Alibaba etkilesimli tahta anahtar programini kullanan var mi

Kodla Büyü

klmno

Süper Üye
Süper Üye
Ogretmen arkadaslar alibaba etap programini tahtalara kuralim mi dediler. Bu programi ilk defa duydum. Programi kullanan var mi. Evde kurulumunu yaptim. Gayet kolay hic zorlamadi. Yarin okulda tahtalara kuracam. Bakalim nasil isimize yarayacak mi. Bu arada ucretsiz program
Programa www.konevisoft.com sitesinden ulasabilirsiniz.

Hocam site 17 ocakta açılmış, bugün program yayınlanmış; nasıl haberiniz oldu :eek:

Rahatlıkla tanıtabilirdiniz program sizinse...

Hayir hocam arkadas bana atti bende inceleyeyim dedim biz atak kullaniyorduk. Kurulum cok kolay geldi. Kullanan var mi diye sordum

Win8 ve 10 kurulu tahtalara kurdum. Sorunsuz calisiyor. Simdilik sikinti yok gibi.

Atak alternatifi programlarin çıkması cok güzel. Emegi gecen herkese saygılar :alkis:

"bilgisayarda internet bağlantısının olmasına dikkat " . "eba sayfasına girerken bu bilgiler otomatik olarak gerekli alanlara yerleştirilir"
Neden internet bağlantısı istiyorsun ve neden anahtar oluştururken mebbis şifrelerini kullanmamızı istiyorsun, eba ya girerken sen doldur internet bağlantısı ile de ben bütün öğretmenlerin mebbis şifresini ele geçireyim mi diyorsun.

serci2001' Alıntı:
"bilgisayarda internet bağlantısının olmasına dikkat " . "eba sayfasına girerken bu bilgiler otomatik olarak gerekli alanlara yerleştirilir"
Neden internet bağlantısı istiyorsun ve neden anahtar oluştururken mebbis şifrelerini kullanmamızı istiyorsun, eba ya girerken sen doldur internet bağlantısı ile de ben bütün öğretmenlerin mebbis şifresini ele geçireyim mi diyorsun.

Ben o bilgileri girmedim sorunsuz calisiyor. Dogrusu ben de killandim ama. Bir de ucretsiz olmasi da beni urkuttu

Bu bilgiler etkilesimli tahtada ogretmen ebaya girerken ogrenci gormesin diye isteniyor. Istenirse girilmeyebilir. Internet baglantisi da kurulumu gercekten okul mu yapiyor diye isteniyor. Aksi takdirde internet baglantisida olmayabilir. Atakta bazi hatalar cikti diye bunu kullanmaya karar verdik. Tatil dolayisiyla tahtalara kurmaya baslayacagiz.

programın uninstall gibi bazı özelliklerini çözemedim ancak gerçekten çok iyi. hiçbirşey yapmama gerek kalmadan sadece görevini yapıyor. şöyle olsun şu şurada bulunsun bu burada olmalı gibi tüm soruların cevapları alınmış. işin garip tarafı bunların hepsini kendi yapıyor

Program gorev yoneticisini komut satirini kayit duzenleyiciyi denetim masasini yasakliyor

Flash bellegi cikarinca direkt oturumu kapatiyor. Guzelll

Programı kurdum. Gayet güzel. Tek olumsuz yönü flash çıkarıldığında oturum kapandıktan sonra flash tekrar takıldığında kullanıcı adı ve parola girilmesini istiyor.
Bu arada kurulum denetim masasından kaldırılabiliyor. Yapanların elleri dert görmesin. Teşekkürler.

denetim masasının açılmaması gerekiyor. nasıl açıldığını söylerseniz tedbir alınabilir.

oturumun kapatılması daha uygundur diye düşünüldü. bundan dolayı oturum kapatılıyor

Flash takılı iken görev çubuğundaki + simgesinden çıkış yaptım. Daha sonra denetim masasına girerek programı kaldırdım.

Programi yonetici bilgisayara kurduysaniz burada programi kapatabilirsiniz. Ancak tahtalarda kapatamazsiniz.

Kapatma islemi sadece yonetici bilgisayarda yapilabilmektedir

klmno' Alıntı:
Programi yonetici bilgisayara kurduysaniz burada programi kapatabilirsiniz. Ancak tahtalarda kapatamazsiniz.

Kapatma islemi sadece yonetici bilgisayarda yapilabilmektedir

Akıllı tahtada kaldırdım. Bu arada konuyu açan kişi sizsiniz bir arkadaşımdan duydum diyorsunuz. Şimdi programın yapımcısı gibi konuşuyorsunuz.
Program sizinse elinize sağlık ama açık olarak "şöyle ücretsiz bir program yaptık dener misiniz?" deseniz daha uygun olurdu..

Bellegi yonetim bellegi olarak mi ayarlamistiniz. Aksi takdirde kapatmaniz mumkun degil
Bu arada tahtayi administrator olarak mi actiniz

Peki ben niye kaldiramadim. Bellek takili. Gorev yoneticisndeki artiya basip cikis dedigimde cikmiyor.

Geri