Antalya hayırlı olsun formatörlük uzatıldı

Kodla Büyü

servet

Aktif Üye
Evet arkadaşlar daha öncede dediğim gibi ilk elden bu konunun takipçisiydim sevgili il milli eğitim müdürümüz Serkan KAYA ve Şinasi DEMİR arkadaşlarımızın yoğun uğraşıları sonucu yazıyı imzalıyarak valiliğe göndermiştir. Öncelikle yanımızda olan Serkan KAYA ve Şinasi DEMİR arkadaşlarımıza teşekkür ederiz bizim için mücadele verdikleri için, ama gene daha öncede dediğim gibi başı sonu belli olmayan görev tanımı ne iş yaptığı yada yapacağı belli olmayan bu görevlendirmeyi kabul etmek zorunda bırakılıyoruz açıkçası. Bu yüzden ben açıkçası sevinemiyorum yada buruk bir sevinç var içimde yani sanki minnet eder gibi birilerinin uğraşısıyla veriyorlar ama genede hayırlı uğurlu olsun ha bide 9 eylüle kadar bütün liselerde fatih projesi biteceği için bazı arkadaşlara ki içinde bende varım bazı liseleri de görev olarak verilmiş yani ihtiyaç olduğunda yada bazı günler bu liselerde fatih projesinin sağlıklı yürütülmesini sağlayacağız. Son olarak 30 martla 30 haziran arasında olacak bu görevlendirme.

servet' Alıntı:
Evet arkadaşlar daha öncede dediğim gibi ilk elden bu konunun takipçisiydim sevgili il milli eğitim müdürümüz Serkan KAYA ve Şinasi DEMİR arkadaşlarımızın yoğun uğraşıları sonucu yazıyı imzalıyarak valiliğe göndermiştir. Öncelikle yanımızda olan Serkan KAYA ve Şinasi DEMİR arkadaşlarımıza teşekkür ederiz bizim için mücadele verdikleri için, ama gene daha öncede dediğim gibi başı sonu belli olmayan görev tanımı ne iş yaptığı yada yapacağı belli olmayan bu görevlendirmeyi kabul etmek zorunda bırakılıyoruz açıkçası. Bu yüzden ben açıkçası sevinemiyorum yada buruk bir sevinç var içimde yani sanki minnet eder gibi birilerinin uğraşısıyla veriyorlar ama genede hayırlı uğurlu olsun ha bide 9 eylüle kadar bütün liselerde fatih projesi biteceği için bazı arkadaşlara ki içinde bende varım bazı liseleri de görev olarak verilmiş yani ihtiyaç olduğunda yada bazı günler bu liselerde fatih projesinin sağlıklı yürütülmesini sağlayacağız. Son olarak 30 martla 30 haziran arasında olacak bu görevlendirme.
verdiğiniz haberden dolayı teşekkürler hocam.
Ayrıca Serkan Hocam,Şinasi Hocam,Eşref Hocam'ada teşekkürler

Sevinsem mi üzülsem mi.Nereye kadar böyle oyalayacaklar.Bence kaldırsınlar uğraştırmasınlar bu rezillikle.En azından başımızın çaresine bakalım.Hiç sevmedim ben bu durumu

bahtsız_bedevi' Alıntı:
servet' Alıntı:
verdiğiniz haberden dolayı teşekkürler hocam.
Ayrıca Serkan Hocam,Şinasi Hocam,Eşref Hocam'ada teşekkürler
hocam eşref hocanın katkısı varmı bilmiyorum varsa onada tabiki teşekkürler ama akşama kadar birlikteydik hiç bahsetmedi demekki istediğinde ağzı sıkı olabiliyormuş ah eşref hocam bana bi konuda daha yardım etse :roll: daha çok sevecem valla

İnşallah hocam yaziyida bir görsek daha çok inanacağız bir haftadır yazı çıktı çıkıyor deniyor bu haber doğrudur çok kesin ifadeler kullanmis sınız sevindik ama iki haftadır yaşadığımız sıkıntıya bakacak olursak bu sevinç hiç birsey

jujum_07' Alıntı:
İnşallah hocam yaziyida bir görsek daha çok inanacağız bir haftadır yazı çıktı çıkıyor deniyor bu haber doğrudur çok kesin ifadeler kullanmis sınız sevindik ama iki haftadır yaşadığımız sıkıntıya bakacak olursak bu sevinç hiç birsey
hocam çıktı yazı gelir yakında siz seviniyorsanız hayırlı olsun o zaman size

servet' Alıntı:
jujum_07' Alıntı:
sevinmek değil hocam yatmaktan sıkıldık keşke durumumuz netleşsede formatörlük yapmasak ama elden gelen birşey yok bu sene böyle olacak kısmet seneye inşallah derlerimizi geri verirlerde biz de bu durumları yaşamayız sevinecek durum değil sıkıntıdan biraz olsun çıkmak diyelim

jujum_07' Alıntı:
servet' Alıntı:
jujum_07' Alıntı:
sevinmek değil hocam yatmaktan sıkıldık keşke durumumuz netleşsede formatörlük yapmasak ama elden gelen birşey yok bu sene böyle olacak kısmet seneye inşallah derlerimizi geri verirlerde biz de bu durumları yaşamayız sevinecek durum değil sıkıntıdan biraz olsun çıkmak diyelim
aynen hocam katılıyorum ya düzenim bozuldu geç yatıp geç kalkmaya başladım gecem gündüzüme karıştı valla söylediğiniz gibi katılıyorum size

daha oncekı donemdekı butun formatorlerın gorevımı uzatıldı yoksa bir farlılık var mı;?
bilgisi olan var mı?

hardeniz' Alıntı:
ya arkadaşlar neye seviniyorsunuz anlamadım. Şu düştüğümüz hallere bak ya. adamlar görevi uzatmayacağız diyor sonra uzatıyor ooo herkes mutlu. bu iş böyle çok sürmez.
istediklerinde istediklerini yapabiliyolar bize ipimiz ellerinde tabiki böyle sürmez sürmemeli

aynen eşeği önce kaybettirip sonra buldurmak, maddi manevi zarar, ettiğim küfürlerden dolayı günahlar, stresi.... MEM'den MEB'e kadar uzatıyorum formatörlüğü :)

Bence formatörlük artık kaldırılsın.Çocuk oyuncağı gibi.Dalga geçiyorlar.İstemiyorum böyle rezalet bir sistemi.Boş zamanlarımda en azından başka şeyler yapılabilir.İdüğü belirsiz saçmalıklar yerine.

şimdi benim kafam karışıtı. ben alanyadayım norm fazlası olan benim de içinde olduğum 4 bilişim teknolojileri öğretmeni ticaret lisesine görevlendirildi. Dun okula gittim ders programımı aldım. işler arap saçına döndü ne olacak şimdi hangi görevlendirme devam edecek. :verymad:

hayırlı olsun e azından ek ders olacak ve düzenli gidip geleceksiniz okula...tatminkar değil ama şimdilik geçici bir çözüm

yazıları göndedik formatörlüklerimiz iptal oldu. ben şu an seçmek istemiyorsam formatörlüğü ne olacak? birazda bize muhtaç olsunlar

ya hayır değil ser bence bu haber ben istemiyorum iptal ettirmek için elimdn geleni yapacagım. Formatörlük falan istemiyorum...

hocam kimse zorla formatörlük yapmayacak isteyen istifa dilekçesini yazar gönderir kims ekimseyi zorla tutamaz.

Formatörlükten istifa etmek istiyorum.nereye kadar bu rezillik.nasılsa sene sonu aynı saçmalıklar tekrar ortaya çıkar

Resmi yazıyı görmeden babama bile inanmam artık :verymad:
Gerçi uzatılsa neye yarar eylülde yine aynı terane

pazartesi oldu ortada bir şey yok bu saatler itibari ile tahminim cumaya kadar devam eder cum yeniden onaylanır pazartesi olur bakarsınız durum aynı dejavu yaşıyoruz gibi :eek:

Geri