Ankaraya il disi isteyecekler?

Kodla Büyü
tayini çıkan arkadaşlara hayırlı olsun, taşınma falan zor bir süreç bekliyor onları, kolay gelsin.
108 puanla istemedim 1-2 yer dışında puanım yetmezmiş zaten ankaraya, eee ne diyelim en azından seneye önümüz açıldı biraz, 121 puanla seneye olur diye umuyorum. Ankaranın puan ortalaması 110 la 120 arasına çıkmış...

ahmetismet' Alıntı:
tayini çıkan arkadaşlara hayırlı olsun, taşınma falan zor bir süreç bekliyor onları, kolay gelsin.
108 puanla istemedim 1-2 yer dışında puanım yetmezmiş zaten ankaraya, eee ne diyelim en azından seneye önümüz açıldı biraz, 121 puanla seneye olur diye umuyorum. Ankaranın puan ortalaması 110 la 120 arasına çıkmış...
geçen seneki benim durumum hocam. bende 105le yazmamıştım. bu sene çıktı. geçen sene yazmadığım yere çıktı. değişen bir şey olmadı. seneye umarım gönlünce yerler açılır

Ben Ankaraya giriş yapmak için Şereflikoçhisarı yazdım. Burada oturan veya bulunmuş arkadaş var mı? Kiralık ev durumu vs nasıl. Fotoğraflara baktığımda pek ilçeye benzemiyor.

Akyurt yakupoglu da bana geldi herkese hayirli olsun, 2 ay once basligi acmistim stresli bi surec sona geldi tayini cikmayan arkadaslarda seneye daha iyi yerlere gelirler insallah

Simdi Gaziantepten Ankaraya ev tasima derdi basliyor. Durumu uyanlar varsa beraber tasiyalim nakliye parasi daha uyguna gelmis olur

ankaracılar puanlarınızı yazabilirmisiniz... ozellikle polatlıya atananlar.. ben yazmadım ama puanları merak ediyorum

122 puanla çubuk bekir yılmaz orta okuluna tayinim çıktı. Puanım 124 den 122 ye düştü. Askerlik aylıksız izin bilgileri yanlış girilmiş. Askerlikteki temel eğitim bir ay ayrı bir şekilde aylıksız izin olarak girildiğinde bir aylık puan otomatik silindi. Herkese hayırlı olsun Ankaralı zümrelerim herşey gönlünüzce ola inşallah.

ilyas-71' Alıntı:
xxltc' Alıntı:
arkadaşlar haymanadaki okullara tayini çıkan var mı kaçla kapattı haymana acaba

Haymana'daki okullar 67 - 108 arası değişiyor hocam benim 71 puanla Haymana Ataköy Ortaokulu çıktı
hocam diğer okullar hakkında bilgin varmı tercih ettiysen ekran görüntüsünü paylaşabilirmisin acaba

haymanaya hoş geldiniz arkadaşlar :) tayini çıkan herkesede hayırlı olsun... :)
12 eylül ortaokuluna yolunuz düşerse beklerim mdr yrdcısıyım orda ;)

açılan yerler ne güzel öyle göstermelik il dışı oldu. geçen sefer açık olan okul yeniden açık gösterilmiş demekki arkadaş beğenmeyip gitmemiş.

Geri