Ankara 2.Dönem Btr Görevlendirmesi

Kodla Büyü
stirkoff' Alıntı:
ersantyana' Alıntı:
ibrmert' Alıntı:
BU NEDİR ARKADAŞ YAA... HER DÖNEM SIKINTI HER DÖNEM SIKINTI, BU SEFER DE BU ÇIKTI....

FATİH KURSU EĞİTMENİYİM EĞER GÖREVLENDİRMEM YAPILMAZSA KURS FALAN ÇIKARSA GİTMEM.. BU DURUMDA OLAN ARKADAŞLAR VARSA GİTMESİN DERİM... ŞİMDİ DE HACI ÖMER TARMAN LİSESİ ÇIKTI BENİM LİSTEMDE HASAN ALİ YÜCEL YETMEZMİŞ GİBİ....
aynı durumdayım hocam, bu şartlarda kurs falan verilmez.
size katılıyorum hocam. okul demek sadece fatih projesi demek mi oluyor? web sitesi var, bt sınıfı var, sınıflarda bilgisayar ve projeksiyonu var...
bakalım bakanlıktaki arkadaşlarımız bizi görevlendirmezse bunları kim kontrol edecek bekliyecez. ben okulum açılıncaya kadar bekleyecem olmazsada olmasın.

Benim okulda 70'e yakın bilgisayar var. 9 farklı sistem var.(hatta çocuklar istifade etsin diye kurulan eski 4-5 bilgisayarı da eklersek 13 farklı sistem var) HEr sınıfta bilgisayar projeksiyon var. Etkin kullanılıyor. Web sitemiz var. BT Rehber öğretmenliğinin sadece FATİH ile ilgili olarak düşünülmesi yanlış olmuş bence de. Ankara bugüne kadar görvlendirmeleri en düzgün yapan ildi. Bence bu sefer olmadı. BT sınıfları, sınıflardaki bilgisayarlar ve FATİH arasında öncelik olmamalıydı. Sınıflardaki bilgisayarlar Bilişim teknolojisi değil mi? GAyet de etkin kullanılıyor bizim okulda.

emineelif' Alıntı:
bu gün itibariyle görevlendirmemiz yenilenmediği için bi-te-rehber öğretmeni değiliz eve gidebilirz :D

Ben okuldayım dün de uğraştım bigisayarlarla, bugün de devam. Dün gelir gelmez 2 laptop, 1 sınıf bilgisayarı karşıladı beni. Okulun zil sistemi de cabası. O da tatil vermiş kendisine.

bakın bazı arkadaşlar kendi okullarında değil, başka okullarda görevlendirme bi-te-rehber öğretmeni olarak çalışıyorlardı.bu durumda onların kadrolarının bulunduğu okula dönmesi, o okulda onlara yeni ders programı hazırlanması vs. gerekiyor ve tekrar görevlendirme çıkarsa o okuldan ayrılış, yeniden ders programı hazırlanması üfff ne iş....

obsearchverim' Alıntı:
emineelif' Alıntı:
bu gün itibariyle görevlendirmemiz yenilenmediği için bi-te-rehber öğretmeni değiliz eve gidebilirz :D

Ben okuldayım dün de uğraştım bigisayarlarla, bugün de devam. Dün gelir gelmez 2 laptop, 1 sınıf bilgisayarı karşıladı beni. Okulun zil sistemi de cabası. O da tatil vermiş kendisine.
ben de sizden farklı değilim sınıfa yeni getirilen ama eski model yazıcıların kurulumu web sitesi güncelleme vs...

Çankaya daki arkadaşlar nolacak şimdi görebiliyor musunuz okulunuzu listede? Okulunu listeye ekleten var mı Çankaya da?

YOK DUYGU YAA NE KADAR SIKINTI OLDU BU DÖNEM 2 OKUL DOLACAK DİYE KALDIK YAAAA BÖYLE BİŞEY OLABİLİR Mİ

Fatih Projesi kapsamındaki tüm okullara bi-te-rehber öğretmeni görevlendirmesi yapılmadan BT sınıfı bulunan ortaokul ve ilkokullara görevlendirme yapılmayacak diyor başvuru formunda buradan da Çankaya ilçede hala o 2 okulun tercih edilmediğini düşünebiliriz

Bu nasıl bir iştir? her ilçe kendi bildiği gibi mi çalışıyor? Ben de çankaya'dayım 2 okul dolacak ondan sonra dediler bana da..
üstelik Fatih eğitmeniyim.. Şu an her şey muallak ders saatim az ne olacağım hiç belli değil.. yarın son gün.. son gün son dakika mı açacaklar..
bekleyelim bakalım yarın da...

emineelif' Alıntı:
Fatih Projesi kapsamındaki tüm okullara bi-te-rehber öğretmeni görevlendirmesi yapılmadan BT sınıfı bulunan ortaokul ve ilkokullara görevlendirme yapılmayacak diyor başvuru formunda buradan da Çankaya ilçede hala o 2 okulun tercih edilmediğini düşünebiliriz
o iki okul dolacak diğer ilçelerde fatih okulları dolduğu için herkese kendi okulu çıkıyor

SEREF BEY BENDE AYNI DURUMDAYIM OKULUM LİSTEDE YOK SANIRIM İLÇEYİ ARAYIP ORADAN OKULUNU EKLETTİRİYORSUN.. YANLIZ MEBBİS BED MODÜLÜNÜ DOLDURMANIZ GEREKMEKTE... HERKESE KOLAY GELSİN ARKADAŞLAR..

Arkadaşlar okulu güzükmeyenler ilçe formatörlerini arasınlar. telefonları yoksa ilçe memi arayıp onlarla görüşmek istesinler. onlara söylediklerinde okulu gözükmeyenlerin okullarını listeye ekliyorlar. ben de dahil bir çok kişi okulunu bu şekilde ekletti.

kurum kodları değiştiğinden mebbis bed modülündeki bilgiler sıfırlandığı için sizin okulda bt sınıfı göremediklerinden eklememiş olma ihtimalleri yüksek. ama bende bed modülünde bt sınıfı var gözüküyordu gene de okul çıkmıyordu. ilçe formatötünü aradım (eğitici). arkadaşlar unutmuşlar dedi ve ekledi. eklemesi 1 dakikalık iş.

bugün son gün vakit geçmeden ekletin okulunuzu. siz aramazsanız kendiliğinden eklenecek hali yok. boşuna beklemeyin.

benim de okulum gözükmüyordu (çankaya) ili aradım ilçeyi de arayıncaya kadar okulumu eklemişlerdi. Siz de arayıp okulunuzu göremediğinizi belirtin bence. ilin numarası 2126640-123

Arkadaşlar polatlıda bir tane lise görünüyor oda proje kapsamında. bende aradım ilçeyi de ili de ama bana söylenen şu: proje kapsamındaki okulu kimse tercih etmeden başka okul açamayız diyorlar. Önce o okulu biri tercih edecekmiş, sonra diğer okullar açılacakmış. Sizde durum böyle mi oldu acaba? Yoksa Fatih projesi kapsamındaki okulları tercih edenler olduğu için mi kendi okullarınız açıldı?

boteci' Alıntı:
Arkadaşlar polatlıda bir tane lise görünüyor oda proje kapsamında. bende aradım ilçeyi de ili de ama bana söylenen şu: proje kapsamındaki okulu kimse tercih etmeden başka okul açamayız diyorlar. Önce o okulu biri tercih edecekmiş, sonra diğer okullar açılacakmış. Sizde durum böyle mi oldu acaba? Yoksa Fatih projesi kapsamındaki okulları tercih edenler olduğu için mi kendi okullarınız açıldı?
evet hocam önce fatih projesindeki okullar dolacak ondan sonra bt sınıfı olanlar açılacakmış. il böyle diyor bizde pursaklarda bir lisenin dolmasını bekliyoruz. :?

hayır hocam öyle değilmiş ben hallettim mebbis bed modülündeki bilgiler işlenince polatlıdaki kendi okulum dahil çoğu okul açıldı ben de başvurumu yaptım.

sedkorn' Alıntı:
Ya son gün bugün Sincan da okulum(ilkokul) hala gözükmüyor. Ne olacak bu iş!
Hocam önceki mesajlarımda da söyledim. İlçe koordinatörünü arıyacaksınız, saniyeler içinde okulumuzu açacak o da.

Belki Mebbisteki BDE modülünde BT sınıfı ortaokul kısmında göstermişlerdir siz Feridun Beyi arayın yardımcı olur.

normalde ankara bu formatörlük işlerini en düzgün yapan, en zamanında yapan, öğretmenin menfaatini ciddi anlamda düşünen bir ildi. diğer bir çok ildeki arkadaşlar mağdur olurken biz olmadık şimdiye kadar. bu sene ne oldu, bir şeyler oldu ve ankara mem de normal davranmamaya başladı sanki.. :eek:

Geri