2013 İl İçi Sonuçları Güncel Hali(17 Temmuz)

Kodla Büyü
Re: 2013 İl İçi Sonuçlarını Açıklayan İller...

KöfteHoRr' Alıntı:
ferdierdem55' Alıntı:
KöfteHoRr' Alıntı:
hatiboglu' Alıntı:
Arkadaşlar Mersinden isteyen yokmu hiç... Mersinden gol haberi bekliyoruz ama yok
Burdakilerin çoğu Mersin'i bekliyor gizliden ama belli etmiyor.İl atamadaki eleman kafayı sıyırmış gelen telefonlardan, o yüzden arayanlara telefonu açıp senin sormana bile izin vermeden haftaya ancak açıklarız deyip kapatıyormuş.
Gizlenecek ne var anlamıyorum :D Açıkca söylense, neresi kaç puanla istendi... ne kaybeder ki insan anlayamadım..
Valla hocam sizin merak ettiğiniz mezitliyi biliyorum sadece. Muhittin develi ve 75. yılı ilk 2 sırada yazan 129 ve 125 puanlı iki kişi var, mezitli belediyeyi 135 ve 119 ile yazan 2 kişi biliyorum.
Bize Çeşmeli, Kargıpınarı, Tömük ve Elvanlı lazım hocam öncelikle. Mezitliyi 25 Tercih dolsun diye seçtik :D Ölü tercih olduğunun farkındayız :D

hatiboglu' Alıntı:
KöfteHoRr' Alıntı:
ferdierdem55' Alıntı:
KöfteHoRr' Alıntı:
hatiboglu' Alıntı:
Arkadaşlar Mersinden isteyen yokmu hiç... Mersinden gol haberi bekliyoruz ama yok
Burdakilerin çoğu Mersin'i bekliyor gizliden ama belli etmiyor :D İl atamadaki eleman kafayı sıyırmış gelen telefonlardan, o yüzden arayanlara telefonu açıp senin sormana bile izin vermeden haftaya ancak açıklarız deyip kapatıyormuş :D
Gizlenecek ne var anlamıyorum :D Açıkca söylense, neresi kaç puanla istendi... ne kaybeder ki insan anlayamadım :D
Valla hocam sizin merak ettiğiniz mezitliyi biliyorum sadece. Muhittin develi ve 75. yılı ilk 2 sırada yazan 129 ve 125 puanlı iki kişi var, mezitli belediyeyi 135 ve 119 ile yazan 2 kişi biliyorum.
Sizin puanınız kaç peki....Bayağıda yüksekmiş...Şaşırdım...Gerçi ben Mersine geldiğimde 87 idi puanım şimdi 140 oldu sanırım....
123 benim hocam

habibocak' Alıntı:
esilasoul' Alıntı:
ferdierdem55' Alıntı:
esilasoul' Alıntı:
sizce önce yayınlanan listeyle farklı olabilr mi sonuçlar?? açıklanan illerde olan arkadaşlar varsa karşılaştırma fırsatı bulan varsa paylaşabilrmi?? gerçekten ne saçma şey ya ilk önce açıkladılar sonra iptal ettiler sebep ne olabilir Allah aşkına:(
Bence olmaz hocam. Hata büyük bir hata değil sanırım. İlk önce atanıpta sonra okulu değişen ya da ataması olmayan duymadık.

teşekkürler hocam inşallah değişiklik olmaz ama bendeki kör salih tüm türkiyede olmazda bi bende olur ..:(
İnşallah bir şey olmaz Sayın Hocam.

inşallah :shock:

hatiboglu' Alıntı:
KöfteHoRr' Alıntı:
ferdierdem55' Alıntı:
KöfteHoRr' Alıntı:
hatiboglu' Alıntı:
Burdakilerin çoğu Mersin'i bekliyor gizliden ama belli etmiyor :D İl atamadaki eleman kafayı sıyırmış gelen telefonlardan, o yüzden arayanlara telefonu açıp senin sormana bile izin vermeden haftaya ancak açıklarız deyip kapatıyormuş :D
Gizlenecek ne var anlamıyorum :D Açıkca söylense, neresi kaç puanla istendi... ne kaybeder ki insan anlayamadım :D
Sizin puanınız kaç peki....Bayağıda yüksekmiş...Şaşırdım...Gerçi ben Mersine geldiğimde 87 idi puanım şimdi 140 oldu sanırım....
Eşim için bekliyorum hocam. 115 puanı.

ferdierdem55' Alıntı:
KöfteHoRr' Alıntı:
ferdierdem55' Alıntı:
KöfteHoRr' Alıntı:
hatiboglu' Alıntı:
Burdakilerin çoğu Mersin'i bekliyor gizliden ama belli etmiyor.İl atamadaki eleman kafayı sıyırmış gelen telefonlardan, o yüzden arayanlara telefonu açıp senin sormana bile izin vermeden haftaya ancak açıklarız deyip kapatıyormuş.
Gizlenecek ne var anlamıyorum :D Açıkca söylense, neresi kaç puanla istendi... ne kaybeder ki insan anlayamadım..
Bize Çeşmeli, Kargıpınarı, Tömük ve Elvanlı lazım hocam öncelikle. Mezitliyi 25 Tercih dolsun diye seçtik :D Ölü tercih olduğunun farkındayız :D
Dünde dediğim gibi size gelir hocm büyük ihtimalle, sizin tercihler güzel ve aslında il içinde pek fazla kişinin tercih etmediği okullar. O yüzden ilk 3 tercihten biri gelir eğer normu varsa boş

hatiboglu' Alıntı:
KöfteHoRr' Alıntı:
ferdierdem55' Alıntı:
KöfteHoRr' Alıntı:
hatiboglu' Alıntı:
siz nereyi istediniz hocam?

BU işi beceremeyen iller bakanlığın verdiği listeyi yayınlasınlar yeter. Biz kendimiz çalıştırırız sıramatiği.

Köftehorrr vede ferdierdem55 arkadaşım...:):)..... Allah gönlününüze göre versin iyi puanınız var mutlaka bir yer çıkarda umarım huzurunuzun yerinde olacağı bir yer olsun.... Saygılar...

hatiboglu' Alıntı:
Köftehorrr vede ferdierdem55 arkadaşım...:):)..... Allah gönlününüze göre versin iyi puanınız var mutlaka bir yer çıkarda umarım huzurunuzun yerinde olacağı bir yer olsun.... Saygılar...
Sağolasın hocam. Allah senin de gönülene göre versin. Eşimin bi çıksın ben eş durumu isteyecem inş :D Bi de o stresimiz var Ağustosta.

hatiboglu' Alıntı:
Amin.

KöfteHoRr' Alıntı:
egitimci.' Alıntı:
KöfteHoRr' Alıntı:
Şeytanın avukatı olmak gibi olmasın ama dönüştürülen okullardan BT öğretmenini bu okula vermiş olabilirler boş normu varsa. Okulu ilkokul olan öğretmenleri o şekilde en yakın ortaokullara verdiler :D

onu da düşündüm hocam ama yakınında hiç okul yok ve genelde büyük okullar yakınındakiler...ama yine de olabilir tayinler belli olduktan sonra mutlaka öğreneceğim bu durumun nasıl olduğunu(sadece merak :D )
Valla benimde merak ettiğim 2 tane okul vardı, il içiler başlamadan 1 hafta önce bu okullara öğretmen atamışlar. Nasıl yapmışlar diye biraz araştırma yaptım. Anadolu kadrosu olan öğretmen okulunda norm fazlasıysa "ben anadolu kadromdan vazgeçiyorum" diye milli eğitime dilekçe verdiğinde boş olan okullardan birine gönderebiliyorlarmış. 2 kişi o şekilde evinin yanındaki okula gitmiş. Var mı böyle bi yönetmelik ya da kanun şüpheliyim.

o mantıkla bile düşününce 3 norm olan okula 2 kişi verip normu 4 e çıkarmak garip.. şimdi belki de oradaki öğretmenlerden biri norm fazlası kalacak bu saçma işlem yüzünden...

ankarada açıklanan norm listesinde olmayan okula atama yapılmış nasıl oluyor

i.d.' Alıntı:
ankarada açıklanan norm listesinde olmayan okula atama yapılmış nasıl oluyor
açıklanan norm listesi dediğiniz, açıklanan boş normların listesinde olmayan okulsa bi sıkıntı yok bunda. Boş normlar listesinde okul boş değildir ama yine tercih edebilirsiniz. O okuldan biri tayin istemişse ve o giderse onun yerine de siz gidersiniz.

Ama yok tercih edilecek okullar listesinde yoktu diyorsanız zaten sendikalar bunun peşini bırakmaz.

3 gündür çin işkencesi çektirdiler, yarım saatlik iş oldu 60 saat...
ne karıştırılıyor, neyi çözemediler, zaten başvurula çok geç başladı, başvuru yaptık anlamsız bir şekilde uzatıldı, açıklandı yok bir hata oldu
yok bilmem ne bu ne ya

evet arkadaşlar kontenjan meb den ayrılanlar kısmında görünüyor. ama okul belli değil. meslek lisesi ve ticarete istemiştim bakalım hangisine çıkmış.

arkadaşlar kontenjan meb ten baktım benim okuldan rehber öğretmen kurumdan ayrılmış görünüyor ama ben hala kurumda görünüyorum bu tayinim çıkmadı anlamına mı gelir yoksa daha işlemler devam ediyor bana sıra gelmedi mi?

hastasıyız dede' Alıntı:
arkadaşlar kontenjan meb ten baktım benim okuldan rehber öğretmen kurumdan ayrılmış görünüyor ama ben hala kurumda görünüyorum bu tayinim çıkmadı anlamına mı gelir yoksa daha işlemler devam ediyor bana sıra gelmedi mi?

Ne yazık ki %99 çıkmamıştır.

nosTRa' Alıntı:
hastasıyız dede' Alıntı:

Ne yazık ki %99 çıkmamıştır.
:cry: :cry: :cry:

inşallah yanılıyorsundur. :)

Geri