2014 İL DIŞI ATAMA İSTEYECEKLER???

Kodla Büyü
inikat' Alıntı:
ücretsiz izindeyken herhangi bir işlem yapamazsınız. işlemden hemen önce izni bozdurmanız yeterli. çalıştığınız kuruma danışın dilekçe olayını. ücretsiz izinde olduğunuz süreler hariz 3 yıl dolmuş durumda değil mi @smhs hocam? ücretsiz izinli süreleri çalışma sürelerinden sayılmaz çünkü

Hocam ilginiz için teşekkürler.. evet ücretsiz izin hariç 3 yıl çalıştım. Bu sene 4. Yıl olacaktı, ama izin aldım 10 ay. İnşallah hepimizin hakkında hayırlısı olur..

craxx' Alıntı:
inikat' Alıntı:
ücretsiz izindeyken herhangi bir işlem yapamazsınız. işlemden hemen önce izni bozdurmanız yeterli. çalıştığınız kuruma danışın dilekçe olayını. ücretsiz izinde olduğunuz süreler hariz 3 yıl dolmuş durumda değil mi @smhs hocam? ücretsiz izinli süreleri çalışma sürelerinden sayılmaz çünkü

Arkadaş doğru söylemiş.

Eşimde izinde idi il içi özre bağlı yer değişikliği isteyebilmek için izni bitirdi göreve başladı.
O şekilde tayin isteyebildi.

Ama tavsiyem eğer sorun yoksa 1 hafta önceden göreve başlayın yoksa tayin istedikten sonra sıkıntı olabiliyor.
Bürokrasi Eşimin maaşını alamamıştık 3-5 gün bekledik.

Hocam size de ilginiz için teşekkürler.. hayırlısı inşallah..

x büyük şehrinin a ilçesine ben, b ilçesine eşim ildışından tayin hakkı kazansak;
a ilçesine gitmeyip, eş durumundan tayin isteme hakkına sahip olabiliyor muyum?

EynelMefer' Alıntı:
x büyük şehrinin a ilçesine ben, b ilçesine eşim ildışından tayin hakkı kazansak;

:?: bilen var mı?

EynelMefer' Alıntı:
EynelMefer' Alıntı:

:?: bilen var mı?

Tabi ki.biz de öyle yapabiliriz.bursanin bi ilcesine ben farkli ilcesine esim tayin olsa.kotu yere tayini cikan ilişik kesmeyecek.tayini iptal edecek.yer degistirme ynt boyle der

rmznnn' Alıntı:
craxx' Alıntı:
bosvernapcan' Alıntı:
75 eş durumu olmazsa ildışı

Önce İl dışı Sonnra Eş durumu yapılır.

135 İzmir-Menderes
Eğer Çıkarsa Denizli Yazaçak Arkadaşlara tavsiye ederim.

hocam ben Denizli yazacağım ama İzmir-Menderes'i mi tavsiye edersin anlamadım???

Ben izmir yazacağım onu belirmek için yazmıştım.
Ama il dışında benim yazmam sizi etkilemiyor.
Okul açık görünmüyor.
Denizli-Acıpayam-Gölçük-Yibo açılması gerekiyor il içi gitti arkadaş 16 sı yer değiştirmeleri tamamlanacak.

Geri