8 Nisan Yalova semineri

Kodla Büyü
tuncay2744' Alıntı:
kurs çıkmış hocam hayırlı olsun, biletini al hemen. Ama yalovayı beğenmedim, sıkıcı bi yer, bir de hizmetiçi eğitim uzak vaya. Adamlar gezi filan da yapmıyorlar :scared:
bende Aksaraya başvurdum bakalım, inşallah çıkar ya biyerlere gidesim var bu aralar..
Aksaray güzel hocam. Nevşehir'deki örenyerlerini gezdiriyorlar. İdaresi falan gayet insancıl rahat bir ortam. Umarım çıkar da gidersiniz..

bekir3840' Alıntı:
Yok tok yalova beklediğim gibi değil ya da yanlış zamanda geldik ama sakin kkafa dinlemelik ::))
Hava nasıl hocam? Sabah gelicem ben de ona göre üst baş getireyim.. :mrgreen:

Şansımıza tüküreyim:)

Hocam Esenköy minübüsüne nereden bindin. :mrgreen:

kalimero' Alıntı:
uçakla gelecek arkadaşlar için daha rahat aslında Atatürk hava limanına oradan pendik pendikten deniz otobüsü yalova zaten terminalin yanı deniz otobüsü oradanda ve elini çınarcık otobüs yorucu oluyor ben antepden 27 saate çıranrcıkta olmuştum ama uçak en iyisi benedn tavsiye :)

yanlış yönlendirme yapma. pendikteki sabiha gökçen hava alanı. atatürk e inerse vay haline.

Herşeyiyle harika bir seminerdi gerçektende, şimdi okulda iki bilgisayarı internete bağlayıp, çıktı alınamayan yazıcıyla uğraşınca daha çok özledim geçen haftayı. :mrgreen:

amip33' Alıntı:
Herşeyiyle harika bir seminerdi gerçektende, şimdi okulda iki bilgisayarı internete bağlayıp, çıktı alınamayan yazıcıyla uğraşınca daha çok özledim geçen haftayı. :mrgreen:

:D

Geri