ankarada bt- rehber ogretmenlik

Kodla Büyü
Arkadaşlar elimde olanları paylaşıyorum, hepsi değil tabii. Kendinize göre ayarlayın.

Ekli dosyalar

• BT EVRAK-2013-2014.rar
    621.9 KB · Görüntüleme: 122
hocam her zümreyle ayrı ayrı yapmak gerekmiyor mu zümre?

Ben hepsini tek zümrede yaptım, çünkü ilkokuldayım. Ama Orta okulda da olsam yine tek yapardım.

vay arkadaş ya ben ne deyim bilmiyorum ki gerçekten benim bileğimde inanın arkadaşlar çalışmaktan (okulun internet sisteminden bilgisayarlarından projeksiyonlarından bu benim eserim giriş işlemleri) sağ bileğimin biraz sağ kısmında misket büyüklüğünde yağ bezesi oluştu. acaba evrak yerine onun resmini göndersem belki bizim çalıştığımızı o zaman anlarlar... herkese selamlar saygılar (MALTEPE ORTAOKULU)

Çok iyi oldu sevgili eğitici arkadaşlar, dönemin en hareketli olduğu, yazılıların yapılıp okunduğu, çoğu öğretmenin e okul telaşıyla gelip, öğrencilerin merakla bt sınıflarına doluştuğu; idarenin eksik tamamlama (tky kurum raporu, e okul fotoğrafları vs..)derdinde olduğu; ders konularını bitiren öğretmenlerin ellerine birer film alıp bt sınıfında sıraya geçtiği şu günlerde bu çoook gerekli, imzalı, taranmış, özenle hazırlanmış evrakları istemeniz pek iyi oldu. selam eder, tebriklerimi sunarım.

papakaa' Alıntı:
Her zumreyle ayri ayri toplanti isini ne yaptiniz hocam. Elinizde ornek var mi. Ben bi evrak hazirlayip herkese imzalatmayi diuinuyorum. Tek bir syayfada. Her zumre icin ayri gundem mi olusturacagiz

ben birçoğu gibi bunuda yapmadım :(((

Bunu fatih projesi uygulayan okullara göre yapmışlar anladığım kadarıyla...

spring' Alıntı:
osiris' Alıntı:
Bunu fatih projesi uygulayan okullara göre yapmışlar anladığım kadarıyla...

BT sınıfı olan tüm okulları kapsar hocam...

Zümreyi kastetmiştim ama anlatamamışım. Fatih projesinde akıllı tahtalarda kullanılmak üzere animasyon vb. şeyler gösterilebilmekte zümrelere...

Geri