2024 il dışı ATAMA ( Haziran )

Kodla Büyü
Aydın karpuzlu ve bozdoğan ilçeleri hakkında bigisi olan var mı? 11 yıldır güneydoğudayım. Memleketim açılmadı. Bu ilçeler hakkında bir bilgimde yok açıkçası.

Önceden tüm branşarın kontenjanları personel meb sitesinde yayınlanırdı. Daha öncesinde ise taban puanlar da yayınlanırdı.

Ne oluyor yani gizlenince, ne mahsuru var? Bu kadar da şeffaflık ilesinden uzaklaşılmaz ki...

O arkadaş ile bir grupta karşılaştım. Hikayesini de dinlediğimde o adam bırakalım izmire atansın zaten O puanlar kolay birikmiyor.
Hocam Şırnağın en ücra ve mahrum okullarından birinde zorunlu hizmeti tamamladım. Biz ordayken okulumuz bombalandı ve yıkıldı. Batı dediğim bir yere geldim burası da bulunduğum ilin en kötü okullarından biri ve zorunlu hizmetti Öğrenci profili berbattı. Bu okulum da terör gösterilerinde yakıldı. Şu an 3. okulumdayım ve bu okulda dezavantajlı bölgede yer alan bir okul. 2010 da atanan ben ve 249 puanım var. Maalesef bu arttırmalı puan tüm dengeleri altüst etti ve özellikle sonradan atanıp yer değiştirmeyen öğretmenlere yaradı. Biraz ek puan verilebilirdi ama ben bu kadar puan dengesizliğini hiç hakkaniyetli bulmuyorum.

kurtlar sofrasına hoş geldiniz.Nasıl yenilmek istersiniz?Turkiye boyle bir yer.Olana sadece kılıf giydirilir.Dindar kılıfı milliyetci kılıfı hangisi olsun:D

Mehmet Şimşek geldiğinden beri hep vergi deyip durdu.Alım yapmayacaz sunu yapmayacaz bunu yapmayaaz diyor iyi hoş da alfa kurdum donumuzu mu istiyorsun ayıp seni bakan yapan...Tayin versek ne olur vermesek ne olur.Gercekten kaçamayız.biz koyunuz.Koyunsun sen koyun kal:D

Mehmet Şimşek geldiğinden beri hep vergi deyip durdu.Alım yapmayacaz sunu yapmayacaz bunu yapmayaaz diyor iyi hoş da alfa kurdum donumuzu mu istiyorsun ayıp seni bakan yapan...Tayin versek ne olur vermesek ne olur.Gercekten kaçamayız.biz koyunuz.Koyunsun sen koyun kal:D
bu sene ilçe emride yaptırmaz. norm fazlası öğretmen olmasin boşa maaş almasın diye

İyi bak 2021 Antalya puanları. Senin bu hesaba göre bütün hepsine gidebiliyordun. Niye yazmadin. Neyse sen git Antalya'ya benim 999 puanım var. Yüzde 500 arttirimli alıyorum 😂😂😂

ANTALYA ALANYA Alanya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 235
ANTALYA ALANYA Ayşe Melahat Erkin Ortaokulu 233
ANTALYA ALANYA Okurcalar Berat Hayriye Cömertoğlu Ortaokulu 112
ANTALYA DEMRE Beymelek Şehit Abdurrahman Esen Ortaokulu 69
ANTALYA FİNİKE Finike Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 208
ANTALYA FİNİKE Finike Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 141
ANTALYA FİNİKE Finike Şehit Ömer Halisdemir İmam Hatip Ortaokulu 138
ANTALYA FİNİKE Şehit İsmail Çalkan İmam Hatip Ortaokulu 77
ANTALYA GAZİPAŞA Ahmet Tuncer Ortaokulu 183
ANTALYA KAŞ Durmuş-Gülser Gedikoğlu Ortaokulu 187
ANTALYA KAŞ Ova Ortaokulu 80
ANTALYA KAŞ Sarıbelen Ortaokulu 170
ANTALYA KUMLUCA Adrasan Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 93
Alanyayı genel olarak tavsiye etmem ama bu okulu tavsiye ederim ( ANTALYA ALANYA Alanya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 235)

Merhaba hocalarım, meslek lisesinde bilişim teknolojileri sadece mesem kapsamında var, bu durumda ek ders durumu nasıl olur acaba

325 puanım var tercih yapmayacağım, yapsaydı. muğla, aydın yapardım. Antalya asla çok sıcak....

Balıkesir Manyası yazacak arkadaşlar kaç puanınız var acaba? Ona göre bende değerlendireceğim. Aydındayım sormak istediğiniz bir şey varsa aydını yazmak isteyen varsa yardımcı olabilirim

Balıkesir Manyası yazacak arkadaşlar kaç puanınız var acaba? Ona göre bende değerlendireceğim. Aydındayım sormak istediğiniz bir şey varsa aydını yazmak isteyen varsa yardımcı olabilirim
274 puanla yazmayı düşünüyoruz fakat hala değerlendiriyoruz. Aydında neredesiniz hocam?

Geri