ankarada bt- rehber ogretmenlik

Kodla Büyü

papakaa

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Egiticilerden mail geldi evraklar hortladi. Gecmiste haziranda isterlerdi simdi
Ocak ayinda da istiyorlar. Herkese hayirli olsun

arkadaşlar elinizde klasör halinde istenilen evrakların örneklerini paylaşırsanız sevinirim.

Ben anlamiyorum, hiçbir eğitim vermediler bize. İstedikleri evraklar çok fazla. Sizler neler yapacaksiniz arkadaşlar, beyin firtinasi yapalim...

Bu sene gerçekten uçmuşlar.. geçtiğimiz yıllarda Ankara böyle değildi.. Ben kendi okulum dışında bir okula görevlendirildim 2 aydır arızalı bilgisayarlarla ve bir bankadan gelen 10-15 bilgisayarın kurulumuyla uğraşıyorum. Okul sitesini güncellemek için okula vaktim olmuyor eve geldiğimde akşam saatlerinde güncelleme yapıyorum.. İstedikleri evraklara bir baktım daha yarısı ancak hazır. İlk etapta bir bilişim güvenliği semineri sonra bir ihtiyaç analizi yapıp Word-excel-powerpoint dersleri açmayı düşünüyorum öğretmenler için. Sizler neler yapıcaksınız ya da yapıyorsunuz?

Bir de arkadaşlar dönem başında btr toplantısı yapıldı mı ilçe memler tarafından? Ben Keçiören'deyim ama bir yazı gelmedi okula geldiyse de haber verilmedi.

İyice uçtular :)

Gün boyu derse giriyorum, tenefüslerim dahil bulduğum her fırsatta sağdan soldan gelen abuk sabuk taleplerle uğraşıyorum.
Bir taraftan dersimi anlatırken diğer taraftan bilgisayar kuruyorum.
Üstüne bir de bu evrakları mı hazırlayacağım?
Öğretmenlere ihtiyaç analizi için anket gönderdim, sadece 10 kişi geri döndü. Ne yapayım peşlerinden mi koşayım? :verymad:

Kısacası istediklerinin yarısından fazlası yok bende :puhaha:

Arkadaşlar bende de yarıdan fazlası eksik...mevcut koşturmacadan fırsat bulup dosyayı tamamlamak gerçekten zor..ihtiyaç ve hizmetiçi anketinin boş hali gerekiyor..elinde olan varsa sevinirim..iyi çalışmalar.

Hocam ne evrağı yaa, 30 tane hurda bilgisayarla uğraşmaktan elim başıma değmiyor nerdeyse, neden birde evrak yükü yaparlar anlamam ki :(

toplantıda bahsetmişlerdi.
ilçe ilçe topladılar.
biz yenimahalle toplantısındaydık.
ne istediklerini ekranda yansıttılar.
mail atacağız dediler.
basit birşey sanmıştım.
mail geçenlerde geldi.
şok oldum.
okulun her zümresi ile toplantı yapılması isteniyor.
çeşitli faaliyetler yapılması isteniyor.
ve ocağa kadar... :eek:

Arkadaşlar acil ihtiyaç ve hizmetiçi anketleri gerekiyor...yardımcı olursanız sevinirim..iyi çalışmalar.

1. Bazı evrakları istemeleri güzel.
2. Çok fazla gereksiz evrak isteniyor.
3. Dönemlik istenmesi gereksiz.
4. Zaten 5 dk boş vakit bulamazken bu kadar çok evrakla uğraşmak bizim çalışmalarımıza engel olmaktan başka bir işe yaramaz.
5. 1 saat iş yapıyorsak 2 saat evraklarıyla uğraşmak zorunda kalıyoruz. Performansı büyük ölçüde düşürüyor.

Tüm zümrelerle ayrı ayrı olmak üzere etkileşim toplantısı ??? adamlar kendi zümrelerini zor yapıyor :( hizmetiçi anketlerini götürdüğümde bile doldurmak istemiyorum ben herşeyi biliyorum tavrından sıkıldım bide bu.. benim kafam karıştı anlayan varsa beri gelsin..

valla toplantı falan yapmayacan 2 sayfalık bi kağıt hazırlayıp tüm zümrelere imzalatacağım.

Bu istedikleri evrakların sadece adı gönderilmiş, önceden hazırlanmış yada boş bi örnek şablon yok mu . Bu sene geldim Ankara'ya daha önce hazırlamadım bu evrakları.

Evet ankaradaki tecrübeli arkadaşlar evrak konusunda ne yapmayı düşünüyorsunuz. Ben evrakları eksik yollayacak gibiyim haftada 1 gün gittiğim lisede bu kadar evrağı yetiştirmem mümkün değil. 2.dönemde görev almamayı düşünüyorum

Verdikleri üç kuruş ek ders ücreti için o kadar evrak hazırlamaya değmez. İlla da olacak diyorlarsa kusura bakmasınlar başka birini bulsunlar. Hem okulda dünya kadar uğraş hem de bir dünya evrak hazırla...

anlamadığım istedikleri evraklar mantıklı değil.. işleyişle ilgili evraklar değil zaten sürekli yardım modundayız ama her öğretmene" aa dur sana yardım ettim bilgi verdim bir tutanak tutalım" mı diyeceğiz?

lanet olsun ya
uğraştığımız şeye bak
bir sürü işim var.
panoymuş
yok her ay fotoğrafını çekecekmişim de bilmem ne

spring' Alıntı:
anlamadığım istedikleri evraklar mantıklı değil.. işleyişle ilgili evraklar değil zaten sürekli yardım modundayız ama her öğretmene" aa dur sana yardım ettim bilgi verdim bir tutanak tutalım" mı diyeceğiz?

öyle diyecekmişiz hocam yoksa hiçbir iş yapmıyor gözüküyormuşuz.
okulda en çok çalışan biziz.
bir çay bile içecek vakit bulamıyorum ben

s_bote' Alıntı:
spring' Alıntı:

öyle diyecekmişiz hocam yoksa hiçbir iş yapmıyor gözüküyormuşuz.
okulda en çok çalışan biziz.
bir çay bile içecek vakit bulamıyorum ben

komik cidden...

o kadar angarya yükümüzden dolayı bir de bu evraklar çıktı yaa pesss neden hep bizim üzerimize gelirler ya... nedir bu bilişimcilerin çektiği ...

Geri