Ankaraya il disi isteyecekler?

Kodla Büyü
hocalarım, ankaraya 3 yıl oldu eş özründen geldim. Merkez ilçelere il dışı gelmek oldukça zor kontenjan yok denecek kadar az açılıyor çünkü.. Çevre ilçeler olabilir. Hakkınızda hayırlısı.

seferzafer' Alıntı:
hocalarım, ankaraya 3 yıl oldu eş özründen geldim. Merkez ilçelere il dışı gelmek oldukça zor kontenjan yok denecek kadar az açılıyor çünkü.. Çevre ilçeler olabilir. Hakkınızda hayırlısı.
İnşallah merkez ilçelerden de açılır hocam. Açılmazsa en uzak ilçeleri bile yazarım heralde o da olmadı Kırıkkale.
Listeye beni de ekleyin Haziran puanım 124 olacak.

il içinde 29 puanla bile yer değiştiren var. yer değişiklikleri merkez ilçelere olmuş. dolayısıyla bence de merkezden fazla yer açmazlar. ama geçen seneki sayıda yer açsalar güzel olur.

her_dem' Alıntı:
tomreader2010' Alıntı:
bas_kan' Alıntı:
Hocam 31 kişininde boşalttığı yerlerde var daha...
Hocam en kotu senaryoyu yazmak istedim o 31 kisinin hepsinin merkez disindaki ilcelerden geldigini varsaydim
ümidini kırmak istemem ama merkez ilçelere açacağı kontenjan 3-5 geçmez. o yüzden ilçelere hazırla kendini
hocam kenar ilçelere razıyım ama ne kadar merkez açılırsa yüksek puanlı arkadaşlar merkeze gider bizde merkeze yakın ilçelere gideriz diye düşünüyorum. Kalecik, kazan, akyurt, çubuk şuan aklımdaki ilçeler. Birde umudum yaz dönemindeki seçim umarım faydası olur kontejyanlara

bu arada 16 kişi olduk arkadaşlar

evrim0626' Alıntı:
il içinde 29 puanla bile yer değiştiren var. yer değişiklikleri merkez ilçelere olmuş. dolayısıyla bence de merkezden fazla yer açmazlar. ama geçen seneki sayıda yer açsalar güzel olur.
hocam geçen sene yanlış hatırlamıyorsam 3 merkez vardı. %10'nunu bile açsalar 8-9 merkez eder ki hiç yoktan iyidir bence

Poll' Alıntı:
158 puanla bu sene bende varım... :+1:
Ekledim listeye hocam puanınız iyiymiş geçen seneki gibi az yer açarlarsa ben zor giderim heralde hayırlısı bakalım umarım bu sene insafa gelirlerde adam akıllı kontejyan açarlar

66 puan :) benim için ankara olması şart değil. ayrıca merkez ilçe yazamıyorum. 5. bölgede yer alan bir okuldayım. 4. bölgede yer alan bir okulu da secebilir miyim. bilgisi olan var mı acaba

sezginhoca' Alıntı:
66 puan :) benim için ankara olması şart değil. ayrıca merkez ilçe yazamıyorum. 5. bölgede yer alan bir okuldayım. 4. bölgede yer alan bir okulu da secebilir miyim. bilgisi olan var mı acaba

GEÇEN SENE 5 TEN 4 E GELDİM HOCAM SADECE ZORUNLU HİZMETİN 1 2 YIL ARTAR

İl içinden Ortaokul ve Anadolu Liselerine 19 kişi yer değiştirmiş. Bu 19 kişinin hepsinin merkez dışından olduğunu varsayarsak çok az bu rakam. Sanırım bu yaz 30 a yakın yer açılacak 20 civarı da ortaokul açılır gibime geliyo, bunlarda merkez dışı ilçeler olur. Allah Google Maps'te bulamayacağımız okullar açtırtmasın inşallah :)

Arkadaslar gecmis yillarda tayin isteyen hocalarim forumda puan paylasan ve tayine basvuran kisi sayisinda bir oranlama yapmamiz munkun mu acaba

Diğer illlere göre en fazla açık nerdeyse Ankara'da sanırım umarım yeteri miktarda il dışına açarlar

tomreader2010' Alıntı:
gamer99' Alıntı:
hocam sende mi ankara isteyeceksin puan paylaşımı felan yapmamışsın da yoksa mesaj sayına mı katkı sağlıyorsun yine ?
:) :) :)

tomreader2010' Alıntı:
Ankarayi il disinda en cok merak eden benim heralde
Hocam geçen sene bende ilk defa il dışı istedim senin gibi heyecanlı meraklıydım. Hele il içinden sonra çok daha heyecanla bekledim ama il dışı okul listesi açıklanınca hayal kırıklığına uğramıştım.

bas_kan' Alıntı:
tomreader2010' Alıntı:
gamer99' Alıntı:
hocam sende mi ankara isteyeceksin puan paylaşımı felan yapmamışsın da yoksa mesaj sayına mı katkı sağlıyorsun yine ?
:) :) :)

tomreader2010' Alıntı:
Ankarayi il disinda en cok merak eden benim heralde
Hocam geçen sene bende ilk defa il dışı istedim senin gibi heyecanlı meraklıydım. Hele il içinden sonra çok daha heyecanla bekledim ama il dışı okul listesi açıklanınca hayal kırıklığına uğramıştım.
Umarim bu sene hayal kirikligi yasamayiz hocam, sen sadece merkezmi istiyorsun ki , senin puan iyide aslinda hocam gecen sene cikardi heralde die dusunmustum

Hocam Altındağ aktaş teml ile pursaklar saray teml yi yazmıştım başkada tercih yapmadım pursaklar 2 puanla kaçtı. bakalım bu sene nereler açılır kaç tercih yaparız...

Hayirlisi olsun hocam Allah herkesin gonlune gore versin, ortaokul dusunmuyorsunuz sanirim

Aslında şuan çalıştığım yerden memnunum onun için çok tercih yapmıyorum. Sıkıntı olsa ortaokul falan farketmez deyip yazarım :) Bu senede meslek lisesi yazarım seneye artık gitmek için hepsini yazarım sanırım...

bas_kan' Alıntı:
Aslında şuan çalıştığım yerden memnunum onun için çok tercih yapmıyorum. Sıkıntı olsa ortaokul falan farketmez deyip yazarım :) Bu senede meslek lisesi yazarım seneye artık gitmek için hepsini yazarım sanırım...
Hocam konya'da meslek lisesinde mi çalışıyorsunuz?

bas_kan' Alıntı:
Hayirlisi olsun hocam hakkinizda

Ankette ankarayi isteyen 25 kisi olmus burada 18 kisi var, arkadaslar puan paylasimi yapalim en azindan ne olacagini azda olsa onceden tahmin etme sansimiz olsun

geçen senelerde atamayap.com gibi bi site vardı fena değildi az çok fikir veriyordu. Ancak bu sene kapanmış gibi...

Ogrtemenx sitesindede 100 kisi felan bilgi girmis burada ne kadar cok paylasim yaparsak okadar bilgi verir, birde bazi arkadaslarin baska illerin basliklarindada isimler var fikirleri puanlari degistirdi iseler bilgi verirlerse iyi olur

Geri