8 Nisan Yalova semineri

Kodla Büyü

susudes

Aktif Üye
Arkadaşlar 8 Nisan'da Yalova'daki pardus seminerine başvurmuştum. Mebbis sayfasında ilgili birimde onayladı. Sadece hizmetiçi onayı kalmış. Onun da son onay tarihi kursun başlayacağı tarih. Nasıl anlayacağım kursun çıkıp çıkmadığını..?

ÖYGM genelde 4 onayı tamamlananların 5.onayını da veriyor...

Benimki de onaylanmış. 4 tane O var. :mrgreen: Ama ben yakınım, bilet almama gerek yok, yürüyerek bile gelirim:)

cuma günü arayacağım ben ulaşım bilgisi için. yerlerimiz zaten ayarlanıyor.. harcırah için bir belge doldurmuştum son seminerde onu bulmak lazım.

eski garajlardan yaklaşık saatte bir esenköy minübüsleri kalkıyor, hizmetiçi eğitim merkezine kadar bırakıyor. sadece otogardan eski garajlara 10 dk civarı araç mesafesi var. bir ihtimal eski garajlara gideceğini söylersen hocam otobüse otogara gitmeden yakın bir yerde indirebilirler. ben 2 sene önce öyle yapmıştım.

A-DAMAR' Alıntı:
eski garajlardan yaklaşık saatte bir esenköy minübüsleri kalkıyor, hizmetiçi eğitim merkezine kadar bırakıyor. sadece otogardan eski garajlara 10 dk civarı araç mesafesi var. bir ihtimal eski garajlara gideceğini söylersen hocam otobüse otogara gitmeden yakın bir yerde indirebilirler. ben 2 sene önce öyle yapmıştım.
;) sağolun hocam.

uçakla gelecek arkadaşlar için daha rahat aslında Atatürk hava limanına oradan pendik pendikten deniz otobüsü yalova zaten terminalin yanı deniz otobüsü oradanda ve elini çınarcık otobüs yorucu oluyor ben antepden 27 saate çıranrcıkta olmuştum ama uçak en iyisi benedn tavsiye :)

kalimero' Alıntı:
uçakla gelecek arkadaşlar için daha rahat aslında Atatürk hava limanına oradan pendik pendikten deniz otobüsü yalova zaten terminalin yanı deniz otobüsü oradanda ve elini çınarcık otobüs yorucu oluyor ben antepden 27 saate çıranrcıkta olmuştum ama uçak en iyisi benedn tavsiye :)

sabiha gökçen havaalanı pendikte.

istanbuldan giden var mı kursa?

ben sabiha gökçen'den gideceğim. pendik'ten direkt terminalin oraya mı geçiyor deniz otobüsü?

Daha önce aynı içerikte kursa katılan oldu mu acaba. Kaç saat, nelerden bahsediliyor genel olarak.

Kıyafet konusunda bir netlik var mı. Uzun yoldan geleceğiz malum. +1000 km.

haftasonu armutluya giderken Esenköy Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü ' nün önünden geçtim harika bir yer . Birkaç eğitime bende başvurdum umarım çıkarda bir hafta o güzel ortamda olurum :)

selcuklu' Alıntı:
Daha önce aynı içerikte kursa katılan oldu mu acaba. Kaç saat, nelerden bahsediliyor genel olarak.

Kıyafet konusunda bir netlik var mı. Uzun yoldan geleceğiz malum. +1000 km.
Giden arkadaşın söylediğine göre 25 saatlik bir kurs ve kurs içeriği de;

Ekli dosyalar

• F@tih ve Pardus.png
    F@tih ve Pardus.png
    61.5 KB · Görüntüleme: 867
ben daha önce fatih kursuna gitmiştim yalovaya şimdi pardusa gidiyorum kıyafet konusunda serbetti o zaman pek sıkmıyorlar ama ders konusunda çok sıkıydı saat 8:30 da başlayıp öğle yeneği arası sonra ders taa saat 4:30 5 gibi bitiyordu şimdi nasıl olur bilmiyorum göreceğiz. biraz uzak arkadaşın dediği gibi armutluya yakın deniz kenarında bir yer güzel sahilde bir oyana bir bu yana gidip gelebilirsin :) ama hoş o zaman denize giröiştik orada şimdi çooook soğuk olacaktır tabi orada görüşmek dileğiyle

Ben de katılıyorum kursa. Darıca dan geçeceğim Çınarcığa. Toplam katılımcı 19 gözüküyor mebbisde. Ulaşım için feribot + minibüs kullanacağım. Fakat Esenköy minibüsleri yeni garajdan kalkıyor diye biliyorum. Yanlış mı biliyorum ?

Enstitüyü arayan oldu mu acaba... 6 gibi aradım ben çıkan olmadı telefona. Herhangi bir evrak istemezler herhalde...

amip33' Alıntı:
Benimki de onaylanmış. 4 tane O var. :mrgreen: Ama ben yakınım, bilet almama gerek yok, yürüyerek bile gelirim:)
hocam hayırlı olsun da Eskişehir'den Yalova'ya nasıl yürüyerek gidiliyor onu merak ettim.

Enstitünün 3 labı görünüyor sitede bilgisayar taşımaya gerek yok gibi...
Resmi kıyafet isterler mi acaba...

selcuklu' Alıntı:
Enstitünün 3 labı görünüyor sitede bilgisayar taşımaya gerek yok gibi...
Resmi kıyafet isterler mi acaba...

Her ihtimale karşı götürmek lazım hocam daha önce giden arkadaş hiç sıkıntı yapmadılar dedi ama eğiticiden eğiticiye değişiyormuş..Sıkıntı yapmazlar inşallah

Okula gelen yazı da görev yeri belgesi istemişler sizde yanınıza almayı unutmayın o belgeyi belki problem olabilir.. :!:

http://seyhsamilioo.meb.k12.tr

arkadaşlar resmi kıyafet daha evvel 2 tane gittigim eğitimde istenmedi. ama her seferinde gömlek ve kumaş pantalon götürmüştüm :)

Kurs eğitmeni mail atmış arkadaşlar bakabilirsinz birşeyler sorup da öğrenirseniz lütfen burda paylaşın. mesela kurs kaçta başlayacak ?

kurs çıkmış hocam hayırlı olsun, biletini al hemen. Ama yalovayı beğenmedim, sıkıcı bi yer, bir de hizmetiçi eğitim uzak vaya. Adamlar gezi filan da yapmıyorlar :scared:
bende Aksaraya başvurdum bakalım, inşallah çıkar ya biyerlere gidesim var bu aralar..

Geri