2018000176 - 2.02.01.02.001 - Temel Algoritma ve Kodlama Kursu

Kodla Büyü

Kayra_Bilal

Seçkin Üye
Seçkin Üye
2018000176 - 2.02.01.02.001 - Temel Algoritma ve Kodlama Kursu arkadaşlar bu kurs nerede olacak bilgisi olan var mı? 09.07.2018-13.07.2018 tarihleri arasında olacakmış

Bu kurs büyük ihtimalle iptal olacakmış. Eğer iptal olursa başvuru hakkı iade edilecekmis.

Son düzenleme:
Bunun ile ilgili bir yerden bilgi alınamaz mı arkadaşlar. Yok yani geleceğinden umut kalmadı da boş yere başvuru hakkımız gitti....

Ben bu hafta iptal olur diye dusundum onuda yapmadilar.muhtemelen yenilik teknolijileri genel mudurlugu arasak cevap aliriz ya da ilgilene yeri soylerler

Sanırım ödenek yetersizliği nedeniyle iptal edilecek gibi duruyor :)

96 öğretene pazartesiden itibaren kocaelide bu kursu verecegiz. ama bizimki mahalli kurs...

samsun öğretmenlere verdiği eğitimlerle adını söz ettiriyor.... her türlü robotik kurs ücretsiz olarak öğretmenlere veriliyor

Hocam kursun icerigi hakkinda biraz bilgi verebilir misiniz
arduino nun tanıtımı, kısaca temel elektironik devreler ve devre elemanları, arduino ya nasıl kod atılır ve sonrası uygulamalar üstünden arduino kodlama.
tek kötü tarfı malzemeleri kursiyer sağlayacak

arduino nun tanıtımı, kısaca temel elektironik devreler ve devre elemanları, arduino ya nasıl kod atılır ve sonrası uygulamalar üstünden arduino kodlama.
tek kötü tarfı malzemeleri kursiyer sağlayacak
Hocam eger imkan dahilinde ise dokumanlari paylasabilir misiniz

siz zannedersem Arduino Uygulamaları Temel Seviye adında açacaksınız kursu
Hizmet içi eğitim açmış mem hocam. kocaelide kodlab.org daki arkadaşlar zaten kurs veriyor ücret karşılığı yetişemediklerinden zoraki bana kitlediler :)
Kocaelinde çoğu okulda robotik kodlama atölyesi kuruldu ve kuruluyor ama eğitmen yok bu kurs da sanırım bunun için. Temel seviye bir kurs basit yani.
ileri seviyeleri için mem de kurs vereceğimizi sanmıyorum en azından ders ücreti gibi bir rakama verilecegini düşünmüyorum.

Geri