2013 İl İçi Sonuçları Güncel Hali(17 Temmuz)

Kodla Büyü
hasibesel' Alıntı:
3 gündür çin işkencesi çektirdiler, yarım saatlik iş oldu 60 saat...
ne karıştırılıyor, neyi çözemediler, zaten başvurula çok geç başladı, başvuru yaptık anlamsız bir şekilde uzatıldı, açıklandı yok bir hata oldu
yok bilmem ne bu ne ya

katılıyorum bir kere de zamanında yapıp şaşırtsınlar! her seferinde nasıl başarıyorlar insanları oyuncak etmeyi anlamıyorum :x

nosTRa' Alıntı:
hastasıyız dede' Alıntı:
arkadaşlar kontenjan meb ten baktım benim okuldan rehber öğretmen kurumdan ayrılmış görünüyor ama ben hala kurumda görünüyorum bu tayinim çıkmadı anlamına mı gelir yoksa daha işlemler devam ediyor bana sıra gelmedi mi?

Ne yazık ki %99 çıkmamıştır.
Hocam kontenjan.meb e hemen işleniyo mu?

İnşallah islenmiyordur. Sıramatik sisteme girince kontenjan da otomatik değişiyor diye biliyorum ama inşallah yaniliyorumdur.

Her konuda öncü mersin, nedense görevlendirme yada tayin yada öğretmen lehine olan ne iş varsa en sonuncu, bu arada 19 zunda il dışılar başlayacak bu yüzden il içindeki normların okula dağılışı bitmek zorunda ondan önce, hemen yapmak zorundalar yarın onlar için son gün. cuma çok geç olur...

İstanbul kontenjan mebde de görünüyor. Ama ben hala listeyi göremedim ne lanet şeymiş yarabbim :verymad: :verymad:

Ordu kontenjan.meb'de görünüyor ama sitede bir gelişme yok...
bizim okula başka branşlardan 3 gelmiş, 3 gitmiş...

the_korsan' Alıntı:
egitimci.' Alıntı:
akyu68' Alıntı:
Kayseri kontenjan.meb.gov.tr adresinden okul sifresi ile görünüyor.

gittiği okul görünmüyordu herhalde sadece gittiği görünüyordur?

aynen sadece gittiği görünüyor, okulu belirsiz...
ama gelenlerde görünüyor.. ve bt ci arkadaş gitti yerine gelen yok iyi mi..

il dışından olmazsa özür grubundan biri gelir...

karinca_52' Alıntı:
kontenjan.meb.gov.tr da belli
nasıl belli acaba? ayrılanlar sütununda hep 0 yazıyor. sadece sıra kısmında kiminde kırmızıyla 1,2,3 yazıyor; kiminde de siyahla 0. nerresinden anlıyoruz tayinin çıktığını arkadaşlar?

bogrt' Alıntı:
karinca_52' Alıntı:
nasıl belli acaba? ayrılanlar sütununda hep 0 yazıyor. sadece sıra kısmında kiminde kırmızıyla 1,2,3 yazıyor; kiminde de siyahla 0. nerresinden anlıyoruz tayinin çıktığını arkadaşlar?
sizin okuldan kimse gitmemiş o halde, yeşil yazsaydı giden gelen kısımlarında o şekildeanlaşılırdı.
kırmızı 123 ler ilde sizin okulda sırada bekleyen sayısı,
mesela bizim okulda bilişime sırada 1, müziğe2 kişi var.

sert_hard' Alıntı:
bogrt' Alıntı:
karinca_52' Alıntı:
sizin okuldan kimse gitmemiş o halde, yeşil yazsaydı giden gelen kısımlarında o şekildeanlaşılırdı.
hımm, tamam. teşekkür ederim sert_hard hocam...

sert_hard' Alıntı:
bogrt' Alıntı:
karinca_52' Alıntı:

ayrılanın yanında 1 yazar , veya gelenin yanında

Geri