Ankara 2.Dönem Btr Görevlendirmesi

Kodla Büyü

sirius2006

Seçkin Üye
Seçkin Üye
yapılan görevlendirilmeler sitede yayınlanmış. http://www.ankaraegitici.net/ Ancak şifre korumalı.Görev yaptığımız ilçelerde FAtih projesi kapsamında öncelikli okullara görevlendirme yapıldı mı yapılmadı mı. Şayet yapılmışsa diğer okullara da görevlendirme verecekler. Bu listeyi görebilen arkadaşlar paylaşırsa çok ii olur.

listeye detaylı bakamadım ama fatihler tamamen dolmadı. en azından polatlıda açıkta kalan okul var

Ekli dosyalar

• liste.rar
    841 KB · Görüntüleme: 351
GEnelde dolmamış evet altındağda da açık var .Pazartesi belli olacak bakalım neler olacak.

sadece 146 görevlendirme var. Geçen yıl 400 küsür değilmiydi ?

yeniden başvuru sayfası açılmış ama bu sefer de birkaç ortaokul dışında okul yok. ili arayan soran oldu mu

açılan okulların hepsi fatih projesi kapsamında görevlendirme yapılmamış okullar mı acaba. bilgisi olan var mı. başvuru sayfasını açarken bilgilendirme penceresinde

"Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmeni Görevlendirmeleri hakkında açıklamalar
22.01.2013 tarihli yazımız ile duyurduğumuz Fatih Projesi Kapsamında bulunan okullarımızda Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmeni Görevlendirmeleri için başvurular 24-29.01.2013 tarihleri arasında alınmaktadır.
İlgili görevlendirme sadece Fatih Projesi okullarını kapsamakta olup İlçe bazında proje okullarına görevlendirmeler tamamlanmadan diğer kurumlara görevlendirme yapılmayacaktır.
Proje kapsamında bulunan okullarda görevlendirmeler tamamlandıktan sonra diğer kurumlarımızda görevlendirmeler için başvuruların 11-13.02.2013 tarihleri arasında alınması planlanmaktadır.
Şu anda başvuru listelerinde yer alan okullar Proje kapsamında olup Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmeni bulunmayan okullardır.
Konu ile ilgili gelişmelere ilişkin duyurular
ankara.meb.gov.tr/anasayfa.asp?blm=B03 ve www.ankaraegitici.net adreslerinde duyurulacaktır.
Bilgilerinize"

yazıyor.

.Fatih Projesi kapsamında kurulum yapılan okullarda ihtiyaç varken, başka okullara görevlendirme yapılmayacaktır. diyor...

Bana kendi okulum açıldı.
ama bizim ilçede proje okullarında BT rehber öğretmen eksikliği yok belki ondandır

değişen birşey yok arkadaşlar sadece kendi ilçemizde olan fatih projeli okullar açık onlarada başvuramam zaten çünkü kendi kurumum dışında olan görevlendirmeler iliçi hizmet süremden sayılmayacak ve iliçi tayin isteme hakkımı öldürecek. gelde başvur :( ya herşey bize mi karşı anlamıyorum. neden hep bizi bulur , bahtsız branşım benim :(

cetinersin' Alıntı:
Bana kendi okulum açıldı.
ama bizim ilçede proje okullarında BT rehber öğretmen eksikliği yok belki ondandır
bana da kendi okulum açıldı hocam,siz hangi ilçedeydiniz? bi de başka okula görevlendirilmek istemiyorum şıkkını işaretlediniz mi? Ben istemiyorum diye belirttim ama acaba başka okula verirler mi yine de?

Merhabalar başvuru yapacak olan arkadaşlardan bir ricam olabilir mi? Şereflikoçhisar ilçesinde hangi okulların açık göründüğünü paylaşabilir misiniz?

aysalt' Alıntı:
Merhabalar başvuru yapacak olan arkadaşlardan bir ricam olabilir mi? Şereflikoçhisar ilçesinde hangi okulların açık göründüğünü paylaşabilir misiniz?
hocam bakayım dedim ama ben başvuruyu yaptığım için heralde tekrar tercih sayfası görüntülenmedi,direk form ekranım geldi....

Bende de sadece lise görünüyor başka okul yok! Acaba proje kapsamındaki okulların dolması durumunda tekrar bir görevlendirme yaparlarmı ki acaba :?

Altındağda tüm liseler doldu demekki bende de sadece kendi okulum görünüyor,
ortaokulda çalışıyorum

arkadaşlar bendede kendi okulum görünmüyordu. ilçe formatörümüzü aradım tekrar güncelleme yaptı. şimdi okulum ilk sırada gözüküyor. ilkokulda çalışıyorum. bence ilçe formatörlerinizi arayın. kendi okullarınıza görevlendirilirsiniz.

cyberyahya' Alıntı:
arkadaşlar bendede kendi okulum görünmüyordu. ilçe formatörümüzü aradım tekrar güncelleme yaptı. şimdi okulum ilk sırada gözüküyor. ilkokulda çalışıyorum. bence ilçe formatörlerinizi arayın. kendi okullarınıza görevlendirilirsiniz.

hangi ilçedesiniz?

şimdi fatih okulları dolmamışsa da, kendi okulumuzu ekletebiliyor muyuz? ilçe formatörüyle görüşüp de bu koşullarda okulunu ekleten var mı?

bir de ankara norm fazlası res'en atamalar ne oldu, onlar yapılmadan görevlendirme isteyebilecek miyiz?

Summer_06' Alıntı:
şimdi fatih okulları dolmamışsa da, kendi okulumuzu ekletebiliyor muyuz? ilçe formatörüyle görüşüp de bu koşullarda okulunu ekleten var mı?

bir de ankara norm fazlası res'en atamalar ne oldu, onlar yapılmadan görevlendirme isteyebilecek miyiz?
evet ekletebiliyorsunuz sadece güncelleme yapacaklar.ben mamak ilçesinde yaptım. diğer arkadaşlarımda yaptı aynı şekilde. sadece görünmeyen okullar için güncelleme yapıyorlar.

hocam resen atasalar bile dönem sonuna kadar okulumuzda kalırız yine. en azından bu dönemide böyle atlatmış oluruz.

Hocam aldığım bilgiye göre Ankara da resen atama yapılmayacak, bakanın değîşmesi de etkili olmuş bu konuda. Hatta resen yapılmayacağını öğrenen yer değiştiren öğretmenler itiraz edeceklermiş atamalara.
Btr görevlendirmesi de yine kendi okulumuzda olursa çok iyi olur.

cyberyahya' Alıntı:
Summer_06' Alıntı:

evet ekletebiliyorsunuz sadece güncelleme yapacaklar.ben mamak ilçesinde yaptım. diğer arkadaşlarımda yaptı aynı şekilde. sadece görünmeyen okullar için güncelleme yapıyorlar.

hocam resen atasalar bile dönem sonuna kadar okulumuzda kalırız yine. en azından bu dönemide böyle atlatmış oluruz.
o nasl bir çelişki hocam, ilçede fatih projesi olan ol,kullar dolmadıkça ortaokullara görevlendirme yapılmayacak deniyor. söylediğinizle çelişiyor.o zaman bizde kendi ortaokulumuz ekletebilirmiyiz, ilçemde fatih projesiyle dolmayan 2 okul var bu okullara da kimse gitmez .

Geri