılmayacağı o ile bağlı birşey.Umarım Antalya bu yanlıştan biran önce döner.Allah kolaylık versin hepinize.

2012-4 genelgesi ise okullar hayat olsun yani anladığım kadarı ile proje kapsamında bizim formatörlükler iptal oldu. hepimize hayırlı olsun. benim gibi ekderse dayalı borçlananlara allah kolaylık versin

arkadaşlar bingöl'de formatörlük devam ediyor, hatay' da ocak ayında yeni görevlendirmeler yapılıyor, izmir'de devam bu antalya'nın derdi nedir. buraya geldiğime pişman oluyorum artık. burası ayrı bir yer gibi görülüyor. :verymad:

Kuvvetle muhtemel olan, okullar hayat bulsun projesine dahil olmuş olan okullara görevlendirme gönderecekler bizleri. Yazıdan çıkan anlam bu bence.

bak bu hayat bulan okullarda kafayı sıyırmış olan bi bilişimci bakanı makanı furmasın sonra al başına belayı...

ben bu bakana sahip çıkılmasından yanayım... (tamam kızmayın açıklamasını dinleyin)...

malum

H.Ç. li yılları cogumuz biliriz neler yapmıştı bizlere neler....şimdi bakıyorumda eli opulesı bı bakanmıs sonra
N.Ç. li yıllar ne yaptı ne yapmadı kımse anlamadı ama huseyın amcaya olan tepkıler acabaya donustu..
Ö.Ç. li günlerde Allah daha beterinden saklasına dönüştü. ya buda giderse yerine Ç li biri gelirse ne yapar bu zümre artık.......

e ne olacak şimdi? ben kasaba okulunda çalışan ve taşımalı gelen bir bayan bt öğretmeni olarak akşam saat 9 a kadar duramam ki? hayırlısı olsun artık ya göreces bakalım ne olacak?

babadogan' Alıntı:
bak bu hayat bulan okullarda kafayı sıyırmış olan bi bilişimci bakanı makanı furmasın sonra al başına belayı...

ben bu bakana sahip çıkılmasından yanayım... (tamam kızmayın açıklamasını dinleyin)...

malum

H.Ç. li yılları cogumuz biliriz neler yapmıştı bizlere neler....şimdi bakıyorumda eli opulesı bı bakanmıs sonra
N.Ç. li yıllar ne yaptı ne yapmadı kımse anlamadı ama huseyın amcaya olan tepkıler acabaya donustu..
Ö.Ç. li günlerde Allah daha beterinden saklasına dönüştü. ya buda giderse yerine Ç li biri gelirse ne yapar bu zümre artık.......

A.Ç.
B.Ç.
YADAAAA
O.Ç.
Hangisi sıradaysa artık :)

Yine Böte-Tef atışması ama artık mfk hocam ileri gidiyorsunuz. Bir istanbul bir ankara eylemine katıldım diye, tüm yükü sahiplenmiş edalarındasınız ama farkında değilsiniz sanırım sizlerden çok daha fazla gayret gösteren ve sürekliliği olan kişilerin böyle yersiz dalgalarını, bu zümre ne hali varsa görsün, akıllamaz gibi söylemlerini göremiyoruz.
Böte Tef aynı gemide unutmayın, adınız şanınız da aynı..
Tef'li arkadaşlara sorarım, aynı ebediyat-türkçe ayrımı olduğu gibi bizim aramızda da bir ayrım olsaydı nasıl atanacaktınız merak etmekteyim. Tef'lilerin
büyük çoğunluğu halen ilköğretimlerde görev yapıyor, meslek liselerinde açık yer nerdeyse kalmamış halde ve tayin isterken ilköğretimleri yazamıyor olsaydınız birçoğu aynı yere çakılı kalırdı.
Yarın birgün derlerse ki arkadaşlar sizleri ilköğretime artık almıyoruz o gün de böyle relax olunacak mı merak ederim. Böte'lilerin kaybedecek birşeyi kalmadı artık ama dikkat edin sizin var..

Geri