2012 Norm Fazlaları ANKARA

Kodla Büyü

yasarsahbaz

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Beyler norm fazlası atamalarında başvuru yapmak zorunda mıyız? Başvuru yapmazsak ANKARA dışında bir yere verme ihtimalleri nedir? Re'sen atamayı kesin yaparlar mı yoksa blöf mü yapılıyor?

hocam bende kendi okulumda tek bilgisayar öğretmeniyim ama norm kadro vermemişler.(anadolu sağlık meslek lisesi olduk bu yıl)20 saat dersim var.
bende kararsızım müdür bey bilmem diyor risk almak istiyorsan tercih yapma dedi.ama gönderirlerse sizi birşey yapamam dedi.

Bana da "tercih yapma, re'sen yapmazlar" dedi müdür bey. Ankara dışına gönderilme ihtimali hiç yokmuş zaten. Hayırlısı yaa. Ben ankara dışına verilmekten korkuyordum hocam.

sbil' Alıntı:
hocam bende kendi okulumda tek bilgisayar öğretmeniyim ama norm kadro vermemişler.(anadolu sağlık meslek lisesi olduk bu yıl)20 saat dersim var.
bende kararsızım müdür bey bilmem diyor risk almak istiyorsan tercih yapma dedi.ama gönderirlerse sizi birşey yapamam dedi.

Hocam sen nasıl norm fazlası oluyorsun anlamadım anadolu sağlık mesleğin zorunlu bilgisayar dersleri var, 20 saat derse giriyorum diyorsun bu şartlarda nasıl norm fazlası olduğunu söylermisin bende seninle aynı durumdayım ama norm fazlası değilim.

açık okul listeleri 31 aralık'ta açılacak. okulumuz geçici kullanıcı adı şifre verecekmiş, o nasıl olacak acaba?

arkadaşlar keçiören de açık olan okullar listesi, 1. aşamada tercih edecek olanlar puanlarıyla yazarlarsa fikir olur hepimize
puanım 55 bana sıra gelirse kanuni yi ilk yazman istiyorum

Ekli dosyalar

• okullar.JPG
    okullar.JPG
    45 KB · Görüntüleme: 4,059
elf.krc' Alıntı:
arkadaşlar keçiören de açık olan okullar listesi, 1. aşamada tercih edecek olanlar puanlarıyla yazarlarsa fikir olur hepimize
puanım 55 bana sıra gelirse kanuni yi ilk yazman istiyorum
teknik eğitim mezunumusunuz birde 28 ocak itibariylemi 55 puanınız

değilimm böte mezunuyumm şu anda öyle 1 ay içinde değişir mii puanımm zannettmem

yenimahallede 4 keçiörende 8 norm var diğer ilçelerde yollarsa anlarız toplam kaç açık olduğunu

hocam BÖTE için sadece 7 tane.Diğerleri meslek lisesi, yani başvuru yapamıyoruz. bu 7 tanede mamağın uzak yerleri.

fgur' Alıntı:
sbil' Alıntı:

Hocam sen nasıl norm fazlası oluyorsun anlamadım anadolu sağlık mesleğin zorunlu bilgisayar dersleri var, 20 saat derse giriyorum diyorsun bu şartlarda nasıl norm fazlası olduğunu söylermisin bende seninle aynı durumdayım ama norm fazlası değilim.

Hocam bizim okul genel lise iken anadolu sağlık meslek lisesi oldu.18 saat genel lisede dersim var bu yıl sadace 4 şube alındığı içinde bunlardan da acil tıp tekn.şimdilik bilgisayar(2 saat) dersi olduğu için toplam da 20 saat oluyor.anadolu sağlık meslek liselerinde alan derslerinin norm sayısını 40 saat yapmışlar bu sebeple 20 saate norm vermemişler.
bununla alakalı bizden eski bir anadolu sağlık meslek lisesiyle görüştüm.acil tıp tekn. alan dersiymiş ve derse tıbbı sekrt. mezunları giriyormuş.eğer onlar olmazsa bilg.öğretmenleri girebiliyormuş diye bir cevap aldım.
il m.e. ise durum bu yapılacak bir şey yok ya 20 saat ders bul 40 saate tamamla ya da tercih yapacaksın başka çaresi yok dedi.

cyberyahya' Alıntı:
hocam BÖTE için sadece 7 tane.Diğerleri meslek lisesi, yani başvuru yapamıyoruz. bu 7 tanede mamağın uzak yerleri.

hocam 220-221 batıkent-kızılay-mamak otobüsü güzergahına yakın olan ortaokul var mı? mamktaysanız

arkadaşlar puan paylaşımlarına da başlasak fena olmaz değil mi? en azından ona göre plan yaparız, benim puanım 64

Geri