3 Idiots (bollywood filmi)

Kodla Büyü
Bu filmlerin bu kadar değer görmesi sevindirici :) :++:
Bunun gibi bildiğiniz filmler var mı acaba, burada paylaşalım k bizler de faydalanalım :)

biz de dün izledik çok güzeldiii film insanı acaip gaza getiriyor pc öğretmenliğini bırakıp hayallerinizin peşine düşmeniz olası :)

hiç sıkılmadan izlediğim ve öğrencilerime seyrettirdiğim mükemmel bir film.
OL İZ VEL
daha ne olsun:)

Dün eşimle birlikte izledik, gerçekten de çok beğendim ben de tavsiye ederim.Eğitim fakültelerinde de daha 1.sınıfta okurken her öğrenciye izlettirilmeli... :+1: Yol yakınken hayallerde ne varsa onun için uğraşılmalı :))

Gerçekten güzel film izlemenizi tavsiye ederim alt yazılı film izlemeyi pek sevmem ama film güzel olunca izleniyor... :D

Aamir Khan' ın Her Çocuk Özeldir ve Ghajini filmleri de güzeldi. Tavsiye ederim.

Önerileriniz doğrutusunda filmi izledim. Film harikaymış çok beğendim. :)

forumda yorum yapan arkadaşlara gönülden teşekkürler önerileriniz doğrultusunda izledim bir solukta bitti tadı damağımda kaldı

yorum yapılan diğer filmleride en kısa zamanda fırsat bulunca izleyeceğim inşallah

Filmi izleyipte beğenenler yada izlemek isteyip merak edenler için 2 film müziğinin telefon melodisini ekliyorum.(diğer müzik kendi şahsi beğenimin paylaşımıdır.)

AAAAAALLLLL İİİZZZZ WEEEEEEELL dostlar AAAAAALLLLL İİİZZZZ WEEEEEEELL

Ekli dosyalar

• Film Ringtones.rar
    724.7 KB · Görüntüleme: 107
  • Soundrack.rar
    4.6 MB · Görüntüleme: 122
şu aradaki hint müzikalleride olmasa film muhteşem.Dün gece saat 3 dü yattığım arkadaşlarıma tavsiye edeceğim çok iyi bir film.

Filmi ilk izlediğimde 1 saat kadar dayanabildim - beğenmedim kapattım.

Burada sizlerin filmi çok beğenmesi sonucu filmi sonuna kadar izledim fakat yine bir şey göremedim filmde. Abarttığınız kadar güzel bir film değil - hatta espriler çocuksu biraz.

bence de çook güzel bi filmdi.

Bizim ilçe de tüm öğretmenleri topladılar, ilçe milli eğitim müdürü biraz konuştu, milli eğitim bakanımız çok beğenmiş 3 idiot filmini, ağlayarak izlemiş, öğretmenlere mutlaka izletilmeli demiş, onun için biz de bütün öğretmenlerimize izlettireceğiz dedi :) Sonra hepimize izlettirdiler filmi.

Gerçekten çok beğendim, çok tatlı bi filmdi, dönüp dönüp tekrar izlemek isteyeceğim bi film, bazı yerlerinde çok güldüm, kağıtları karıştırmaları ve sınav sonuçlarını öğrendiklerindeki halleri çok güzeldi :)

seyma' Alıntı:
bence de çook güzel bi filmdi.

Bizim ilçe de tüm öğretmenleri topladılar, ilçe milli eğitim müdürü biraz konuştu, milli eğitim bakanımız çok beğenmiş 3 idiot filmini, ağlayarak izlemiş, öğretmenlere mutlaka izletilmeli demiş, onun için biz de bütün öğretmenlerimize izlettireceğiz dedi :) Sonra hepimize izlettirdiler filmi.

Gerçekten çok beğendim, çok tatlı bi filmdi, dönüp dönüp tekrar izlemek isteyeceğim bi film, bazı yerlerinde çok güldüm, kağıtları karıştırmaları ve sınav sonuçlarını öğrendiklerindeki halleri çok güzeldi :)

vay be milli eğitim bakanı da duygulanıp ağlayarak mı izlemiş :) ben de çok beğenmiştim .. bi kaç hint filmine de çok güzel diyorlardı onları da bu yaz izleyelim diyoruz

Geri