2013 İl İçi Sonuçları Güncel Hali(17 Temmuz)

Kodla Büyü
Re: 2013 İl İçi Sonuçlarını Açıklayan İller...

İl içi iyice karıştı: Açıklayan iller, açıklamayan iller, açıklayıp geri çeken iller, açıklayıp geri çekmeyen iller, değiştirip açıklayan iller, değiştirmeden açıklayan iller, değiştirip açıklayacak iller, açıklayacağını açıklayan iller, açıklayacağını açıklayıp açıklamayan iller, açıklayıp açıklamayacağını açıklamayan iller...

SON DURUM: http://www.guncelegitim.com/haber/1...irme-sonuclarini-yeniden-aciklayan-iller.html

Arkadaşlar Mersinden isteyen yokmu hiç... Mersinden gol haberi bekliyoruz ama yok

egitimci.' Alıntı:
serdi' Alıntı:
egitimci.' Alıntı:
serdi' Alıntı:
Arkadaşlar açıklayan iller, sadece mevcut durumdaki sırayı gösteriyor, yani kesin ve net sonuç değil, kesin sonuçlar bakanlığın atama.meb.gov.tr adresindeki sonuç açıklama sayfasında aktif olacaktır. 2008 ve 2010 tayinlerimi ordan öğrendim. ondan önce yayınlanan listeler sadece size fikir verir, ama eğer yanlışlık gerçekten varsa yanıltır sizi, değişebilir sonrasında, saygılarımla...

il içileri atama.meb.gov.tr de yayınlanmıyor sadece sizin tayin istediğiniz dönemlerde yayınlandı(2010 da bende istedim) il içiler illerin kontrolünde yapılıyor...bakanlık ayrıca sıramatik çalıştırmıyor..illerde hata olma ihtimali de 1000 de 1 kişi ya olur ya olmaz...

eğer dediğiniz gibiyse hocam, bu tayin işi daha çok uzar, illerde özellikle çok dolap döndüğü gibi, çokta işin ehli olmayan insanlar var, cezamız daha uzayacak görünüyor. teşekkürler hocam bilgilendirme için...

işin torpil kısmı başka mesele hocam o işi il içine zaten bırakmazlar... daha önce yazmıştım bulunduğum ilde bir okulda (ayları yanlış hatırlıyor olabilirim) ekim de ders sayısına göre 2 norm vardı aralıkta yayınlanan norm fazlaları listesinde bu okul yoktu ki benim bildiğimde 2 kişi var bu okulda... bu okulda mayıs ayına kadar yani dersimiz zorunlu olana kadar norm artışı yani öğretmen gelme ihtimali normalde hiç yok...il içi tayinlerden önce yayınlanan norm listesinde okulun norm 3 e çıktı ancak okul boş norm olarak gösterilmedi... aradım kaç öğretmeniniz var diye 4 bt öğretmenleri varmış... bunların nereden geldiğini bulabilen varsa buyursun!
Şeytanın avukatı olmak gibi olmasın ama dönüştürülen okullardan BT öğretmenini bu okula vermiş olabilirler boş normu varsa. Okulu ilkokul olan öğretmenleri o şekilde en yakın ortaokullara verdiler :D

hatiboglu' Alıntı:
Arkadaşlar Mersinden isteyen yokmu hiç... Mersinden gol haberi bekliyoruz ama yok
Eşim istedi hocam. Milli Eğitimle görüştüm. Perşembe ya da cuma günü açıklayacağız dediler.

hatiboglu' Alıntı:
Burdakilerin çoğu Mersin'i bekliyor gizliden ama belli etmiyor :D İl atamadaki eleman kafayı sıyırmış gelen telefonlardan, o yüzden arayanlara telefonu açıp senin sormana bile izin vermeden haftaya ancak açıklarız deyip kapatıyormuş :D

KöfteHoRr' Alıntı:
Şeytanın avukatı olmak gibi olmasın ama dönüştürülen okullardan BT öğretmenini bu okula vermiş olabilirler boş normu varsa. Okulu ilkokul olan öğretmenleri o şekilde en yakın ortaokullara verdiler :D

onu da düşündüm hocam ama yakınında hiç okul yok ve genelde büyük okullar yakınındakiler...ama yine de olabilir tayinler belli olduktan sonra mutlaka öğreneceğim bu durumun nasıl olduğunu(sadece merak :D )

sizce önce yayınlanan listeyle farklı olabilr mi sonuçlar?? açıklanan illerde olan arkadaşlar varsa karşılaştırma fırsatı bulan varsa paylaşabilrmi?? gerçekten ne saçma şey ya ilk önce açıkladılar sonra iptal ettiler sebep ne olabilir Allah aşkına:(

egitimci.' Alıntı:
KöfteHoRr' Alıntı:

onu da düşündüm hocam ama yakınında hiç okul yok ve genelde büyük okullar yakınındakiler...ama yine de olabilir tayinler belli olduktan sonra mutlaka öğreneceğim bu durumun nasıl olduğunu(sadece merak :D )
Valla benimde merak ettiğim 2 tane okul vardı, il içiler başlamadan 1 hafta önce bu okullara öğretmen atamışlar. Nasıl yapmışlar diye biraz araştırma yaptım. Anadolu kadrosu olan öğretmen okulunda norm fazlasıysa "ben anadolu kadromdan vazgeçiyorum" diye milli eğitime dilekçe verdiğinde boş olan okullardan birine gönderebiliyorlarmış. 2 kişi o şekilde evinin yanındaki okula gitmiş. Var mı böyle bi yönetmelik ya da kanun şüpheliyim.

KöfteHoRr' Alıntı:
hatiboglu' Alıntı:
Burdakilerin çoğu Mersin'i bekliyor gizliden ama belli etmiyor :D İl atamadaki eleman kafayı sıyırmış gelen telefonlardan, o yüzden arayanlara telefonu açıp senin sormana bile izin vermeden haftaya ancak açıklarız deyip kapatıyormuş :D

:++: Ya hocam BTR toplantılarında herşeyde Mersin birinciydi... Gerçi yalan olmasın sondan birinci olucaz sanırım en son açıklanacak Mersin.

KöfteHoRr' Alıntı:
hatiboglu' Alıntı:
Gizlenecek ne var anlamıyorum :D Açıkca söylense, neresi kaç puanla istendi... ne kaybeder ki insan anlayamadım :D

sizce önce yayınlanan listeyle farklı olabilr mi sonuçlar?? açıklanan illerde olan arkadaşlar varsa karşılaştırma fırsatı bulan varsa paylaşabilrmi?? gerçekten ne saçma şey ya ilk önce açıkladılar sonra iptal ettiler sebep ne olabilir Allah aşkına:(

Ankara açıkladıysa İstanbul hariç diğer illerin şimdiye kadar kararnameleri çıkarması lazımdı. Öğretmenlere çalışmıyorlar diye laf sokan memurlar şimdi kendilerini nasıl savunacaklar acaba.

vzgr' Alıntı:
Ankara açıkladıysa İstanbul hariç diğer illerin şimdiye kadar kararnameleri çıkarması lazımdı. Öğretmenlere çalışmıyorlar diye laf sokan memurlar şimdi kendilerini nasıl savunacaklar acaba.
:alkis: :alkis:

hatiboglu' Alıntı:
KöfteHoRr' Alıntı:
hatiboglu' Alıntı:

:++: Ya hocam BTR toplantılarında herşeyde Mersin birinciydi... Gerçi yalan olmasın sondan birinci olucaz sanırım en son açıklanacak Mersin.
İşte birinciliği kaybetmemek için baştan olmayınca sondan birinci olacak. Sorsan bizim elimizden bişey gelmiyor derler.

vzgr' Alıntı:
Sabahtan akşama kadar örgü örerler :verymad:

Asıl açıklandıktan sonra görecez kimin ne kadar çalıştığını. Karanamelerin hazırlanıp gerekli yerlere göndermeleri bakalım ne kadar sürecek. O zaman da yağmur yağdı, çamura battı, sıramatik bozuldu diyebilecekler mi acaba.

esilasoul' Alıntı:

Sayın Hocam,

Niğde ilk açıklanan listeye sadece listede olmayan farklı branştan 4 kişi eklenmiş. Aslında çok bir değişiklik yok.

İyi çalışmalar.

ferdierdem55' Alıntı:
KöfteHoRr' Alıntı:
hatiboglu' Alıntı:
Gizlenecek ne var anlamıyorum :D Açıkca söylense, neresi kaç puanla istendi... ne kaybeder ki insan anlayamadım :D
Valla hocam sizin merak ettiğiniz mezitliyi biliyorum sadece. Muhittin develi ve 75. yılı ilk 2 sırada yazan 129 ve 125 puanlı iki kişi var, mezitli belediyeyi 135 ve 119 ile yazan 2 kişi biliyorum.

esilasoul' Alıntı:
Bence olmaz hocam. Hata büyük bir hata değil sanırım. İlk önce atanıpta sonra okulu değişen ya da ataması olmayan duymadık.

vzgr' Alıntı:

Aynen katılıyorum hocam. İş öğretmen çalışmıyor demeye gelince kimileri bunu tvlerde bağıra çağıra söylemeyi çok çok iyi bilirler.

Yenişehirde Pirireis, barbaros ve namık kemal için ilk 3 sıraya yazan 135 ve 140 üstü 3 kişi var

ferdierdem55' Alıntı:
esilasoul' Alıntı:
Bence olmaz hocam. Hata büyük bir hata değil sanırım. İlk önce atanıpta sonra okulu değişen ya da ataması olmayan duymadık.

teşekkürler hocam inşallah değişiklik olmaz ama bendeki kör salih tüm türkiyede olmazda bi bende olur ..:(

KöfteHoRr' Alıntı:
ferdierdem55' Alıntı:
KöfteHoRr' Alıntı:
hatiboglu' Alıntı:
Valla hocam sizin merak ettiğiniz mezitliyi biliyorum sadece. Muhittin develi ve 75. yılı ilk 2 sırada yazan 129 ve 125 puanlı iki kişi var, mezitli belediyeyi 135 ve 119 ile yazan 2 kişi biliyorum.
Sizin puanınız kaç peki....Bayağıda yüksekmiş...Şaşırdım...Gerçi ben Mersine geldiğimde 87 idi puanım şimdi 140 oldu sanırım....

esilasoul' Alıntı:
ferdierdem55' Alıntı:
esilasoul' Alıntı:

teşekkürler hocam inşallah değişiklik olmaz ama bendeki kör salih tüm türkiyede olmazda bi bende olur ..:(
İnşallah bir şey olmaz Sayın Hocam.

Geri