Ankaraya il disi isteyecekler?

Kodla Büyü
ben de tekirdağdan sıkıldım sanırım artık. ailem ankarada belki denerim şansımı belli olmaz..puanım 103..

ozlem22' Alıntı:
ben de tekirdağdan sıkıldım sanırım artık. ailem ankarada belki denerim şansımı belli olmaz..puanım 103..
Listeye aldik hayirlisi bakalim hersey acilacak okul sayisina bagli

115 ile bende düşünüyorum ankarayı hayırlısı. artık. merkezde nere olursa.. yenimahalle mamak çankaya:D

Arkadaşlar ben Ankara merkezde yim. Ders saati arttığından açık var okullarda. BT branşı çoğalsın ki diğer branştakiler kendi işlerini yapsınlar.

cetinersin' Alıntı:
Arkadaşlar ben Ankara merkezde yim. Ders saati arttığından açık var okullarda. BT branşı çoğalsın ki diğer branştakiler kendi işlerini yapsınlar.

hocam geçen seneki verilere göre; yalnış saymadıysam 2013 il dışı merkezde 3 kadro 2013 ağustos özür grubu yaklaşık 170 okul açtılar sonuç itibari ile ilk atama ve şubat özründe dolsa dolsa 170 'in kaçı dolmuştur. Mutlaka açık vardır koca Ankara ama bunun kaçını açık gösterecekler sorunda burda

tomreader2010' Alıntı:
http://ankara.meb.gov.tr/www/2014-il-ici-yer-degisikligi-ile-ilgili-duyuru/icerik/455

ankara il içi ihtiyaç listesini yayınladı onlarca okulda ihtiyaç var umarım il dışına açık gösterirler

Geçen sene yaklaşık 300 norm vardı bilişim teknolojilerinden 60a yakın okul açtılar il dışına.. Bu senede 220 falan var 40-50 düşünüyorum..
141 puanla merkez meslek liselerini isteyeceğim..
Herkes için hayırlısı olsun inşallah...

bas_kan' Alıntı:
tomreader2010' Alıntı:
http://ankara.meb.gov.tr/www/2014-il-ici-yer-degisikligi-ile-ilgili-duyuru/icerik/455

ankara il içi ihtiyaç listesini yayınladı onlarca okulda ihtiyaç var umarım il dışına açık gösterirler

Geçen sene yaklaşık 300 norm vardı bilişim teknolojilerinden 60a yakın okul açtılar il dışına.. Bu senede 220 falan var 40-50 düşünüyorum..
141 puanla merkez meslek liselerini isteyeceğim..
Herkes için hayırlısı olsun inşallah...
hocam geçen sene hatırladığım kadarıyla merkez ilçelere 3-4 okul açmışlardı umarım bu sene farklı olur

bas_kan' Alıntı:
Evet hocam bende 2 tercih yapmıştım geçen sene :D
hocam yaz döneminde seçim olması bir umut işte umarım bu sene iyi yerlerde iyi sayılarda okul açılırda herkes istediği yere gider

il içinde 217 açık var bunun yüzde 10 u il dişina yansısa 30 küsür yer gösterilir kalanı özür grubuna açılır.
geçen sene 47 puanla geldim koçhisar merkeze. 40 civarı açık gösterdiler yanlış hatırlamıyorsam

yusuf0686' Alıntı:
il içinde 217 açık var bunun yüzde 10 u il dişina yansısa 30 küsür yer gösterilir kalanı özür grubuna açılır.
geçen sene 47 puanla geldim koçhisar merkeze. 40 civarı açık gösterdiler yanlış hatırlamıyorsam
Kochisarda mi kaliyorsunuz hocam gelis gidise uzak sanirim benim 110 puanim var heyecanla bekliyorum bakalim

tomreader2010' Alıntı:
yusuf0686' Alıntı:
Kochisarda mi kaliyorsunuz hocam gelis gidise uzak sanirim benim 100 puanim var heyecanla bekliyorum bakalim
koçhisarda kalıyorum hocam en yakın kalınabilecek yerleşim yeri gölbaşı orasıda 1 buçuk saat sürüyo otobüsle günlük git gel yapılmaz ama zorunlu hizmeti bitirip merkeze geçmek için ankaraya bi şekilde gelmek gerekiyordu.

çokta güzel olmuş sizin için sonuçta il içi bi nebze daha kolay Allah gönlünüze göre versin hocam

yusuf0686' Alıntı:
hocam birde geçen sene il dışında açıkların çoğu merkez dışındaki ilçelerdi sanırım bu sene ki il içi ihtiyaç listesinde merkez dışında pek açık gözükmüyor oda bir avantaj sanırım

İl icinden merkezde ki okullarda 31 kisi yer degistirmis kalan 180 bos kontejyandan iyi sayida il disina acilir umarim

tomreader2010' Alıntı:
bas_kan' Alıntı:
Hocam 31 kişininde boşalttığı yerlerde var daha...
Hocam en kotu senaryoyu yazmak istedim o 31 kisinin hepsinin merkez disindaki ilcelerden geldigini varsaydim
ümidini kırmak istemem ama merkez ilçelere açacağı kontenjan 3-5 geçmez. o yüzden ilçelere hazırla kendini

Hocam puanım 173 TEF'liyim. Ankara Merkezde EML açılırsa boş geçmem,direk yazarım. TML'ler KML'leri belki yazabilirim. Nokta atış peşindeyim. Listeye ekleyebilirsin...

Geri