Ankara 2.Dönem Btr Görevlendirmesi

Kodla Büyü
SEN ÇALIŞ ÇALIŞ ONCA EMEK BOŞ... BİLGİSAYARDAN ANLAMAYANI FORMATÖR YAPIYORLAR YAA HAKKETEN BEN BUNA ÜZÜLÜYORUM...

emineelif' Alıntı:
ogretmen006 hocam norm içi olan hep norm içidir ilçeden onayı olur isteğe bağlı norm fazlasıyım diyemeyiz ki

muhtemelen şöyle hani yeni düzenlemeyle bir sınıf öğretmeni sadece norm fazlası olduğu zaman formatör olabiliyor ya artık. heralde onlar için konulmuş diye anladım ben.

sağol ogretmen006 hocam bilgi için.

Burası ANTALYA
"arkadaşlar biraz önce il formatörüyle görüştüm.
2.dönem için yeni BTR görevlendirmesi başvurusu alınmayacakmış.
atama bürosu ilk dönem görevlendirmelerinin devam etmesini istemiş."
Ankara'dan da bekliyoruz

Okulları listede olmayan arkadaşlar hemen ilçe koordinatorunu arıyorsunuz o da okulunuzu açıyor, beklemeyin çünkü listede sadece fatih projesi kapsamındaki okullar yok.

BT sınıfı ile ilgili bilgi yoksa BDE modulunde acmamislar yada okullar 4+4 oldu bt sınıfının hangi okulda kaldığı belli olmayan okullar gözükmüyor.

yok hocam çankayada hala hacı ömer tarman al ile hasan ali yücel aöl görünüyor listede başka okul yok

ben bugün hem il hem de ilçe formatörünü arayıp bed modülünün güncellenmesini istedim ama hala iki okul görünüyor ama okulum ilkokul önce fatih diyorlar onun için olabilir de acaba tüm ilçelerde sadece liseler mi görünüyor?

Pursaklarda sadece Dede korkut anadolu lisesi görünüyor. Bekleyeceğiz artık. Nasip

Por favor hocam, kelebeketkisi hocamdemiş ki;
Okulları listede olmayan arkadaşlar hemen ilçe koordinatorunu arıyorsunuz o da okulunuzu açıyor, beklemeyin çünkü listede sadece fatih projesi kapsamındaki okullar yok.
bizim listede sadece Aftih teki lise o da 2 tane onlar var ????
ben çözemedim

bir açıklama yapsalar beklemekte sorun yokk da...aklıma gelen şu; acaba sadece fatih kapsamındaki okullarda mı formatör olacak ortaokul ve ilkokullara görevlendirme yapılmayacak mı?

Arkadaşlar daha önce açıklanan görevlendirme listesine göre bizim ilçede de dolmayan (fatih) okullar vardı ve bu sabah listede birkaç lise gözüküyordu, tabi diğer ilçelerde de sizin söylediğiniz liseler. Sonra öğlen bi baktım bizim ilçede fatih kapsamında olmayan birkaç ortaokul açılmış hemen ilçeyi aradım, evraktan okula form gönderdiklerini, idarenin dolduracağı (bt sınıfı ile ilgili) formdan.sonra okulumuzu listeye ekleyecegini söyledi koordinatör hocamız, ve anında okul formda açıldı.

BUNDAN SONRA DA GELDE ÖĞRETMENDEN İŞ BEKLE... BUNLARA BİR TEPKİ VERME ZAMANI GELDİ AMA NASIL İŞTE.... FİKRİ OLAN VARSA PAYLAŞALIM ARKADAŞLAR... BENİM YAPABİLECEĞİM ŞU FATİH KURSU VERİYORUM EĞER GÖREV ÇIKARSA GİTMEYECEĞİM.... SONUCU NE OLURSA OLSUN MEB=FATİH PROJESİ DEĞİL...

Bende bugün başvurumu yaptım .Altındağ da görev yapıyorum. Kendi okulumu seçtim altındağ da okullar dolduğu için herkez kendi kadrosunun bulunduğu okulu görebiliyor. Başvuru belgemi ile götürdüğümde bu konudan müzdarip birkaç arkadaş daha vardı. Onlara verilen cevap şuydu. Şu an açılan ek görevlendirmeden sonra Fatih projesindeki okullar dolduktan sonra tekrar bir ek görevlendirme açılacakmış. umarım herkes için hayırlısı neyse o olur.

Çankaya'da olan arkadaşlar hala 2 lise açılıyor, kendi okulunu ya da başka okulları görebilen var mı listesinde??

Arkadaşlar ben de görevlendirme listesini incelediğimde ilk görevlendirmede fatih kapsamında olmayan okullar da olduğunu gördüm ve baya şaşırdım doğrusu. çünkü görevlendirme yazısında açık açık "önce fatih kapsamındaki okullara başvuru alınacak" diyordu. yeni görevlendirme başvurusu için okulunuz listede gözükmüyorsa ilçe eğitici arkadaşları arayarak listeye ekletmeyi deneyin.

sincandayım ben de sadece kendi okulumu tercih ettim ve başka okula görevlendirme istemiyorum şıkkını da işaretledim valla. Hayırlısı artık bugün il Mem götürüyorum.

Geri