2013-alan değişikliği işlemleri

Kodla Büyü
esilasoul' Alıntı:
teksen' Alıntı:
daha,
çooook bekleyeceğiz galiba!...
hocam siz hangi alana geçmeyi istiyosunzu ki??* ben tek tasarıma gecen bilşimciyim tek tasarım çok kolay bi ders inanının bu yıl keyfime diyecek yoktu çok çok rahattımm.. heleki bilgisyarın her türlü angarayasından kurtulmak ayrı bi kafa rahatlğı idi?? ama danıştay iptal etti biliyosunuz sanırım şu an itibarı ile bilişimciyim tekrar... siz hangi alandasınız??

benim eşimde teknoloji tasarıma geçmişti ve sizin dediğiniz gibi çok çok rahattı okulda. Şimdi tekrar eşimin alanı Bilişim olacak ama henüz bir kıpırdanma yok...
Şu an itibarıyla bilişimciyim tekrar demişsiniz, sizde durum nedir eski okulunuza ve branşınıza geri döndünüz mü?

esilasoul' Alıntı:
teksen' Alıntı:
daha,
çooook bekleyeceğiz galiba!...
hocam siz hangi alana geçmeyi istiyosunzu ki??* ben tek tasarıma gecen bilşimciyim tek tasarım çok kolay bi ders inanının bu yıl keyfime diyecek yoktu çok çok rahattımm.. heleki bilgisyarın her türlü angarayasından kurtulmak ayrı bi kafa rahatlğı idi?? ama danıştay iptal etti biliyosunuz sanırım şu an itibarı ile bilişimciyim tekrar... siz hangi alandasınız??
hocam ben TEF elektronik çıkışlıyım.

başka alanda 2 yıllık (açıköğretim) bitirdim. O alana geçiş hakkımız varmı?

habibocak' Alıntı:
Bizde düşünüyoruz ama nerelerin açılacağını bizde merakla bekliyoruz. Geçen sene sinir olmuştuk bakalım bu sene ne olacak. Ümitsizim ama hayırlısı.
hâlâ merakla bekliyoruz!...

arkadaşlar bişey soracam
biz şimdi bilgisayar öğretmeni olarak ilköğretim matematik öğretmenliğinden yüksek lisans yapsak
bu türlü alan değişikliklerinde matematik öğretmenliğine geçiş yapabilir miyiz kine.
(çok mu hayalci oldu ya)

ESEF bilgisayar öğretmenliği mezunları bu alan değişikliğinde teknoloji tasarıma geçebilir mi elcevap yada başka alana geçiş ypabiliyomuyuz

Aylardan beri beklediğim haber eğer açık varsa gercek bransıma elektronık ogretmenlıgıne gececegım.

daha geçmediniz mi hocam?
ben de geçeceğim inşallah.

bende ayni tarihli 2 diploma var mebsis ayni tarihli iki diplomayi kabul etmiyor.mebsisdeki eleman ayni tarihli iki diploma olmaz diyor adamlara cift snadali anlatamadim bu kista istanbula diploma almaya geldim paxartesi elemanin yuzunu merak ediyorum

arkadaşlar ben açık öğretim tarih okuyorum 2.sınıftayım...
4 yılı tamamlayıp diplomamı aldığımda alan değişikliğinden tarih öğretmenliğine geçebilir miyim?

only61' Alıntı:
4 yılı tamamlayıp diplomamı aldığımda alan değişikliğinden tarih öğretmenliğine geçebilir miyim?
bu yıl bt öğretmenlerinden aöf tde bitiren var (gülecim rumuzlu arkadaş), o geçebilirse seninki de olur hocam.

teksen' Alıntı:
daha geçmediniz mi hocam?
ben de geçeceğim inşallah.
hocam geçen sene aynı yıl içinde hem alan değişikliği hem de il dışı veya il içi ataması yaptırmadılar, birini seçmek zorunda bıraktılar. bu sene aynı durum var mı?
sanırım kılavuz hala çıkmadı, resmi yazıda yoktu ama kılavuzda olabilir mi?

alan değişikliği işlemleri yaz döneminde yapılıyor.
2010'da ve 2011'de öyle oldu.
2012'de eylül ayında yapıldı. 4+4+4'e geçişteki sıkıntılardan dolayı.
bu sene de yazın yapılması planlanmış olmasına rağmen daha yeni yapılacak.
hayırlısı artık...

Rüzgara Karşı'' Alıntı:
only61' Alıntı:
bu yıl bt öğretmenlerinden aöf tde bitiren var (gülecim rumuzlu arkadaş), o geçebilirse seninki de olur hocam.

ben de çok merak ediyorum zira tek amacım alan değişikliği yapmak

teksen' Alıntı:
hayırlısı artık...
hocam bu sene okulumda 3. senem doluyor. önümüzdekil sene hem il dışı hem de alan değişikliği isteyebilir miyim?

Rüzgara Karşı'' Alıntı:
teksen' Alıntı:
hayırlısı artık...
hocam bu sene okulumda 3. senem doluyor. önümüzdekil sene hem il dışı hem de alan değişikliği isteyebilir miyim?
ben bunu hiç düşünmemiştim.
benim de haziranda okulumda 3. yılım dolmuş olacak.
ama,
zannedersem başvuru yapabiliriz. :)

alperen38' Alıntı:
tef bilişim mezunuyum elektronik öğretmenliğine geçebilirmiyim.
talim terbiye kurulunun 80 sayılı kararını inceleyin hocam.
hangi alan mezunlarının hangi dersleri okutabilecekleri orada belirlenmiş.

Rüzgara Karşı'' Alıntı:
teksen' Alıntı:
hayırlısı artık...
zannedersem 3.yılımızı doldurmamış olmamız alan değiştirmemize engel değil.
yine de emin olmak için kılavuzun yayınlanmasını beklemek gerekir.
bekleyip göreceğiz.

teksen' Alıntı:
Rüzgara Karşı'' Alıntı:
teksen' Alıntı:
hayırlısı artık...
zannedersem 3.yılımızı doldurmamış olmamız alan değiştirmemize engel değil.
yine de emin olmak için kılavuzun yayınlanmasını beklemek gerekir.
bekleyip göreceğiz.
hocam beni yanlış anladın
önümüzdeki alan değişikliği için hakkım yok, 2014 eylüldeki alan değişikliğinde muhtemelen hakkım olacak. buna ilaveten 3 yılım dolduğu için il dışı tayin hakkım da olacak. başka bir şehre il dışı tayin olup ardından hemen alan değişikliği isteyebilecek miyim? bu soruyu sormak için erken ama buradan kurtulmak istiyorum, çok merak ediyorum. geçen seneki alan değişikliğinde bu engellenmişti.

Geri