2024 il dışı ATAMA ( Haziran )

Kodla Büyü
Ben Karacasudayım hocam ama ilçelerini biliyorum. Bozdoğan Nazilliye yakın ufak güzel bir yer. Karpuzlu aydına daha yakın ama daha küçük bir yer
Ben Denizli'deyim hocam. Bozdoğan yeşil güzel fakat yazın çok sıcak dediler ayrıca aktivite az dendi. Elmalı içinde ev bulmak zor olabilir ve aktivite yok dediler. Manyas bu ilçelere göre nüfus olarak daha ufak aslında sadece Bandırmaya ve Erdeğe yakın onun dışında daha da ufak fakat büyük şehir merkezlerine yada ilçelere yakın. Cumaya kadar düşüneceğiz gibi. Sizin kaç puanınız var hocam ayrıca Karacasu nasıl memnun değil misiniz?

Ben Denizli'deyim hocam. Bozdoğan yeşil güzel fakat yazın çok sıcak dediler ayrıca aktivite az dendi. Elmalı içinde ev bulmak zor olabilir ve aktivite yok dediler. Manyas bu ilçelere göre nüfus olarak daha ufak aslında sadece Bandırmaya ve Erdeğe yakın onun dışında daha da ufak fakat büyük şehir merkezlerine yada ilçelere yakın. Cumaya kadar düşüneceğiz gibi. Sizin kaç puanınız var hocam ayrıca Karacasu nasıl memnun değil misiniz?
Bozdoğan Aydın'ın bir çok ilçesine göre serin bir yerdir hocam. ufak bir ilçe ama yaşanabilir. karacasu da çok güzel ama memleket balıkesir. 19 yıldır burdayım hocam gidelim diye. 336 puan

Bozdoğan Aydın'ın bir çok ilçesine göre serin bir yerdir hocam. ufak bir ilçe ama yaşanabilir. karacasu da çok güzel ama memleket balıkesir. 19 yıldır burdayım hocam gidelim diye. 336 puan
Anladım hocam. Daha önce de açılmıştı Gönen ve Manyas gelmemiş miydi yüksek mi kapattı yoksa tercih mi yapmadınız hocam? Puanınız iyiymiş.

hocam genel olarak aydın hava sıcaklığı nasıl nem çok oluyor mu? yaşam koşulları imkanlar çocuklu bir aile içinde tavsiye eder msiniz?

Şu an idareci olarak çalışıyorum, il dışı çıkarsa ağustos 15 de ilişik kesebilir miyim. Araştırdım ama net bilgi bulamadım.

Şu an idareci olarak çalışıyorum, il dışı çıkarsa ağustos 15 de ilişik kesebilir miyim. Araştırdım ama net bilgi bulamadım.

14 haziran itibariyle kararname gelince kesebilirsiniz. İdareci olmanız durumu değiştirmez. Kararname tebliğini geciktirirse müdürünüz, daha geç de kesebilirsiniz. Ama ilçe mem sıkıştırıp durur bir an önce ilişik kesin diye. Yine de sorunuzun cevabı evet. 15 ağustosu bekleyebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• 2024-06-06_18-22-41.png
    2024-06-06_18-22-41.png
    20.2 KB · Görüntüleme: 97
Kiraya para gömeceğime bulunduğum yerde kalayım diyorum.Bana her yer dünya.Lakin insan doğduğu yeri değil yaşadığı yeri sever. Rockefeller gibi olayım
ondan sonra yerler ayağıma gelsin:D

Ben zaten Balıkesir de başlamıştım göreve. Kendim de Balıkesirliyim. Doğu görevini de Balıkesirde yapmıştım. Eşim ilk ataması doğuya olduğu için mecbur ben de Van'a geldim. Şimdi geri dönmeyi planlıyorum olursa.

Ben zaten Balıkesir de başlamıştım göreve. Kendim de Balıkesirliyim. Doğu görevini de Balıkesirde yapmıştım. Eşim ilk ataması doğuya olduğu için mecbur ben de Van'a geldim. Şimdi geri dönmeyi planlıyorum olursa.
Bende manyası yazdım hocam. Manyastaki hangi okulu yazdınız.yada ikisinidemi yazdınız

Benim 320 ama ben boş geçiyorum birkaç sene :) Çocuklar yeni okula başladılar. Biraz büyüsünler :)

Geri