2013-alan değişikliği işlemleri

Kodla Büyü

teksen

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Seçkin Üye
biraz da kararsız olmakla beraber merakla bekliyorum.
kısmet diyelim,
nereler açılacak!...
bakalım,
görelim!...

Bizde düşünüyoruz ama nerelerin açılacağını bizde merakla bekliyoruz. Geçen sene sinir olmuştuk bakalım bu sene ne olacak. Ümitsizim ama hayırlısı.

kafama göre yerler açılırsa yaparım büyük bi ihtimal.
açılmazsa da, seneye bana her yer açık!
il içi,
iller arası,
Alan değişikliği...
kısmet artık!...

bu alan degisikligi ile ilgili sorum olacak elektronik ogretmenligi ve bilgisayar ogretmenligi cift ana dal yapmistim.bilgisayar ogretmeni olarak atanfim.alan degisikligi ile elektronik ogretmenligine gecebilirmiyim.

Nadir SERT' Alıntı:
bu alan degisikligi ile ilgili sorum olacak elektronik ogretmenligi ve bilgisayar ogretmenligi cift ana dal yapmistim.bilgisayar ogretmeni olarak atanfim.alan degisikligi ile elektronik ogretmenligine gecebilirmiyim.
bi fikrim yok!

vgmrym' Alıntı:
teknoloji tasarımda mı kalmalı yoksa bilgisayara(ortaokul) mı geçmeli?
ikisinin durumuda ders bakımından ayn biri 5-6 diğeri 7-8 ama tek tas bilgisyara ihtiyacın yok karton vs ne bulursan bişi yaptırabilirsin ama bilişimde dağılmış eskimiş lablar üstüne birde angarya işler tercih sizin tabiki

evrim0626' Alıntı:
vgmrym' Alıntı:
ikisinin durumuda ders bakımından ayn biri 5-6 diğeri 7-8 ama tek tas bilgisyara ihtiyacın yok karton vs ne bulursan bişi yaptırabilirsin ama bilişimde dağılmış eskimiş lablar üstüne birde angarya işler tercih sizin tabiki

teknoloji tasarımda ders saatimi dahi dolduramıyorum, bilgisayara geçince nasıl olur acaba?

Hocam şahsi fikrim yarın tek. Tas dolarsa size branşınıza geçin diye bilirler... Ben olsam alanımda çalışırım...

Re: Ynt: 2013-alan değişikliği işlemleri

Büyüklerimiz bilir... Mesele senin alanın değil devletin ihtiyacı... Yıllardır sınıf öğretmenliği yapan arkadaşlar branşa geçti...

olan çocuklara oluyor ... bu sene alan değiştiren öğretmenlerin ders anlatamadığını gördükçe çocuklara acıdım...

Nadir SERT' Alıntı:
arastirdim ogrendim gecebiliyormusum.

evrim0626' Alıntı:
vgmrym' Alıntı:

Hocam sen tek. tas. geçtiysen eski alanına dön dersi kağıt kartona indirgeme....

Nadir SERT' Alıntı:
Nadir SERT' Alıntı:
arastirdim ogrendim gecebiliyormusum.
sizin adınıza sevindim hocam.

özür durumuna bağlı atama takvimi taslağı belli olmuş.
alan değişikliği başvuruları ondan sonra mı alınacak acaba?

Normalde yıllardır önce yapılır MEB'in bu seneki atama takviminde de öyleydi ama ne oldu anlayamadım....

2012'deki eylülde yapılmıştı.
4+4+4'e geçişten kaynaklanan sebeplerden dolayı bütün atama takvimi sarkmıştı.
bu sene de eylül'e kalacak galiba böyle giderse.

Re: Ynt: 2013-alan değişikliği işlemleri

Özürden sonraya kalabilir hocam tahminen...

bilgisayar öğretmenliğinden alan değişikliği verselerde geçsem adam gibi bölüme... milletin gözünde oyun öğretmeni angarya işi yapan kişi vs vs. biliyorsunuz malum şeyler...
matematikmiş orta okulda en iyisini anlatırım geometride aynı fen de gerçi tüm böteciler anlatır ama bir sınıfçı benim dersi anlatamaz ama konuşur....

inşallah olurda adam akıllı bir alan değişikliği yaparlar yoksa tektası ne yapsın milllet

teksen' Alıntı:
daha,
çooook bekleyeceğiz galiba!...
hocam siz hangi alana geçmeyi istiyosunzu ki??* ben tek tasarıma gecen bilşimciyim tek tasarım çok kolay bi ders inanının bu yıl keyfime diyecek yoktu çok çok rahattımm.. heleki bilgisyarın her türlü angarayasından kurtulmak ayrı bi kafa rahatlğı idi?? ama danıştay iptal etti biliyosunuz sanırım şu an itibarı ile bilişimciyim tekrar... siz hangi alandasınız??

Geri