Alibaba etkilesimli tahta anahtar programini kullanan var mi

Kodla Büyü
Ben tahtadan programi uninstall edemedim. Denetim masasina ulasamiyorum. Bellegi nasil hazirlamaliyim.

Bugun itibariyle tum tahtalara ve ogretmenlere ait bilgisayarlara kurulumu bitirdik.
Ogretmenlere ait bilgisayarlara cocuklarin oturmasini istemiyoruz.

Yönetici olarak kurduğum bilgisayarı da akıllı tahta gibi görüyor.
Akıllı tahtadan yönetici flash belleği olarak kaldırabildiğim programı kendi masaüstü bilgisayarımdan kaldıramıyorum.
DNS değiştiremiyorum, denetim masasına giremiyorum.
Aşağıdaki hatayı alıyorum. İşin sonu format atmamı gerektirecek gibi.
Bu konuda çözüm önerinizi bekliyorum.

Ekli dosyalar

• kilit2.JPG
    kilit2.JPG
    18.2 KB · Görüntüleme: 484
Yonetici bilgisayarda bilgisayari administrator olarak oturumu aciniz.
Programda geri yukle komutunu calistiriniz. Oturumu yine admin olarak aciniz. Oradan kaldirabilirsiniz

Programı kaldırıp yeniden başlattım ama yukarıdaki hata devam ediyor. Tek çare format görünüyor.

Programda ayarlari sifirla demezseniz ayarlar kaliyor. Oncelikle ayarlari sifirla komutunu calistir. Format atmaya gerek yok.

akbilonline' Alıntı:
Programda ayarlari sifirla demezseniz ayarlar kaliyor. Oncelikle ayarlari sifirla komutunu calistir. Format atmaya gerek yok.

Hocam teşekkür ederim. Dediğiniz gibi ayarları sıfırla dedim. Şimdilik formattan kurtuldum. USB Lock Programı seçeneği pasif halde.
Elimde 2 tane oluşturduğum flash bellek var. Pazartesi öğretmenler flash getirdiklerinde tekrar nasıl aktif hale getirip onlara flash oluşturabilirim.
Programı tekrar mı kurmam gerekecek.

Yonetici bilgisayarda islem yapabilmek icin oturumu administrator olarak acmaniz gerekir. Eger administrator pasif ise

net user administrator /active:yes

komutunu kullanabilirsiniz

Bilgisayara format atmak zorunda kaldim. Programi yeniden kurdum. Onceden olusturulan flash bellekleri bir daha kurmam mi gerekiyor

Flash bellekleri kullanabilirsiniz. Ancak ana makine olarak kurdugunuz makine ayni olmali ve kurum kodunu ayni girmeniz gerekiyor

Birsey farkettim program guvenli kipte bilgisayarin acilmasini engelliyor

Programi evdeki bilgisayara kurmustum. Oglanin kurdugu oyun makineyi viruslemis. Guvenli kipte acip combofix yapacaktim. Guvenli kipte bilgisayar acilmiyor. Ne yapabiliriz

Programi kurdugunuzda
Gorev yoneticisi
Denetum masasi
Kayit yoneticisi
Komut satiri
Guvenli kipte acma

engellenmektedir.

Atak'taki çoklu masaüstü açığı(ben öyle diyorum) bu programdada varmı? Atakta yaşadığımız en büyük sıkıntı çoklu masaüstü olayı. bu program bunu aşan bir programsa iyi olabilir.

Coklu masaustu korumasi var. Ogrencinin diger masaustu ekranina gecmesi engellenmis durumda

Okulda ilk gun gayet guzel gecti. Cocuklar tahtalari acamadilar. Bu arada programi yapan arkadaslara tesekkur ederim.
Bazi isteklerimiz olacakti. Onlarda yapilsa tatindan yenmeyecek dogrusu

programı bilgisayar kurdum. bilgisayarın masaüstü gelir gelmez oturum kapatıyor.usb takmak için bekleme süresini 1 girdim herhalde ondan. Ama onu da düzeltme şansım yok hemen oturum kapanıyor.

bilisim55' Alıntı:
programı bilgisayar kurdum. bilgisayarın masaüstü gelir gelmez oturum kapatıyor.usb takmak için bekleme süresini 1 girdim herhalde ondan. Ama onu da düzeltme şansım yok hemen oturum kapanıyor.

Oturumu acmadan once flash bellegi takmalisiniz. Oradaki 1 saniye cinsinden deger. En fazla 60 yazabilirsiniz.

hocam admin olarak açıyorum zaten bilgisayarda. şimdi açtım kapanmadan ayarları sıfırla dedim bu sefer outurumu kapatması ama programa tıkladığımda aktifleşiyor yine oturum kapatıyor.denetim masasına giremiyorum kaldırıp tekrar kurmak için. ayarlarina giremiyorum

tahtaya kurdum hiç ayar yapmadım flash belleği takmama rağmen kullanıcı adı şifre istiyor. kullanıcı adı şifreyi iptal edemezmiyiz direk flash bellekle açılsa

Geri