2014 İL DIŞI ATAMA İSTEYECEKLER???

Kodla Büyü
bosvernapcan' Alıntı:
75 eş durumu olmazsa ildışı

Önce İl dışı Sonnra Eş durumu yapılır.

135 İzmir-Menderes
Eğer Çıkarsa Denizli Yazaçak Arkadaşlara tavsiye ederim.

su anda 95 puanım var eger 31 temmuz ve sonrası bir tarih baz alınırsa tayin isteyebileceğim o zman da puanım 99 100 civarı olur memleketim olan aydın a merkez -nazilli -didim isteyeceğim ama önceliğim NAZİLLİ olacak lütfen yazmayın 7 senedir bekliyorum :( :)

arkadaşlar klavuz henüz yayınlanmadı ama.. yine de iki sorum olacak..
şu an ücretsiz izindeyim ve 2 temmuz'da iznim bitecek. bu şehirde 3 yılı doldurdum. ücretsiz izindeyken il dışı tayin isteyebilir miyim?
bir de eğer isteyemezsem, ücretsiz iznimi bozdurmak için kaç gün önceden dilekçe vermem gerekli?

an itibariyle 125.Sanmıyorum geleceğini ama yalnız elazığ ve ilçelerini yazacam.
Herşeyin hayırlısı...

hayat86' Alıntı:
su anda 95 puanım var eger 31 temmuz ve sonrası bir tarih baz alınırsa tayin isteyebileceğim o zman da puanım 99 100 civarı olur memleketim olan aydın a merkez -nazilli -didim isteyeceğim ama önceliğim NAZİLLİ olacak lütfen yazmayın 7 senedir bekliyorum :( :)

120 ye yakın puanım var NAZİLLİ listemde.

94-95 puan.bursa olursa yazarim.konya ankara gibi güzel yerlere de takibin.

Hersey acilacak kontejyana bagli ankarada gecen sene sanirim merkezde 3,4 okul acikti umarim bu sene fazla olur

şuan 112 izmir ama bu sene beklemedeyim. istanbulda bir süre daha devam. önümüzdeki yıllarda bakalım

Internet' Alıntı:
hayat86' Alıntı:

131 ile benim de listemde NAZİLLİ hayırlısı bakalım...

smhs' Alıntı:
arkadaşlar klavuz henüz yayınlanmadı ama.. yine de iki sorum olacak..
şu an ücretsiz izindeyim ve 2 temmuz'da iznim bitecek. bu şehirde 3 yılı doldurdum. ücretsiz izindeyken il dışı tayin isteyebilir miyim?
bir de eğer isteyemezsem, ücretsiz iznimi bozdurmak için kaç gün önceden dilekçe vermem gerekli?

Arkadaşlar fikri olan yok mu?

ücretsiz izindeyken herhangi bir işlem yapamazsınız. işlemden hemen önce izni bozdurmanız yeterli. çalıştığınız kuruma danışın dilekçe olayını. ücretsiz izinde olduğunuz süreler hariz 3 yıl dolmuş durumda değil mi @smhs hocam? ücretsiz izinli süreleri çalışma sürelerinden sayılmaz çünkü

95 puan
Kaştan Geliboluya kadar tüm sahil kenarı :) .
Denizli Aydın İzmir Çanakkale Muğla hiç fark etmez.

inikat' Alıntı:
ücretsiz izindeyken herhangi bir işlem yapamazsınız. işlemden hemen önce izni bozdurmanız yeterli. çalıştığınız kuruma danışın dilekçe olayını. ücretsiz izinde olduğunuz süreler hariz 3 yıl dolmuş durumda değil mi @smhs hocam? ücretsiz izinli süreleri çalışma sürelerinden sayılmaz çünkü

Arkadaş doğru söylemiş.

Eşimde izinde idi il içi özre bağlı yer değişikliği isteyebilmek için izni bitirdi göreve başladı.
O şekilde tayin isteyebildi.

Ama tavsiyem eğer sorun yoksa 1 hafta önceden göreve başlayın yoksa tayin istedikten sonra sıkıntı olabiliyor.
Bürokrasi Eşimin maaşını alamamıştık 3-5 gün bekledik.

75 Puan İle Kahramanmaraş Merkez ve Afşin- Elbistan yazacağım. Var mı K.Maraş düşünen?

Internet' Alıntı:
hayat86' Alıntı:

hayırlısı olsun o zaman diyelim ben su an ANTALYA'dayım gidemesem çok da koymaz bana aslında :D

2010 6 aralık atamasıyım. :? atamada 31 aralık baz alınırsa İnşallah tayin isteyebileceğim. puan 123, aydın denizli izmir civarı istiyorum

Geri