3 Idiots (bollywood filmi)

Kodla Büyü
sadece 3 idiots mu?
hayır dostum hayır:) bunları izlemediysen çok kaybın var demektir...

black
taare zameen par
fanaa
ghajini
range de basanti
my names is khan

hollywooda bin basar bollywood senaryoları. biz ne zaman bollywooda yöneldik işte o zaman bizimkiler iş yapmaya başlayacaklardır.artık bollywood hollywoodla yarışmıyor ezip geçiyor."black" bi baş yapıt bence

Talaash 2012 bu filmde güzel ,,,,, Aamir Khan ın filmi ((( diğerleri için var olmayan biri nasıl yok olmuş olabilir...))

black filmini izlememiştim bugün inşallah izleyeceğim..

06Davut' Alıntı:
Talaash 2012 bu filmde güzel ,,,,, Aamir Khan ın filmi ((( diğerleri için var olmayan biri nasıl yok olmuş olabilir...))

black filmini izlememiştim bugün inşallah izleyeceğim..

talaash beni çok etkilemedi ama senaryo fena değil.tabi bi ghajini yada fanaa nın yerini asla tutmaz!

bu arada 5 nisanda barfi die bi bollywood filmi gösterime girecek.türkiyede bollywoodun sürekli gelmesi için destek vereceğiz bir gurup bollywood sever..ilgilenen olursa lütfen gidin.internette linki var izlenebilir.fakat maddi olarak desteklemenizi önemsiyoruz

black filmini hd izleyebileceğim bir link verebilir misiniz arkadaşlar.

fanaa yı nasıl beğenmezsin hocam yaa.müziklerini bi kısmı efsanedir onun

mere haath mein
Chanda Chamke

:))

bahhele' Alıntı:
sadece 3 idiots mu?
hayır dostum hayır:) bunları izlemediysen çok kaybın var demektir...

black
taare zameen par
fanaa
ghajini
range de basanti
my names is khan

hollywooda bin basar bollywood senaryoları. biz ne zaman bollywooda yöneldik işte o zaman bizimkiler iş yapmaya başlayacaklardır.artık bollywood hollywoodla yarışmıyor ezip geçiyor."black" bi baş yapıt bence

aynen hocam... 3 idiotsla başlayan bolly serüvenim son sürat devam ediyor. :):) fanaa, ghajini, mangal pandey,... aamir khanın çoğu filmini izledim... bu arada barfi de cok güzel

bahhele' Alıntı:

mere haath mein
Chanda Chamke

müziklerine diyecek birşey yok ama kurgusu biraz abartılmış,müslümanları terörist olarak anlatmışlar gibi geldi banaa...

by_katliam' Alıntı:
bahhele' Alıntı:

mere haath mein
Chanda Chamke

müziklerine diyecek birşey yok ama kurgusu biraz abartılmış,müslümanları terörist olarak anlatmışlar gibi geldi banaa...

aamir khan bir müslüman ve böyle bi projenin içinde yer alacak biri değil. konusu bağımsızlıklarını kazanmaya çalışan pakistan hindistan kaşmir arası geçen soğuk savaşıda konu edinmiş..terörizm aslında kimin ne taraftan baktığıyla alakalı.Bana göre terörist olan sana göre bağımsızlığını kazanmaya çalışan bir sömürü topluluğuda olabilir.Müslümanlıkla alakalı olumsuz bişey görmedim ben.bir daha izleyeceğim:)

bahhele' Alıntı:
by_katliam' Alıntı:
bahhele' Alıntı:

mere haath mein
Chanda Chamke

aamir khan bir müslüman ve böyle bi projenin içinde yer alacak biri değil. konusu bağımsızlıklarını kazanmaya çalışan pakistan hindistan kaşmir arası geçen soğuk savaşıda konu edinmiş..terörizm aslında kimin ne taraftan baktığıyla alakalı.Bana göre terörist olan sana göre bağımsızlığını kazanmaya çalışan bir sömürü topluluğuda olabilir.Müslümanlıkla alakalı olumsuz bişey görmedim ben.bir daha izleyeceğim:)
aamir khan ın müslüman olduğunu biliyorum o yüzden anlatılmak istenen yanlış anlatılmış bence..bağımsızlığını kazanmaya çalışan kaşmirliler sivil savunmasız hindistan halkını bombalayarak mı kazancaklar bağımsızlıklarını çok merak ediyorum..bir kez daha izlemenizi tavsiye ederim..
hiç günahı yokken kapı önündeki görevli (neşeli)bile bombalı saldırıda öldü.. 8)

TAARE ZAMEEN PAR bu filmi de tüm öğretmenler kesinlikle izlemeli

by_katliam' Alıntı:
aamir khan ın müslüman olduğunu biliyorum o yüzden anlatılmak istenen yanlış anlatılmış bence..bağımsızlığını kazanmaya çalışan kaşmirliler sivil savunmasız hindistan halkını bombalayarak mı kazancaklar bağımsızlıklarını çok merak ediyorum..bir kez daha izlemenizi tavsiye ederim..
hiç günahı yokken kapı önündeki görevli (neşeli)bile bombalı saldırıda öldü.. 8)

anlatılan yanlış olabilirde gerçeklerden uzak değil.sen benim kabemi vurursan bende senin kabeni indiririm mantığı.kaşmirler hindistanla pakistan arasında kalmış bi topluluk ve siviller her zaman ezilmiş.nereye ait olduklarını bilememişler ve kendilerinede bırakılmamışlar hiç.haliyle islamda şehadet hak iken savaşma gayretleri gayet normal bi avuç mücahidin:D filmin bi kısmında kimyasal silahın kullanılmayacağını sadece tehdit amaçlı masa oturtmak için yapıldığıda geçiyordyu farkındaysanız.Devletin bekası için kardeş katli vacibdir dien bi inanca neşeli feda edilmiş çok değildir:))

Parhelion' Alıntı:

black te es geçilmemeli

bahhele' Alıntı:
by_katliam' Alıntı:

anlatılan yanlış olabilirde gerçeklerden uzak değil.sen benim kabemi vurursan bende senin kabeni indiririm mantığı.kaşmirler hindistanla pakistan arasında kalmış bi topluluk ve siviller her zaman ezilmiş.nereye ait olduklarını bilememişler ve kendilerinede bırakılmamışlar hiç.haliyle islamda şehadet hak iken savaşma gayretleri gayet normal bi avuç mücahidin:D filmin bi kısmında kimyasal silahın kullanılmayacağını sadece tehdit amaçlı masa oturtmak için yapıldığıda geçiyordyu farkındaysanız.Devletin bekası için kardeş katli vacibdir dien bi inanca neşeli feda edilmiş çok değildir:))

Parhelion' Alıntı:

black te es geçilmemeli
tehdit amaçlı olsaydı neysede o bomba patlamamalıydı siviller ölmemeliydi hacıı özelliklede neşeli:)
black i izlemedim onuda en kısa zamanda izlyecem

adamların topraklarına göz dikiyolar kendi sivillerine hayatları dar etmişler bomba yerine patlamış şekermi saçsalardı alala:)

Geri