2013 İl Dışı Ankara İsteyecekler

Kodla Büyü
arkadaşlar 122 puan var şuan itibari ile çubuk eml ve ulus eml lisesini yazmayı düşünüyorum yarın ola hayrola bilmiyorum daha kesin karar vermedim :D çubuk yazmayı düşünen arkadaşlar var mı?

Tercihleri daha yapmadım ama galiba 1. mamak selçuklu 2. kazan yıldırım beyazıt yazcammm

yaka' Alıntı:
arkadaşlar 122 puan var şuan itibari ile çubuk eml ve ulus eml lisesini yazmayı düşünüyorum yarın ola hayrola bilmiyorum daha kesin karar vermedim :D çubuk yazmayı düşünen arkadaşlar var mı?

Hocam listede ulus eml yok yalnız bidaha bi bakın isterseniz..

arkadaşlar puanım 57 ve öğrenim özrüde bekleyen biriyim. Daha özür kılavuzu yayınlanmadı ama bekliyoruz. Neyse özürü geçelim.
ildışı tayinde Memleketim Ankarayı yazayım diyorum ama kararsızım, tefliyim ve sadece meslek liseleri yazsam gelmez diyorum, Ankaradaki ücra ilkokullarıda yazsam acaba biri gelirse (ki hiç sanmıyorum ama) ve özür durumundanda bana şanş verilirse pişman olurum. bu yüzden ne yapsam bilemedim. Şu an Ankaraya 3 saat lik bir ilçe merkezindeyim. Ama puan az veriyor bu yüzden ne kadar çok kalırsam o kadar şansım azalır diyorum.
Siz ne yapardınız. Saat 14:00 oldu ben daha tercih yapamadım kararsızlıktan.

ve ayrıca sincan etimesgut taraflarında ikamet etme durumunda aşağıdaki ilçeler hangi sırayla seçilmeli. Zorunlu hizmet bitti. TEF
ilçe adı , merkeze uzaklık, toplam nufus, şehir nufusu
akyurt 32km 26000 25000
bala 78km 19000 8000
beypazarı 98km 47000 37000
elmadağ 41km 44000 42000
kalecik 13000 8000
polatlı 76km 120000 101000
kazan 46km 44000 42000
haymana 74km 32000 9000
çamlıdere 99km 7000 3000
çubuk 32km 83000 77000
şereflikoçhisar 147km 35000 28000
nallıhan 160km 30000 12000
güdül 90km 9000 3000

hocam senin durumundayım ama ben vazgeçtim ankara yazmadım. yazsaydım sıralama şöleydi kazan, kızılcahamam, polatlı en son güdül olurdu. güdülde çalışan bir arkadaşım eryamanda oturuyor her gün gidş geliş yapıyormuş günlük 20 tl. ama 3 saatlik yerdeyse bence değmez yerindende memnunsan

110 puan tek tercih. Mamak Selçuklu Orta Okulu. Telefon ettim 20 bilgisayarlı bt sınıfı varmış. 20-24 saat bilgisayar dersi. Orta okul 07:30 da ders başlıyor, öğlen bitiyor. Başka dersler de verilebiliyormuş. Böylece öğretmen isterse btr görevi yapılabilir. Okul çevresinde kiralar 350-400 civarında. Ev satın almak isterseniz yaklaşık 80 bin TL den başlıyor.

Demhar' Alıntı:
onureren' Alıntı:
puanım 162. tercihlerimi kaydettim. Allah hayırlısını versin inşallah tayin isteyen herkes için.

hocam ne yaptın sen o kadar puanla! bu sene farkında değiller dersler bi boş geçsin yada fellik fellik bi öğretmen arasınlar seneye bak gör Ankara tüm okulları nasıl açıyo! seneye bu başlıkta yazışmak ümidiyle gözlerimize inanamıycaz tüm merkez okullar açılacak! dönüşümler il içi dersler yeni zorunlu oldu vs. farkında değiller bence seneye merkezler bizi bekliyor...
Hocam ümit iyidir ama o kadar degil. Neden.
1.eş durumundan gelen olur.
2.ilk atamaolur
3.sene oci norm fazlasi(az olsa da hala norm fazlasi var)atamasi olacak
4. 7 8 lerde secmeli old. Ögretmen gelmeyen yerler eylulde iptal edecek. Sirf dönusum magduriyeti olmasin diye dersler fazla gösterilen yerler cok oldu.

Kücük bi hesap ankara 300 açik var.il dısindan 60 es dirumundan60 ilk atama 15 norm fazlasi 20 deyince yarisi gitti.
Sene ici eş durumundan 50 daha gelirse veee lokal olarak 7 8 ler de secilmezse
Seneye en fazlaaaaa "150" açik kalir

bayraMNS' Alıntı:
Demhar' Alıntı:
onureren' Alıntı:
puanım 162. tercihlerimi kaydettim. Allah hayırlısını versin inşallah tayin isteyen herkes için.

hocam ne yaptın sen o kadar puanla! bu sene farkında değiller dersler bi boş geçsin yada fellik fellik bi öğretmen arasınlar seneye bak gör Ankara tüm okulları nasıl açıyo! seneye bu başlıkta yazışmak ümidiyle gözlerimize inanamıycaz tüm merkez okullar açılacak! dönüşümler il içi dersler yeni zorunlu oldu vs. farkında değiller bence seneye merkezler bizi bekliyor...
2.ilk atamaolur
4. 7 8 lerde secmeli old. Ögretmen gelmeyen yerler eylulde iptal edecek. Sirf dönusum magduriyeti olmasin diye dersler fazla gösterilen yerler cok oldu.

Kücük bi hesap ankara 300 açik var.il dısindan 60 es dirumundan60 ilk atama 15 norm fazlasi 20 deyince yarisi gitti.

aman hocam sende içimizi karartma:) gelen olduğu gibi gidende mutlaka olur. polis eşi asker eşi vs. ve liselerde fatih projesi bence bu sayı azalmaz inş:)

evrim0626' Alıntı:
bayraMNS' Alıntı:
Demhar' Alıntı:
onureren' Alıntı:

2.ilk atamaolur

aman hocam sende içimizi karartma:) gelen olduğu gibi gidende mutlaka olur. polis eşi asker eşi vs. ve liselerde fatih projesi bence bu sayı azalmaz inş:)

:D 60 ildışı değil 19 eş durumu nasıl atmış hepsimi bt öğretmeni + norm fazlası kalmadı herkesi dağıttılar. sene içi bi elli daha eş demişsin 110 tane öğretmen atanacak ve bunların eşleride bt öğretmeni olacak :D

Hangi ilin ööğretmen ihtiyacı bitmiş ki yani ankarada da ihtiyaç duyulan her branş doldurulmazü

Arkadaşlar birisi Ankrada açılan okulları Excel veya resim dosyası olarak ekleyebilir mi? Lütfen. Tef için olursa tüm okulları görebiliriz. Bir de HEM'ler açılmış mı?

AKADEMİA' Alıntı:
Arkadaşlar birisi Ankrada açılan okulları Excel veya resim dosyası olarak ekleyebilir mi? Lütfen. Tef için olursa tüm okulları görebiliriz. Bir de HEM'ler açılmış mı?
hocam ikgm de liste var

yaka' Alıntı:
Ben ikisinide yazdım ama 10. tercihti sanırım

Arkadaşlar Hasanoğlan'daki okulları yazanlar var mı?Kaç kişi tercih etti merak ediyorum.Herkese hayırlı olsun şimdiden.

Bana cikmamis. Cikan arkadaslara hayirli olsun. Puanlarida paylasirsaniz arkadaslar.

Pursaklar sarayköy eml 131
aktaş tatürk eml 146
puan ikisiydi tercihlerim gelmedi ne yazıkki..

Geri