3 Idiots (bollywood filmi)

Kodla Büyü
Sonunda konu da açıldı :) . Her film konusun altına onlarca kez bu filmi kesinlikle izleyin diyen BBnetçiler herhalde bu filmi çok sevdi, ama izlemek bir türlü nasip olmadı bana.

evet gerçektende güzel bir film.
diğer film taare zamen i de tatilde seyrettim. onu da tavsiye ederim.

pegasus777' Alıntı:
Tr düblajı var mı filmin baktımda bulamadım...
Bende bulamadım,sadece altyazılı(en azından şu an için) var, bir sitede bu filmin türkçe dublajı çıkmamıştır yazısı vardı.

Kardeşimin yoğun ısrarlarıyla izlemeye başladım yarısına kadar izleyebildim.bence kötü bir film.

tr dublaj yok. kesinlikle izleyin film çok güzel. hatta benim telefon müziği bile o film müziği.

uzun zamandır izlediğim en güzel film diyebilirim. film 2 saat 44 dk ve hiç bir dk sı sıkmıyor insanı hep bir aksiyon bir duygu. 10 üzerinden 10 luk bir film. filmde ağlıyorsunuz gülüyorsunuz. bence muhakkak izlenmesi gerekn bir film arşivlik. holywood yapımı olsaydı acaip reklemı yapılırdı ve tr dublajı yapılırdı. ne yazıkki tr dublajı yok.

atungad' Alıntı:
tr dublaj yok. kesinlikle izleyin film çok güzel. hatta benim telefon müziği bile o film müziği.

filmi izlemedim ama müziğini merak ettim HoCam. müziği ekleyebilir misin ya da adını yazabilir misin en azından?

8.3 olmuş demekki hakkaten güzel bir film. En yakın zamanda izleyelim.

ben de burdaki izleyin izleyinlere dayanamayıp sonra 3 idiots, yerdeki yıldızlar ve yine aamir khan 'ın ghajini filmlerini izledim. hepsi de cok hosuma gitti. bu aralar bollywooda merak sardım :) :)

Hollywood un yıllar önce kullanıp tükettiği konuları Hintliler tekrar ele alıyor. Konusu çok tanıdık ama işin içine oyunculuk etkeni girince film izlenir hale geliyor. Senaryo konusunda çok fazla bir beklenti içerisinde olmayın.

İyi bir sinema izleyicisi olarak diyebilirim ki senaryo çok çok iyi. Zaten İmdb den aldığı 8.2 puan, Aamir Khan ın oyunculuğu harika. Ben hint sinemasının uzunluğu ve illa müzikli filmlerini çok sevmesemde film bir solukta başlıyor ve bitiyor. Diğer bir filmi de (Taare Zamaan Per)Yer Yüzündeki Yıldızlar olarak türkçeleştirilen 8.3 puanı var ve 3 idiot Üniversite düzeyindeyken o ilkokul düzeyindeki öğrenciler ile alakalı.

Bence Hizmetiçi eğitimlerde veya Üniversitelerin Öğretmenlik Deneyimi derslerinde tüm Öğretmen ve adaylarına zorla izletilmesi gereken iki film.

Her şeyden önce şunu üstüne basarak vurguluyor biz At yarışı için At yetiştirmiyoruz ve bence mutlu ve işini seven nesiller için bu çok önemli...

Konunun bu forumda tekrar tekrar açılması da çok iyi bence farkındalığın arttığını gösteriyor...

furkanhoca' Alıntı:
atungad' Alıntı:

filmi izlemedim ama müziğini merak ettim HoCam. müziği ekleyebilir misin ya da adını yazabilir misin en azından?

hocam bu telefon sesi olarak kısatılmış versiyonu.

Ekli dosyalar

• zubi_dubi2.rar
    392.4 KB · Görüntüleme: 233
Türkçe versiyonu yok galiba. İzlemeyi hep erteledim. İlk fırsatta izleyeceğim.

Forumda başka bir başlıktaki tavsiyeleri dikkate alarak izlemiştim birkaç hafta önce, çok beğendim, 3 saate yakın sürüyor film ama hiç sıkmıyor.

amip33' Alıntı:
pegasus777' Alıntı:
Tr düblajı var mı filmin baktımda bulamadım...
Bende bulamadım,sadece altyazılı(en azından şu an için) var, bir sitede bu filmin türkçe dublajı çıkmamıştır yazısı vardı.

alt yazılı izlerseniz çok daha fazla keyif alırsınız hocam. zira dublaj filmler aynı etkiyi veremiyor...

Bana da eşim izletti çok sevdim her gördüğüme tavsiye ediyorum hatta oturup onlarla bidaha izliyorum her çocuk yıldızdır filmi de çok güzel ve etkileyice

Geri