2013 İl Dışı Ankara İsteyecekler

Kodla Büyü
alper0658' Alıntı:
93 puanım var böteliyim tercihilerimde şu şekilde...

1 ALTINDAĞ Karapürçek İmam Hatip Ortaokulu
2 ALTINDAĞ Türkerler Ortaokulu
3 MAMAK Selçuklu Ortaokulu
4 AKYURT Büğdüz Ortaokulu
5 AKYURT Şükrü Acar Ortaokulu
6 AKYURT Güzelhisar Ortaokulu
7 ÇUBUK Çubuk Yıldırım Beyazıt Anadolu Lisesi
8 ÇUBUK Çubuk Anadolu İmam Hatip Lisesi
9 ÇUBUK Barbaros Ortaokulu
10 ÇUBUK Yavuz Selim Ortaokulu
11 ÇUBUK Bekir Yılmaz Ortaokulu
12 ÇUBUK Atatürk Ortaokulu
13 ÇUBUK Çubuk Ortaokulu
14 ÇUBUK Cumhuriyet Ortaokulu
15 ELMADAĞ Hasanoğlan İmam Hatip Ortaokulu
16 ELMADAĞ Hasanoğlan Ortaokulu
17 ELMADAĞ Yaşar Doğu Ortaokulu
18 KIZILCAHAMAM Güvem Ortaokulu
19 HAYMANA 12 Eylül Ortaokulu

hocam güvem ortaokulunu tekrar düşün isterseb :) Ben oralıyım orası merkeze yarım saat mesafede bir köydür ankaraya 1.5 saat sürer, rahat etmenin tek yolu köyde oturmaktır :D

puan 148 böte..şu an yazmayı düşünmüyorum. ama yazarsam mamak selçuklu ilk tercih olur. eş durumunu beklemek istiyorum. acaba eş durumuna daha merkezi yerler açılır mı bilen var mı? gerçekten moralim çok bozuldu. il içine bir çok yer varken ve hepsi dolmamışken il dışına ne kadar az. herşeyin hayırlısı artık.

melanur' Alıntı:
puan 148 böte..şu an yazmayı düşünmüyorum. ama yazarsam mamak selçuklu ilk tercih olur. eş durumunu beklemek istiyorum. acaba eş durumuna daha merkezi yerler açılır mı bilen var mı? gerçekten moralim çok bozuldu. il içine bir çok yer varken ve hepsi dolmamışken il dışına ne kadar az. herşeyin hayırlısı artık.
geçen sene il dışına açılmadı eş durumuna açıldı bu sene de öyle olacak. merkezlerden doğru düzgün yerler açılmamış. eş durumu ihtimali olanlar merkezleri yazsın çıkarsa gider çıkmazsa eş durumu daha güzel yerler açılacak zaten bundan kötüsü yok ankara için. şereflikoçhisar nallıhan haymana bala bunlar ankaranın en uzak en kötü ilçeleridir.

RobY' Alıntı:
bas_kan' Alıntı:
daha tercihi yapmadım salıya kadar belemeyi düşünüyorum listeler falan değişir umuduyla.. Ama şuanki durumda tek tercih
134 puanla pursaklar saray eml olacak

orayı yazma iyi değil ben yazacam puanım düşük :puhaha:

desene bu senede çıkmayacak bana...

Hocam ben yazarım ama sanırım bana da kalmaz :) Nasip artık..

Arkadaşlar ben de böte mezunuyum ama bana bu okullar açılmıyor toplamda 7-8 okulu geçmiyor Ankarada açılan okul sayısı, neden sizde farklı bilen var mı ? :S

sözleşmeli çalıştığım seneyi saymıyorlar kadrolu 2 yılım sayılmış bu yüzden zorunlu hizmetten muaf değilim düpedüz saçmalık!!! bu şekilde sıkıntı yaşayan var mı benim gibi? çalıştığım okulun zorunlu hizmet süresi 3 yıl olmasına rağmen merkez ilçeler açılmıyor bu yüzden eşdeğer bölgeler açılıyor böyle saçmalık olmaz!!!!

aktasankara' Alıntı:
alper0658' Alıntı:
93 puanım var böteliyim tercihilerimde şu şekilde...

1 ALTINDAĞ Karapürçek İmam Hatip Ortaokulu
2 ALTINDAĞ Türkerler Ortaokulu
3 MAMAK Selçuklu Ortaokulu
4 AKYURT Büğdüz Ortaokulu
5 AKYURT Şükrü Acar Ortaokulu
6 AKYURT Güzelhisar Ortaokulu
7 ÇUBUK Çubuk Yıldırım Beyazıt Anadolu Lisesi
8 ÇUBUK Çubuk Anadolu İmam Hatip Lisesi
9 ÇUBUK Barbaros Ortaokulu
10 ÇUBUK Yavuz Selim Ortaokulu
11 ÇUBUK Bekir Yılmaz Ortaokulu
12 ÇUBUK Atatürk Ortaokulu
13 ÇUBUK Çubuk Ortaokulu
14 ÇUBUK Cumhuriyet Ortaokulu
15 ELMADAĞ Hasanoğlan İmam Hatip Ortaokulu
16 ELMADAĞ Hasanoğlan Ortaokulu
17 ELMADAĞ Yaşar Doğu Ortaokulu
18 KIZILCAHAMAM Güvem Ortaokulu
19 HAYMANA 12 Eylül Ortaokulu

hocam güvem ortaokulunu tekrar düşün isterseb :) Ben oralıyım orası merkeze yarım saat mesafede bir köydür ankaraya 1.5 saat sürer, rahat etmenin tek yolu köyde oturmaktır :D

saol hocam uyarı için ben değiştireyim onu :)

olmaz ama olursa diye, diyelim ki benim atamam kızılcahamam'a çıktı, eşim de özür atamasında sadece kızılcahamam'ı mı tercih edebilecek, yoksa diğer merkez ilçeleri de yazabilir mi? geçen seneki özür kılavuzuna baktım ama birşey anlamadım, anlayan bilen biri var mı acaba?

puanım 162. tercihlerimi kaydettim. Allah hayırlısını versin inşallah tayin isteyen herkes için.

Ekli dosyalar

• tercih.jpg
    tercih.jpg
    90.6 KB · Görüntüleme: 536
onureren' Alıntı:
puanım 162. tercihlerimi kaydettim. Allah hayırlısını versin inşallah tayin isteyen herkes için.
hayırlı olsun hocam bu puana kazanı niye 2.ye yazdınız ev nerede?

mamak selçuklu
altındağ türkerler
altındağ karapürçek
105 puanla yazdım.

onureren' Alıntı:

hocam ne yaptın sen o kadar puanla! bu sene farkında değiller dersler bi boş geçsin yada fellik fellik bi öğretmen arasınlar seneye bak gör Ankara tüm okulları nasıl açıyo! seneye bu başlıkta yazışmak ümidiyle gözlerimize inanamıycaz tüm merkez okullar açılacak! dönüşümler il içi dersler yeni zorunlu oldu vs. farkında değiller bence seneye merkezler bizi bekliyor...

tek tercih yapacağım demiştim ama 2.tercihi de yaptım bakalım hakkımızda hayırlısı olur inşallah..
129 puanla
1- Pursaklar - Saray eml
2- Altındağ - Aktaş Atatürk eml

Ekli dosyalar

• tercih.png
    tercih.png
    14.1 KB · Görüntüleme: 412
onureren' Alıntı:

Hocam araştırmışsındır, senin 1. tercihin gelme olasığı nedir acaba? Niye soracaksın benim için 2. tercihin önemli.

Bu arada 162 puanın şuanki puanın mı yoksa 31 aralık taki puanın mı? 31 aralıktaki puanın baz alınacak diyorlar ama tercihte şuanki puanım gözüküyor.

onureren' Alıntı:
Hocam Mamak Selçukluyu yazmasaydın iyiydi bize şans bırakmadın Hayırlısı olsun artık

yakopasa' Alıntı:
37 puan ile şereflikoçhisar, nallıhan ya da haymana gelir mi sizce
bence gelir hocam oralar.güdülden bir arkadaşla görüştüm ordaki okuldn da hergün ankaraya gidiş geliş yapıyorlarmış güdülün bir köyündeymiş okul onuda düşünebilirsiniz ayda 500 yol parası artı gidiş geliş 3 saat yolu gözönüne alırsanız.

yusufpb' Alıntı:
Poll' Alıntı:
onureren' Alıntı:
Hocam Mamak Selçukluyu yazmasaydın iyiydi bize şans bırakmadın Hayırlısı olsun artık
@poll hocam seninle aynı puandayız aynı yerleri yazarsak kim öncelikli :D
valla hocam neye bakıyolar bilmiyorum su anki puanım 138 31 aralık baz alınırsa ona bakılır

Poll' Alıntı:
yusufpb' Alıntı:
Poll' Alıntı:
onureren' Alıntı:
valla hocam neye bakıyolar bilmiyorum su anki puanım 138 31 aralık baz alınırsa ona bakılır

Ama hocam şuanda 31 aralık baz almadan mebbis te kaç görünüyor? Sen nereleri düşünüyorsun ?

yusufpb' Alıntı:
Poll' Alıntı:
yusufpb' Alıntı:
Poll' Alıntı:
onureren' Alıntı:

Ama hocam şuanda 31 aralık baz almadan mebbis te kaç görünüyor? Sen nereleri düşünüyorsun ?

şuan 138 tek tercih mamak

arkadaşlar yaptığımız tercihlerden biri geldi diyelim ki oraya gitmek zorunda mıyız? gitmezsek bir yaptırımı var mı? eski okulumuza devam edemez miyiz?

Demhar' Alıntı:
onureren' Alıntı:

hocam ne yaptın sen o kadar puanla! bu sene farkında değiller dersler bi boş geçsin yada fellik fellik bi öğretmen arasınlar seneye bak gör Ankara tüm okulları nasıl açıyo! seneye bu başlıkta yazışmak ümidiyle gözlerimize inanamıycaz tüm merkez okullar açılacak! dönüşümler il içi dersler yeni zorunlu oldu vs. farkında değiller bence seneye merkezler bizi bekliyor...
hocam farklı durumlar var. bebek bekliyoruz ailelerimiz ankarada bu sene gelmek zorundaydık. napalım hayırlısı olsun artık. bu arada elvankent ya da batıkentte oturacağız o yüzden kazanı ikinci sırada yazdım.

Bende Ankara yazmamı düşünüyorum, Ancak daha mebbis tercih kısmını açamadım :( umarım süreyi uzatırlar
an itibari ile Tef 56 puanım var. Her yeri yazmayı düşünüyorum. Gelir mi sizce?

Geri